Saç Şekillendiriciler Maa kullanmadan daha pratik bir sekilde dogal dalga nasl yapabilirim?

leopardess

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
183
0
kızlar selam, maşadan saclarım cok yıprandı uclarını aldırdım o yuzden bir sure elektirkli sac sekillendiricilerini kullanmak istemiyorum. burdaki baslıkları okudum, dun banyodan sonra sacımı orup yattım fakat sabak merinos koyunu gibi kalktım :roflol: bigudi kullananlar da bonus gibi olduk demisler farklı bir onerisi olan var mı acaba?

eveet var, dün denedim, bayıldımmm! konu açacaktım müsait vakitte ama sana kısmetmiş. şimdi bigudi dar gelir, olmaz. sosis( saç için olanı:KK70:) çok uygun bu iş için: saçını tutam tutam ayır, önceden değil tabi, sararken ayırcaksın:) ayırdığın tutamı önce kendi etrafında bük, sonra büktüğün saçı sosise sar. bu işlem saçın kabarmasını önlüyo, böylece koyun gibi olmuyoruz. saç hafif nemli olmalı, ama banyodan yeni çıkmış saçla pek uygun olmaz bence, en az 1 gün sonra olsun, çünkü temiz saç çok kabarır. ama seyrek saçlıysan sorun olmaz sanırım.sarmadan önce uygun bi şekillendirici sürersen hem kabarmayı önlersin, hem de daha kalıcı olur. inan bu dalgalar düştükten sonra bile çok güzel kalıyo. hem de yapımı çok pratik. şimdi nası bi model olduğunu söliim, hani herkesin foto koyup da bu modeli hangi maşayla yapabilirim diye sorduğu model var ya işte o, dalga yani, lüle değil.( biraz komik olcak ama sinem kobal selenada genelde bu modeli kullanıo:)) yapınca görceksin zaten, e foto da ekle muhakkak, bekliyorum sonucunu.

budapest canım oncelikle cok tesekkur ederim ayrıntılıarıyla tarif ettigin icin, sosis bigudi alıp mutlaka denicem. evet sinem kobalın sacı gibi istiyorum ben de, fakat o masayla yapıyo sanıyodum ben. peki sosise sarıp mı yatıyosun yoksa bikac saat durduktan sonra acıyomusun?

budapest canım oncelikle cok tesekkur ederim ayrıntılıarıyla tarif ettigin icin, sosis bigudi alıp mutlaka denicem. evet sinem kobalın sacı gibi istiyorum ben de, fakat o masayla yapıyo sanıyodum ben. peki sosise sarıp mı yatıyosun yoksa bikac saat durduktan sonra acıyomusun?
bişi diil arkadaşım, ne demeka.s.
maşayla yapıolardır onlar muhakkak, daha çabuk olması için, yoksa kıza "sar saçını geceden, sabah gel sette açalım" demiolardır:roflol:
ben geceden öyle yatmadım cnm, sabah 7.30 gibi sardım, öğlen 2 de açtım. erken çıkcaksan geceden sarıp da yatabilirsin ama uyurken ister istemez bozuluo saç, dağılıo yani sosisler. belki yatmadan sıkıca tülbentle sarılıp ya da bone-file geçirilirse dağılmaz.

X