Sevgilimin umursamazlığına karşı ne yaparsam peşimden koşar???

prenses2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
51
0
Sevgilim askerden geleli 10 gün oldu,bunalımda,dün kavga ettik herşey bitti diyordu,kendinden çok emindi,akşam aradı sen benim için değerlisin bitmesin dedi,sanırım abarttım dedi,beni o kadar üzdüğü için sinir oluyorum şimdi,peşimden koşsun istiyorum artık,aramıyorum ben,oda aramıyo tabiki her zamanki gibi,ne yaparsam benim için deli olur???????? :1no2:

1. çok üstüne düşme
2. o arasın her zaman
3. hele birde sende umursamaz davran gör bak neler oluyor
4. vur kaç taktiğini uygulaa

ya hepsinden önemlisi kaçan kovalanıyor valla bütün ilişkilerde böyle

ayy cnm gelip bitmesin dedi sana ha? Buna sevindim cnm. Seni çok iyi anlıyorum valla. Burdaki ablalarımın zamanında bana verdiği tavsiyeleri onların adına şimdi müsadenle ben sana veriyorum. Arama cnm. Ararsa açma. O seni aramazsa bir kaç gün sen o arayana kadar hiç arama. Arayınca normal konuş. Çok umursamaz ya da çok üstüne düşkün olma. Sakın umursamazlığıyla ilgili bir konu açma. O lafı uzatmaya çalışıp muhabbeti derinleştirmek isterse bi işin varmış gibi yap kapa telefonu. Bir kaç kere fazla olmadan tekrarla. O merak eder bu niye böyle yapıyo hiç yapmazdı gibi.. Doktor tavsiyesi gibi oldu ama hepsini bana yardım eden ablalarımın adına söyledim cnm. ınş işine yarar

askerden daha yeni gelmiş canım biraz kendine gelmesini bekle derim sonuçta şuan

hayata dönüyo yavaş yavaş tavırlarında böyle şeyler olması normal o psikolojiden çıkmaya çalışıyo

bu aşamada bocalayabilir ve senden destek görmek isteyecektir..

bak sende diyosun bunalımda:KK43:

biraz seni üzdüğünü hissettir onun yanında olacağını fakat seni kırdığını sen bi kere ara sonra

ondan bekle canımcım sıkılma düzelicektir en kısa süredeyerimseniben

İnşallah ararsa uygulayacağım bunları,bitmedi dedi ama derdi neydi bilmiyorum,ailesi beni çok seviyor bitmesini istemiyorlar,acaba onlarla konuştuda onlara yaranmak içinmi böyle yapıyor anlamadım gitti ne yapmaya çalışıyor,şu saat oldu halen bir ses yok...

:Saruboceq:
askerden daha yeni gelmiş canım biraz kendine gelmesini bekle derim sonuçta şuan

hayata dönüyo yavaş yavaş tavırlarında böyle şeyler olması normal o psikolojiden çıkmaya çalışıyo

bu aşamada bocalayabilir ve senden destek görmek isteyecektir..

bak sende diyosun bunalımda:KK43:

biraz seni üzdüğünü hissettir onun yanında olacağını fakat seni kırdığını sen bi kere ara sonra

ondan bekle canımcım sıkılma düzelicektir en kısa süredeyerimseniben

Yok aramam canım ben, beni dün çok üzdü,ablasıda dedi arama bunu dedi,o pişman olsun gelsin dedi,ablasıda böyle diyorsa ben ne deyim artık,sürüne sürüne o gelsin istiyorum.

alkisalkisalkis
:Saruboceq:

Yok aramam canım ben, beni dün çok üzdü,ablasıda dedi arama bunu dedi,o pişman olsun gelsin dedi,ablasıda böyle diyorsa ben ne deyim artık,sürüne sürüne o gelsin istiyorum.

canımcım bende şimdi ara demedim mecazi olarak hani o 2 arıyosa sen bir ara demek

istedim eksik yazmışım:nazar:

ablasıda öyle dediyse öyle yap kırdığınıda bilsin fakat desteğinide hissetsin
toparlanması kolaylaşır:1hug:

canım,askerden yeni geldigi için farklı bi psikolojide olabilir.mesela iş konusunu dert ediyor olabilir..bence arama..yoklugunu hissetsin ve düsünsün yaptıgı hataları.o zaman aklı basına gelir ve pesinden kosmaya baslar.unutma;kacan kovalanır kaydirigubbakcemile5

Kaçan kovalanır biliyorumda,kaçıyorumda aramayacağım,üstünede gitmeyeceğim,gelin birde bana sorun kolay oluyormu,merak ediyorum,ne yapıyor ne ediyor,aramıyorda,sinir oluyorum....

walla bu erkeler bi garip ndn ilglenince değerini bilmezlerde umursamaz davranınca peşinde koşmaya başlarlar hiç anlamam..herksn dediği gbi brz geri çek kendni bak nası anlıo hatasını

askerden yeni dönmüş biraz ruhen çöküntü yaşaması normal hiç üzme kendini erkeklerin askerden döndüklerinde lohusa kadın gibi depresyonları var sanırım e onlarda acık naz yapsın lar demi ama

demez cnm arama. Asıl o zaman kıymete binersin.

Sabahtan beri 30 sayfalık konunu okudum,valla sen aramadan duramamışsın fakat yinede barışmışsınız,tabiki aramasan daha çok kıymetin bilinirdi,şu anda hep sen alttan almak zorunda kalacaksın,barışmışsınız fakat,çok inceliyorsun,bence sende arama,bizim ilişkimiz devam ediyor bitmedi fakat yinede aramıyorum,beni istiyorsa gelir,yoksa kendi bilir...hihoyyyt

canım sen 1kere ara mesela sonra o aradıgında ne bileyim neler yaptın felan diyince yalan söylıceksın :KK43:ama elinden bişey gelmio mesela deki kızlarla şuraya gittik çalışıyorsan erkek olan birini söyle ögle yemegıne çıkardı benı de ne bileyim bunun gibi şeyleri rahat bı şekilde anlat şimdide biraz işim var sonra aradııgında görüşelim emi de bak nasl merak ediyo ozaman?

Etmez bu boşvercem,çağrı attım aradı,şurdayım işim var dedi,tamam mı tamam mı dedi kapatmaya çalıştı bir an önce,bi kurtulsam şundan offff...

X