Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütücü macun

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
847
27
34
kızlar bugün aktara sordum göğüs büyütücü macun tarzında birşeyler varmı diye çıkardı bu var die bende aldım sabah akşam 1 yemek kaşığı aç karnına yada tok fark etmez yenicek inş.. büyür kızlar benimki çok küçük isterseniz içinde bulunan bitkileri yazabilirim 15 tl aldım :) içinde çok fala bitki karışımı var zaten adı ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun diye geçiyoryerimseniben

Tadı nasıl..Bide adı tam olarak ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun dimi?
Kullanıp sonuçlarını yazarsan sevinirim tatlım..İnş etki ederkaydirigubbakcemile2

adı ibni sina macunu canım ama üstnde ikiside yazıyor :) inşş canım sonuç alırsam sölerim şöle 1 ay kullanayım tatlı bi tadı var ama hafif acımsı ve nane var içind eçok fazla bitki var zaten

adı ibni sina macunu canım ama üstnde ikiside yazıyor :) inşş canım sonuç alırsam sölerim şöle 1 ay kullanayım tatlı bi tadı var ama hafif acımsı ve nane var içind eçok fazla bitki var zaten

hayırlı olsun canım inşallah işe yarar sana zahmet olmazsa içindekilieri yazarmısın yani sadece göğüs için hazırlanan bi macunmu yoksa bu işede yarar diyerekmi verdi bide en çok korktuğum bu tarz macunların kilo aldırma ihtimalleri yüksek oluyo yeterince kilom yerinde bi göğüs yok bu konu hakkında bilgin varmı hani aç alınırsa yada tok alınırsa kilo aldırır gibi bir bilgin varmı yada sen kullandıysan acıktırdığını falan fark ettinmi:uhm:

öncelikle bitkileri yazayım canım andızotu kökü, meyan balı ,meyan kökü,okaliptus yaprağı,ıhlamur çiçeği,nane yaprağı,kekik,mersin yaprağı ,hatmi çiçeği,tarçın,havlıcan,zencefil,hıltan tohumu,kişniş,kimyon,kafur otu,adaçayı,anason.rezene,kuş ekmeği,lavanta yaprağı,biberiye defne yaprağı,sığır kuyruğu çiçeği,melekotu kökü gelincik çiçeği,karabaşotu,hardal tohumu,mercan köşk,ardıç tohumu,sinirliot,üzerklik tohumu,keten tohumu,öksürük otu yaprağı,menekşe çiçeği boy otu tohumu(çemen) cuha çiçeği kökü,günlük
ne çok bitki varmış :KK70:
bunu sadece göğüs büyütmek için verdi canım yani bu işede yarar die vermedi göğüs büyütücü macun varmı die sorduğumda bunu verdi yemekte biraz zorlanıorum ama mecbur yenmicek gibi bişide değil bu köklerin ir çoğu iştah açıcı bugün kullanımın 2. gnü cnm henüz açıktırıcı etkisini fark edemedm ama eğer açarsa benim işime yarar çünkü zayıfım kiloda almk istiorum boyum 168 kilom 50

öncelikle bitkileri yazayım canım andızotu kökü, meyan balı ,meyan kökü,okaliptus yaprağı,ıhlamur çiçeği,nane yaprağı,kekik,mersin yaprağı ,hatmi çiçeği,tarçın,havlıcan,zencefil,hıltan tohumu,kişniş,kimyon,kafur otu,adaçayı,anason.rezene,kuş ekmeği,lavanta yaprağı,biberiye defne yaprağı,sığır kuyruğu çiçeği,melekotu kökü gelincik çiçeği,karabaşotu,hardal tohumu,mercan köşk,ardıç tohumu,sinirliot,üzerklik tohumu,keten tohumu,öksürük otu yaprağı,menekşe çiçeği boy otu tohumu(çemen) cuha çiçeği kökü,günlük
ne çok bitki varmış :KK70:
bunu sadece göğüs büyütmek için verdi canım yani bu işede yarar die vermedi göğüs büyütücü macun varmı die sorduğumda bunu verdi yemekte biraz zorlanıorum ama mecbur yenmicek gibi bişide değil bu köklerin ir çoğu iştah açıcı bugün kullanımın 2. gnü cnm henüz açıktırıcı etkisini fark edemedm ama eğer açarsa benim işime yarar çünkü zayıfım kiloda almk istiorum boyum 168 kilom 50

