Akşam yemeği yok şişmek yok.

asldenizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
13
1
46
evet kızlar.1 aydır deniyorum bazen akşam yemeği yiyorum bazen sadece meyve yiyorum akşamları.2.5 kilo gitti.bazen yürüdüm bazen iş vs. sabah ve öğlen sadece porsiyonları küçülttüm.akşam yemeği yersem gram oynamıyor.yatarken 1 tane kivi çok işe yarıyor.ben devam edicem sonuçları yazıcam tekrar.

bende kendimde kilo sorununa tek sebep olarak akşam yemeklerinin olduğunu düşünüyorum.aslında bir azaltsam yada sizin gibi kesebilsem çok iyi olucak.
sizi takip etmeye ve kendimde denemeye çalışıcam.size başarılar dilerim.

evet haklisin aksam yemegi yenmediginde kolay kilo veriliyor,bende daha once denedim ama onu yapabilmekte cok zor.ac karnina uyumak zor oluyo.

aç kalmak yok meyve hangisi olursa sıvı şeyler içebilrsin.aç kalınca metobolizma yavaşlıyor.motivasyon zor oluyo yalnız diet yaptığında.etrafındakiler amaan boşver dior.hoop moral bozuluyo.ama boşveer yapma diyen arkadaşlar evde kendini paralıyor spor yapçam diye.bizzat kendim yaşadım.herşey kendimiz hihoyyytiçin .

bende 2-3 gündür akşam yemeği yemiyorum en geç 6 da bitmiş oluyor yemek faslı.akşamda meyve yiyorum.inşallah gider kilolar

tam kilo verme zamanı.ben krom kullanıyorum 1 aydır ilk başta nlamıyorsun ama sonra iştahı kapatıyor bayaa tatlı konusunda.istersek kurtulucaz yüklerden 74 kiloydum 71 oldum çok değil gibi ama hafifledim sanki.of of.

ben diğer diyet konularınıda inceledim ve iyice motive oldum 2 gündür bugün 3. gün yarım diyetteyim tamamen giremiyorum malesef çünki emziriyorum onun için önce yediklerimi azaltmaya başladım birde akşam yemeklerini tam kesemesemde hafiflettimmi tamamdır.3 gündür akşam yemekten önce soğan kaynatıp suyunu içiyorum sabahlarıda bir bardak sıcak suya 2 kaşık elma sirkesi katıp içiyorum gündüzde bol su içmeye çalışıyorum ara öğünlerde yoğurt yemeye çalışıyorum çünki hem zayıflamaya yardımcıymış hemde tok tutuyor gerçekten.bugün bir alışverişe çıkıcam rejimin devamı için meyve leblebi haşlamalık sebze felan almalıyım sürekli atıştırmayı sevdiğim için elimin altında kalorisiz şeyler bulunsun.birde şu uno lihttan aldım çok içim kıyılırsa yerim diye.çabalıyorum bakalım işe yarayacakmı cokacimcoook

gerçekten doğru akşam yemegi ne kadar hafif olursa kilolarda o kadar kolay gidiyo bende akşam yemegini kesince kilo veriyorum yediğim zaman yerimde sayıyorum.

tamamen katılıyorum arkadaşlar bizzat test edilip onaylandı tarafımca.....

kesınlıkle oyle... 1 ay 1 hafta dıyet yaptım aksamları 7 den sonra agzıma lokma koymadım.. bu surede 5 kg verdım ınceldım..
saat 6,5 7 ye dogru aksam ogunum olarak yaptıgım tek sey corba ıcmektı... corba zaten sındırımı kolay ve bagırsakları calıstırıyor...
corbadan once kı ogunum ıse ya bı meyve yada 3-4 cevız 3 badem gıbı bır ogundu.. öğle yemegı en doyurucu ogun olmalı bence... sonrası aksama dogru azalarak en hafıfı olmalı..

Bi söz vardı duymuşsunuzdur;
Sabahları kral gibi,
Öğlenleri prenses gibi,
Akşamları fakir biri gibi yemek yiyin diye..... ( tam böyle değilsede ana fikir buydu )

Akşam yemeği azaltmak kesinlikle kilo vermeye yardımcı oluyor. Bende şuan k-fleks ile rejim yapıyorum ve akşamları sadece k-fleks ve yoğurt yiyorum. ılk haftamda 3 kilo verdim. Tabi ilk 3 kilo şişlikmişki çabuk gitti. Ama normal rejim yaptığım zamanlardada akşamları hafif yediğimde sabah göbeğim daha bir kendinde oluyordu. En güzeli sabah ve öğlen iyi yemek. Ama işte bu özellikle evli bayanlar için zor oluyor, erkekler akşamları yemek istiyor haliyle... Ben bu ara onu bile başarıyorum. Eşime mantı pişirsem bile kendim tadına bakmadan sadece k-fleks'imi yiyorum.
Akşam yemeğini azaltmak zayıflamak için çok güzel bir taktik a.s

ben bu kadar kiloyu akşam yemek yemeyerek verdim. akşam sadece tarçınlı tatlandırıcılı süt içtim beni tok tuttu. tavsiye ederim çok işe yarıyor..

Evet çok doğru ben akşam yemeği yemiyorum yediğim zamanda 1 kase çorba içiyorum ve bu sayede 6 kiLo verdim haLa devam ediyorum akşam yememeğe öğlen güzelce yiyorum ama hatta abarttığım bile oluyor işte akşam bu yüzden aç kalmıyorum süper bi yöntem bence :KK66: :lepi:

diyette olmama rağmen bazı akşamlar yemek yemiyorum.meyveyle geçiştiriyorum bir rahatlık oluyo üstümde.Akşam yemeğini bitirsek kilo diye bişey kalmıycak :):)

Kesinlikle aksam yemegi sismanlatiyor.Ben ne zaman aksam yemegini kessem
hizlica kilolarimi veriyorum.

ben de 6 gündür diyetteyim aslında diyet de sayılmaz dha dikkat ediyorum dha sık ve az yiyorum akşamları da 7 den önce ve az yiyorum 1 buçuk kilo vermişim..

evet kesinlikle katılıyorum!

uygulaması yalnız yaşayanlar için acaiip kolay!

aman kim uğraşcak yemekle moduna da girince, gidiyor kilolar.

ama evli olanlar ne bileyim ailesi ile yaşayanlar için bu yöntem resmen eziyet olur! düşünsene annem yapmış börekleri...yada süper dolmalar köfteler vs. mümkün değil duramazsın.

ama öğrenci, yalnız yaşayan falan tipler için en iideali o.

ben de şu anda bu yöntemi kullanıyorum aslında, sadece süt ve cornflakes. yetiyor da artıyor bile!

valla sanırım kilo vermek için yapılacak en mantıklı şey bu. birkaç gün daha devam eder, sonuçları size yazarım.

kiiiiii bu topikte herhalde en fazla kilo başlığı açan benimdir.sürekli yeni bir diyet, yeni bir hap, yeni bir diyetisyen... uğraştım durdum.

sanırım bana en uygun olanı akşam yememekmiş. zira diyetisyen kontorlünde bile kilo aldığım oldu, kilo vermek isterken.

hani şunu fark ediyorum, ne vakit akşam yesem şişlik, ağırlık... ertesi gün zayıflayamama...
ama akşamı kesersem kendimi iniyor gibi hissediyorum.

gündüz de rahatım açıkçası. kafama göre yiyorum.

birkaç güne bildireceğim.

X