hamile olabilirmiyim

B

bahar2702

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bahar2702
merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum!
kafami kurcalayan bisey var bana yardim edebilirseniz sevinirim. 29 Nisan ilk period günümdü esimle 09.05. iliskiye girdim suan kasiklarimda agrilar var 1 haftaya yakindir yüksek atesim var ve kiremsi akintim var periodun baslamasina daha 4 gün var sizce hamile olabilirmiyim. simdiden tesekkürler.:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi bahar2702
Bunlar hamilelik belirtisi olabilir. Insallah hamilesindir.

• Konu Sahibi bahar2702
canım yazdıkların hamilelik belirtisi hamile olabilirsin Allah gönlüne göre versin

• Konu Sahibi bahar2702
arkadaşlar ben forma beni katıldım nişanlıyım we bi kaç defa birlikte olduk ama hep dışa boşaldı we ne olur ne olmaz diye ben hep oramı yıkadık çünkü nasıl oldu bizde anlamadık ilkini bi anda oldu sonra bida olmucak böyle birsey o kadar sene bekledik evlenene kadar mı bekleyemicez dedim nişanlım tamam dedi beni üzmemek için ama onun üstüne 3 kere daha oldu doktora da gidemiyorum ikimizin aileside cok tanınmıs aileler hamile olursam biterim nişanlım şuan askerde ne olur bana yardım edin... fazla bilgim yok hep netten okuduklarım var şimdi şüphelendiklerimi yazıyorum...

-Adetimin ilk 2 gününde (birlikte olduktan sonra) et parcaları gibi küçük küçük şeylerin geldiğini gördüm (bu ayrıca kızlıgın gittiginden de olabilir mi)
-ıştahsızlık
-Yorgunluk,sürekli uyuma isteği
-Karnımda az bi şişkinlik
-Belimde ve başımda agrılar gibi rahatsızlıklarım var hamilelik testi de alamıyorum biri tanır eder diye off lütfen yardım edin bu arada ilk birliktelik 2 ay önce oldu bi kaç gün sonra adet oldum sonraki ay adet oldugumda o bahsettiğim küçük et parcaları geldi acill yardım lütfennnn şimdiden Allah razı olsun

• Konu Sahibi bahar2702
merhaba benim bildigimer göre hamile degilsin cünkü disari bosanmis nisanlin icine bosalmadigindan dolayi hamile kalman mümkün degil. ama emin olmak istiyorsan eczaneden bir test al. yazmis oldugun belirtiler migren ve stresten olabiliyor doktara gitmende fayda var kanini ölctür demir eksikligi olabilir.
umarim yardimci olmusumdur.

• Konu Sahibi bahar2702
tesekkür ederim yardimci oldunuz mutlaka bir test yaptirimcam insallah hamileyimdir

• Konu Sahibi bahar2702
cok tesekkür ederim yardimci oldunuz! hemen bir test yapmayi düsüyorum merektan ölücem!
ama periodum oldu ama cok azdi tek iki gün sürdü sence hamilelik esnasinda period olabirimi?

• Konu Sahibi bahar2702
arkadaşlar ben forma beni katıldım nişanlıyım we bi kaç defa birlikte olduk ama hep dışa boşaldı we ne olur ne olmaz diye ben hep oramı yıkadık çünkü nasıl oldu bizde anlamadık ilkini bi anda oldu sonra bida olmucak böyle birsey o kadar sene bekledik evlenene kadar mı bekleyemicez dedim nişanlım tamam dedi beni üzmemek için ama onun üstüne 3 kere daha oldu doktora da gidemiyorum ikimizin aileside cok tanınmıs aileler hamile olursam biterim nişanlım şuan askerde ne olur bana yardım edin... fazla bilgim yok hep netten okuduklarım var şimdi şüphelendiklerimi yazıyorum...

-Adetimin ilk 2 gününde (birlikte olduktan sonra) et parcaları gibi küçük küçük şeylerin geldiğini gördüm (bu ayrıca kızlıgın gittiginden de olabilir mi)
-İştahsızlık
-Yorgunluk,sürekli uyuma isteği
-Karnımda az bi şişkinlik
-Belimde ve başımda agrılar gibi rahatsızlıklarım var hamilelik testi de alamıyorum biri tanır eder diye off lütfen yardım edin bu arada ilk birliktelik 2 ay önce oldu bi kaç gün sonra adet oldum sonraki ay adet oldugumda o bahsettiğim küçük et parcaları geldi acill yardım lütfennnn şimdiden Allah razı olsun

canım yazdıklarını okudum hamile olduğunu zannetmiyorum bence bu yazdığın tüm belirtilerin nedeni psikolojik ya hamileysem diye düşünmen.ayrıca kızlık zarıda senin yazıdğın gibi bişey değil.gerçi nişanlın askerdeymiş ama evlenene kadar bir daha böyle birşey yapmamaya çalışsanız en azından aklında soru işareti oluşmaz.aynı şeyi tekrar yazıcam ama ben hamile olduğunu zannetmiyorum içini ferah tut

• Konu Sahibi bahar2702
cok tesekkür ederim yardimci oldunuz! hemen bir test yapmayi düsüyorum merektan ölücem!
ama periodum oldu ama cok azdi tek iki gün sürdü sence hamilelik esnasinda period olabirimi?

hamile olsanda kanaman olabilir canım sen yinede bir test yap inşallah hamilesindir

merhaba arkadaşlar bu siteye katılalı çok oluyor ama hiç yazmadım konuşmadan sorunlarımı gideremeyecegimi anladım sizden kafamı kurcalayan sorularıma birazcık cevap bekliyorum lütfen 25 mayısta adet gördüm ve yumurtlama dönemini 2 ile 7 haziran olarak hesapladım ve eşimle bu günlerde düzenli olarak birlikte olduk (tabi gün aşırı degil her gün )ve 21 inde adet günümdü olmadı 22 sinde oldum yani bugün ve nette bu duruma baktım üsten görme olabilir şüphesine kapıldım sizce neden nerede yanlış yaptık anne ve baba olabilmek için ACıL YARDIMINIZ LAZIM bu sorunla karşılaşan varsa lütfen yardım edermisiniz cevaplarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar

X