Güneş Gözlükleri top ten marka gözlük iyimi

sanemmm

cesur ve güzel
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
78
0
36
merhaba kızlar bn güneş gözlüğü almak istiyorum ama malum fiyatlar belli geçen gün bi mazada gözlük beyendim top ten markaymış fiyatıda 250 tl ama şuanda indirimdeymiş ve 175 tlye veriyorlar internettede arştırtım fiyat doğru ama bu markaya nekadar güvenebilirim sizce birde bu markanın garantisi varmıdır acaba sormayı unuttum lütfen bna yardımcı olun kızlar
:eek:

duydum bu markayı ama hiç kullanmadım fiyatları normal aslında kaliteli bir gözlük kullanmak için bu parayı gözden çıkarmak şart bence garantisi vardır canım ünlü bir marka çünkü

babam topten gözlük firmasında çalışıyor biraz reklam yapiim:)
uluslararası firmadır türkiyede de pek rakip tanımaz hee:)
canım bana da babam getiriyor hep kesinlikle güvenebilirsin

sanırım reklam kampanyası falan olmadığı için pek bilinmiyor ama benimde var topten marka gözlüğüm ...memnunum ben ...

bende bu yıl aldım 250 civarı bir fiyata ve de memnunum.
garantisi de var benimkinin,2 yıldı galiba şimdi hatırlayamadım...
:kahve:

yıllardır biliyorum top ten markasını ve iki tane var top tenim. siz nası duymadınız hayret. gayet iyi bi markadır. 1 rayban 2 topten derim ben. bence al memnun kalırsın. garantisi de oluyor.

ben de öneririm bu markayı... 9 yıldır aynı gözlüğü kullanıyorum, hiç bir sorunu olmadı... alırken bana da fiyatı çok gelmişti ama daha pahalı markalar da vardı aldığım yerde... bu kadar çok dayanacağını da bilmiyordum...

top ten güzel bi marka. 6-7 senelik gözlüğü kaç kere düşürdüm ettim ne çizildi ne kırıldı. çok dayanıklı. ben aldığımda pahalıydı toptenler şu an epey makul fiyatlarla satılıyor, modelleri de çok güzel, bir tane daha sipariş verdim netten bakalım,umarım yakışır. :KK51::KK51: o gelsin de bi tane de polarize rayban alıcam :KK31:

merhaba bende alışveriş sitelerinden birinde gezinirken top ten marka gözlüklerin 300 tl civarından 40 tl ye düştüğünü gördüm. 2 yıl garantiliymiş. orjinal kılıfı, silme bezi ve garanti sertifikalarıyla beraber gönderilecektir yazıyor. sahte olacağını düşünmüyorum çünkü her zaman alışveriş yaptığım bir site

evet yaa ben de sipariş ettim gerçekten 200 küsür liralardan mı düşmüş inanamadım ama top ten duyduğum bi markaydı site de güvenilir olunca aldım bakalım gelsin görelim...

eee geldilermi sonuç ne beğendiniz mi

evet geldi gözlüğüm. gayet güzel sitede göründüğü gibi aynı. ben beğendim, hızlı da geldi. sipariş ettim 2 gün sonra geldi hemen.
ha bir de eşim araştırmış top tenin camı ray ban kalitesindeymiş. dolayısıyla fiyat çok uygun.

canım hangi siteden aldın yazabilir misin .. gözlük arıyorum bu aralar.. fiyatlar uçuk. kıştan almamakla hata ettim.. (

Arkadaşlar güneş gözlüğü aldığım çok memnun kaldığım tavsiye etmek isterim ............... sitesindeki sereloptik işinde güvenilir ve çok güzel modeller var . Yazın yaklaştıgı şu günlerde hem ekonomik hemde harika modeller var bilginize.arama motoruna sereloptik yazdığınızda ilgili linke ulaşıp güvenle alışveriş yapabilirsiniz, ücretsiz ve aynı gün kargo tavsiye ederım herkese

X