Sevgilimin umursamazlığına karşı ne yaparsam peşimden koşar???

Sevgilim askerden geleli 10 gün oldu,bunalımda,dün kavga ettik herşey bitti diyordu,kendinden çok emindi,akşam aradı sen benim için değerlisin bitmesin dedi,sanırım abarttım dedi,beni o kadar üzdüğü için sinir oluyorum şimdi,peşimden koşsun istiyorum artık,aramıyorum ben,oda aramıyo tabiki her zamanki gibi,ne yaparsam benim için deli olur???????? :1no2:

yavrucum niye birbirinizi kovalıyorsunuz..:kahve:
akışına bırakın aşkınızı yaşayın yaaa.:asigim:
bi önceki konunda da kesin ayrıldığınızı düşünmüyordum ben zaten a.s
yormayın birbirinizi
sevgilera.s.

Valla onun yorulduğu felan yok benimle ilgili,tek yorulan,üzülen,düşünen benim,mantıklı düşünürsek benim aşkımı haketmiyor,ama biz bayanlar duygularımıza yenik düşüyor,ama yencem bu duyguyu inşallah.

Valla onun yorulduğu felan yok benimle ilgili,tek yorulan,üzülen,düşünen benim,mantıklı düşünürsek benim aşkımı haketmiyor,ama biz bayanlar duygularımıza yenik düşüyor,ama yencem bu duyguyu inşallah.

hadi bakalım inşallah:kahve:

ascık merak etsın senı ;-)
msjına hemen karsılık verme ,aradıgındada gec ac.. duymadım vs bişiler salla ;-)
tlf konusmalarındada hemen yelkenleri suya ındırme , soğuk olma ama hemende yumusama..
meslegınde avukatms bak bu aralar işler çok vs..
kendını ne zaman 2.planda hıssederse ozaman yalvarcak sana ''nolur benımle ilgilen bırak işleri '' die,
test edıldı onaylandı benden soylemesi... :jeyyar:

msjına hemen karsılık verme ,aradıgındada gec ac.. duymadım vs bişiler salla ;-)
tlf konusmalarındada hemen yelkenleri suya ındırme , soğuk olma ama hemende yumusama..
kendını ne zaman 2.planda hıssederse ozaman yalvarcak sana ''nolur benımle ilgilen bırak işleri '' die,

bende test ettimde sonunda boşanıyorduk az kalsın:roflol::roflol:

bende test ettimde sonunda boşanıyorduk az kalsın:roflol::roflol:

hadi yaa uzuldum sımdı benneyaptımki
ama ben test ettımde bekardım süprizzzzz
bekarken kosturdun kosturdun pesınden sonra imzayı atınca roller değişiyor kısslar haberınız olaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
anaaam bi küssün ,haklıda olsanız siz gidiosunuz ayanaaa :mymeka: :mymeka:

Sabahtan beri 30 sayfalık konunu okudum,valla sen aramadan duramamışsın fakat yinede barışmışsınız,tabiki aramasan daha çok kıymetin bilinirdi,şu anda hep sen alttan almak zorunda kalacaksın,barışmışsınız fakat,çok inceliyorsun,bence sende arama,bizim ilişkimiz devam ediyor bitmedi fakat yinede aramıyorum,beni istiyorsa gelir,yoksa kendi bilir...hihoyyyt

Ben sabırsız iradesiz güçsüz davrandım barışma arifesinde cnm. Ben yapamadım arkadaşım yapsın istedim ondan yazdım. Ama şunu biliyorum ki artık aramıyorum. Alttan almıyorum. O arayıp sorunca iletişime geçiyorum.

Bence bir şey yapma kendin ol, genellemelere göre hareket etme. Mesela kaçan kovalanır derler sen kaçarsan belki sevgilin kovalamaz. O zamanda evdeki bulgurdanda olursun.
Kendin gibi olursan en güzeli.

Ben evliyim,bekarken beri böyle davrandım,hiç boşanma aşamasına gelmedik çok şükür:nazar:

Aksine daha çok bağlı bana...:nazar::asigim:

Dün o aramayınca,dayanamadım çağrı attım,aradı hemen,ilkini reddettim,hemen tekrar aradı,tavır yapıyor ama kaybederim diyede korkuyor gibi geldi bana fakat soğuk konuşuyor o başka,akşam tekrar konuştuk yine soğuk konuştu,hemen kapatmaya çalıştı,kendine iyi bak görüşürüz dedi bende pat suratına kapattım telefonu,benle konuşmak istemeyen adama bide görüşürüzmü diyeceğim,yarım saat geçti geçmedi,aradı tekrar alttan almalar felan,canımlı cicimli konuşmalar,bu seferde ben soğuk davrandım,ders olsun ona,daha yeni başlıyorum ders vermeyesüprizzzzz

ben de sevgilimde bir ayrı bir barışık 1,5 yıl geçirdim hala birlikteyiz sevdiğini çok iyi biliyorum ama.erkekler hep kovalanmak istiyor.özellikle karşısındakinin çok sevdiğini anlayınca her istediğini yaptrmak için bu triplere giriyorlar.kısacası canımmm eğer sen aramadğında o da aramamış üzerindede çok geçmişse o insandan sana fayda olmaz.dünyaya bir kere geldin bu kadar sıkıntı çekmene değer mi sanıyorsun.yada sen çok büyütüyorsun.olağan davran onun gibi davran.aynada kendisini görsün.kendi yaptğnın yansıması ol.önceden günde 10 kere arıyorsun 1 e 2 ye düşür.illada uzaklaşamam dersen.ne souk ne sıcak ol.sıradan bir arkadaşın gibi davran.ama o aramadan sen arıyıp kendini düşürme.sen aradığında amannn yine arıyor pozisyonuna düşme.erkek bu ne yapacağı belli olmaz.ben yaşadımm berbat bir durum KENDİNE GEL SİLKELEN O OLMAYINCA HAYAT MI DURUR.YOKSA AÇLIKTAN ÖLÜRMÜSÜN????

