Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalmak

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.041
11
Termometre ile dil altından ölçülür. Ateşin seyrine göre yumurtlama günlerini tespit edebilir ve regl derecenizi öğrenebilirsiniz.

Örneğin yumurtlama gününden bir gün önce ateş normal seyrinden 0.2 derece gibi bir düşüş gösterir. O zaman yarın yumurtlama gününüz olduğu anlaşılır.ve ateşin düşüş gösterdiği gece ilişki olmalıki yumurta çatladığında spermle buluşursa hamile kalma olasılığı da artar.
Ateşin düşüşünden sonraki gün yumurtladığımızı ateşimizin bariz yükselmesinden anlarız.
Örneğin regl olduğun derecen 36.0 dır. eğer regl olacaksan regline yakın ısın düşüş gösterir ve 36.0 olduğunda regl olunacağı bilinir.eğer düşüş değilde ısı artış gösterip sabit kalıp düşmüyorsa büyük ihtimalle bu bebişin göbüşte olduğunu
işaret eder :)

büyük ihtimle hamilesin cnm

ay cnm ağzından bal damlıyor vallah,keşke hamile olsam,çok istıyorum çünkü 2düşükten sonra inşallah 3unci de sorun çikmaz,bu aralar cnm çok şeyler istıyor,5 gün once eşimi kaldırdım €sabah s€aat 5te,ona dedim git bana poğaça al ve süt,yemesam ölürüm,oda dedi hayırdır inşallah..bügün'de ateşimi ölçtüm ayne 37.05

ben denedimde ates ölcümünü bu ay fakat hava degişimi oldugu icin dengeli birsey olmadı canım ya sabah usuyerek uyandıgım icin daha 37 görmedim walla :)

ben denedimde ates ölcümünü bu ay fakat hava degişimi oldugu icin dengeli birsey olmadı canım ya sabah usuyerek uyandıgım icin daha 37 görmedim walla :)

allah allah ben 37.08 göruyorsam demeki bişeyler var ha..inşallah olacak cnm..hepiniz için dua edıyorum :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

aaa ne kadar ilgin gercekten,,eee regl oldugun zamanki atesini bilmiyosan,nasi hesap ediyonuz peki,,,:uhm:

merhaba kızlar bende bugün az bi kanama oldu çok az ama regli olucam sanırsam bu ayda ümitlerim diğer aylar gibi boşa gitti:KK43:((((

bu ay ateş ölçme yöntemini deniycem bakalım hiç denemedim yarın sabah itibariyle başlıycam umarım vatana millete hayırlı olur.

birde incir kürü yapıcam ama ne zaman başlıycam bilmiyorum reglinin ilk günü mü başlanıyor bilen var mı acaba???

allah hepimizin yüzünü tez zamanda güldürür inşallah....

bn inciri direk yemiştim ates ölcmeyede adet bittikten bir hafta sonra ölcmeye basladım zamanı önemli dgil illa adet olur omaz ölcmek gerekmiyo bide
kişiden kişye degisiyo onemli olan artması düsmemesi illa 37 olacak die bişey yok

saol ktg cim evet aslında yemek daha mantıklı birde ateş ölçer alcam kocişede ballı fındıklı karışım yapcam ne bilim kendimede bala tarçın çörekotu karıştırcam ne bulursam yiycem valla.
inşallah midemi bozmam :)))

Kızlar hepinize merhaba sürekli okuyorum ilk defa yazıyorum öyle tatlısınız ki,daha önceki hamileliklerim epey aradan sene geçti ve belirtileri hatırlamaz oldum :)02.07.2009 regl olmam gereken gün,bugün idrar testi negatif çıktı erken olduğunu bildiğim halde duramadım yaptım,2 gün geçince kan yaptıracam inşallah geçer ,10 gün önceden göğüslerim silikonlu gibi oldu :) ateşim 37 nin altına düşmüyor 2 gündür ölçüyorum (dil altı ölçümü),akıntım yok ama sebepsiz çamaşırım ıslanıyor anlamadım terden diyeceğim ama ortamım klimalı ve çok serin,kasıklarıma ara ara batarlar giriyor,bugün eve gelince inanılmaz kızartma biber koktu,kokulara karşı çok hassas oldum,yaa ben bayağı motive oldum,rabbim isteyen herkesin umutlarını boşa çıkarmasın.Hepinize Sevgiler.

2-3 gündür ateşimi ölçüyorum sabahları.Sabitledi 36.7 de kaldı.Hamile olmadığımı biliyorum ama reglime 5 gün var düşmesi gerekmezmiydi ateşimin?

canim adetine 2-3 gün kala düsmeye basliyor. Reglime 5 gün kala benimkide hep ayni cikiyor sonra yavas yavas 36,6-36,5 ve 36,4 veya 36,3 olunca adetim hemencik geli veriyor. Keske his gelmese ama sadik dost kirmizilarim, bi tek o birakmiyor yillardir beni :icecream:

merhaba arkadaşlar ben yeniyim size sormak istediğim bende ateş ölçüyorum ama hergün farklı çıkıyorr

X