ocak 2010 anneleri bilgileri paylaşalım

meleknur2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
99
0
bu konu ile ilgili başka konularda var ama o kadar uzun ve hıslı ilerliyorki takip etmekte zorlanma oluyor sadece soru ve cevaplarınız için toplanalım

merhaba,bende şu an 7+2 günlük hamileyim:CüvCüv:muhtemel doğum tarihi 11 ocak diyo ama,ben ikiz bebek bekliyorum,bu yüzden büyük ihtimalle daha erken bi tarihte doğum yapıcam Allah izin verirsefisfisfisama şimdilik bu topikte takılmamın sakıncası yoktur umarıma.s

merhaba,bende şu an 7+2 günlük hamileyim:CüvCüv:muhtemel doğum tarihi 11 ocak diyo ama,ben ikiz bebek bekliyorum,bu yüzden büyük ihtimalle daha erken bi tarihte doğum yapıcam Allah izin verirsefisfisfisama şimdilik bu topikte takılmamın sakıncası yoktur umarıma.s

ikiz olduğunu ne zaman öğrendin yani kaçıncı haftada ?

beşinci haftada iki kese gördük,muhtemelen ikiz dedi doktorum,7+2 de ikisininde kalp atışlarını duymamızla ikiz olduğu kesinleşti.
benimde ilk başta 2 kese olacak gibiydi kaybolmuş beim sat 12 nisan 2 gün önce gittim doktora ama sadece kese var 8 haziranda tekrar gideceğim inşallah o zaman kalp atışlarını duyarım diyorum sen ne zaman duydun ilk kalp atışını

X