sevgilerimle ((ayy kendimi güzin abla gibi hissettim)) umarım yardımcı olabilmişimdir.

ben de sevgilimde bir ayrı bir barışık 1,5 yıl geçirdim hala birlikteyiz sevdiğini çok iyi biliyorum ama.erkekler hep kovalanmak istiyor.özellikle karşısındakinin çok sevdiğini anlayınca her istediğini yaptrmak için bu triplere giriyorlar.kısacası canımmm eğer sen aramadğında o da aramamış üzerindede çok geçmişse o insandan sana fayda olmaz.dünyaya bir kere geldin bu kadar sıkıntı çekmene değer mi sanıyorsun.yada sen çok büyütüyorsun.olağan davran onun gibi davran.aynada kendisini görsün.kendi yaptğnın yansıması ol.önceden günde 10 kere arıyorsun 1 e 2 ye düşür.illada uzaklaşamam dersen.ne souk ne sıcak ol.sıradan bir arkadaşın gibi davran.ama o aramadan sen arıyıp kendini düşürme.sen aradığında amannn yine arıyor pozisyonuna düşme.erkek bu ne yapacağı belli olmaz.ben yaşadımm berbat bir durum KENDİNE GEL SİLKELEN O OLMAYINCA HAYAT MI DURUR.YOKSA AÇLIKTAN ÖLÜRMÜSÜN????

sevgilerimle ((ayy kendimi güzin abla gibi hissettim)) umarım yardımcı olabilmişimdir.

Güzin ablacım tavsiyelerin için teşekkür ederim.Valla o kadar takmıyorum artık,ayrılıp tekrar barışınca nasıl davranmam gerektiğini anladım,bugün hiç aramadım,iş görüşmesi vardı,telefonun sesi kısıktı,mesaj atmış aramış duymadım,üzerinden 1 saat geçmiş gördüğümde,iyide olmuş :) geri döndüm sanki bana anlatmak zorunda gibi kelime kelime herşeyi anlattı,kaç gündür duyamadığım güzel sözcükleride duydum,iyiyi gidiyo maşallah :nazar: hayırlısı bakalım.hihoyyyt

Güzin ablacım tavsiyelerin için teşekkür ederim.Valla o kadar takmıyorum artık,ayrılıp tekrar barışınca nasıl davranmam gerektiğini anladım,bugün hiç aramadım,iş görüşmesi vardı,telefonun sesi kısıktı,mesaj atmış aramış duymadım,üzerinden 1 saat geçmiş gördüğümde,iyide olmuş :) geri döndüm sanki bana anlatmak zorunda gibi kelime kelime herşeyi anlattı,kaç gündür duyamadığım güzel sözcükleride duydum,iyiyi gidiyo maşallah :nazar: hayırlısı bakalım.hihoyyyt
afern sana bir öpücü hakettin..devamm nice başarılar seni bekliyor:dance:

prenses2009 ayy cnm benim ya nasıl sevindim anlatamam. ınanki çok mutlu oldum. ınsan bir kere böyle olunca devamını getirebilme gücü hissediyor kendinde demi? Aman kaybetme o gücü. Süründürebildiğin yere kadar cnm. Mutluluklar

prenses2009 ayy cnm benim ya nasıl sevindim anlatamam. İnanki çok mutlu oldum. İnsan bir kere böyle olunca devamını getirebilme gücü hissediyor kendinde demi? Aman kaybetme o gücü. Süründürebildiğin yere kadar cnm. Mutluluklar

başkalarına akıl veriyorum da bi ben kendime kullanamıyorum yaa özel_arama bilir derdimi...kaydirigubbakcemile

başkalarına akıl veriyorum da bi ben kendime kullanamıyorum yaa özel_arama bilir derdimi...kaydirigubbakcemile
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim,işe yarıyor gerçekten fakat bu adam beni delirtcek gerçekten,kavga ettik yine,hemen alınıyor,o sevgi sözcükleri gidiyor,sanki 40 yıllık düşmanıymışım gibi davranıyor,ilerde evlenince yapabilirmiyim acaba bu adamla bilmiyorum küsüp duruyo,alttan almama rağmen söylediklerim adama küfür gibi geliyor,ona yaptığım o kadar fedakarlığı bir kalemde silip atıyor,bundan onun için kılımı kıpırdatmak istemiyorum inşallah yapabilirim,ağlamak istiyorum gözlerim kapalı :))senağlama

boşver yaa hiçbiri değmez:) en iyisi de en kötüsü de aynı. iyisiyle biraz daha uzun süreli oluyorsun evleniyorsun vs. arama gerçekten değmez. bu kadar rahat nasıl konuşuyorsun sen bnm durumumu nerden bileceksin diyeceksin. gerçekten değer veriyorsa ilişkinize arar. kolay değil uzun süreli bi ilişkiyi bitirmek hemde gerçekten aşık olduğun bi ilişkiyi. bırak zaman her şeyin ilacı.en iyisi kendine bi uğraş bul.zaman geçtikçe rahatlarsın:KK66:

Son düzenleme:
X