sağol canım verdiğin bilgiler için inşallah işe yarar hadi bakalım seni takip edicem gelişmelerden haber verirsin kilo alıp almadığınıda merakla belkiycem tabi göğüsde işe yaramasını sabırsızlıkla bekliyorum eğer kilo aldırmazsa ve göğüslerde işe yarıyor dersen hemen alıcam hihoyyyt

iştah açmıyor canım ama henüz göğüs üzerindeki etkisi yok ztn 3 gün oldu daha ama ben ayrıca çemenle masajda yapıyorum o biraz dolgunlaştırdı

iştah açmıyor canım ama henüz göğüs üzerindeki etkisi yok ztn 3 gün oldu daha ama ben ayrıca çemenle masajda yapıyorum o biraz dolgunlaştırdı

Tatlım çemeni nasıl uyguluyosun..Bildiğimiz sofra çemenimi bu..Haftada kaç kez uygulanıyo ne kadar bekletiyosun?:uhm:
Kusura bakma canım hızımı alamadım çok sordumkaydirigubbakcemile3

kızlar bugün aktara sordum göğüs büyütücü macun tarzında birşeyler varmı diye çıkardı bu var die bende aldım sabah akşam 1 yemek kaşığı aç karnına yada tok fark etmez yenicek inş.. büyür kızlar benimki çok küçük isterseniz içinde bulunan bitkileri yazabilirim 15 tl aldım :) içinde çok fala bitki karışımı var zaten adı ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun diye geçiyoryerimseniben
aktara göğüs büyütücümü diye sordun:1shok: ölsem böyle soramazdım helal sana valla aldıgının üzerinde harnup yazıyosa arı polenli falan bende ondan kullanmıştım tok karına 10 kg aldırmıştı bana zaten bende kilo almak istiyodum benim de göğüslerim küçükdü bu sayede 1 beden büyümüş oldu umarım faydasını görürsün

toz çemen cnm aktardan aldım saf zeytinyağına göz kararı bi ölçüde koyuyorum içine birde karabiber atıyorum onu sürüp masaj yapıorum 15-20 dk bekletip yıkıyorum istersen daha çokta bekleyebilirsin ama ben sıkılıyorum haftada 2 kez yapıorum ama alternatif tıp olan topic bkarsan orda ayrıntılarını görürsün :KK66:

yok ben sormadım anneme sordurdum :$ yaşlıydı zaten amca :):) yok yazmıo sadece bu 40 çeşit bitki var yukarıda yazdım inş bnde alırımda büyür:KK43:

bende bu dediğim pekmez gibi arı polenli harnup 2 kavanoz ondan kullandım 2 kutu kara üzüm çekirdeği tozu 2 kutu nar çekirdeği tozu ve adaçayı sallam poşetteydi abartısız söylüyorum boyum 167 kendimi bildim bileli 51 kgdım herkes kürdan derdi bana:1rolleyes:eek:nları kullandım ve şuanda tam 63 kg 300 gr mım ozaman 82 olan ölçüm şuanda 88 yada 89

andızotu kökü, meyan balı ,meyan kökü,okaliptus yaprağı,ıhlamur çiçeği,nane yaprağı,kekik,mersin yaprağı ,hatmi çiçeği,tarçın,havlıcan,zencefil,hıltan tohumu,kişniş,kimyon,kafur otu,adaçayı,anason.rezene,kuş ekmeği,lavanta yaprağı,biberiye defne yaprağı,sığır kuyruğu çiçeği,melekotu kökü gelincik çiçeği,karabaşotu,hardal tohumu,mercan köşk,ardıç tohumu,sinirliot,üzerklik tohumu,keten tohumu,öksürük otu yaprağı,menekşe çiçeği boy otu tohumu(çemen) cuha çiçeği kökü,günlük
bunlar içinde bulunan bitkiler yam otunu aktarlara sorarsan bulabilirsin snırım :)

yağlı çemen kaırşımını mı yapıyorsun? ben bir ara yapıyordum ama bıraktıyaz geldi hiç çekilmez kokusu. kediciq sen evlenecektin galiba, aynlış mı hatırlıyorum? evlendin mi?

X