Adetime 7 gun kala Kan testi yaptırdım sizce erken mi acaba?

esterya

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2006
4.250
77
Arkadaslar,

Ben 31 gunde bir regl oluyorum. 24. gunu kan testi yaptırdım 0,1 yani negatif cıktı. Bugun adetime 2 gun var. fena halde basım donuyor. Sizce testi erken yaptırmıs olabilir miyim:?
16. gunumde doktorum yumurtama bakmıstı bu aksam veya yarın catlar demisti. 17. gun dolenmis olsa 24. gun kan testinde cıkmıs olurmuydu. Yoksa cok erken mi yaptirdim ???

canım genellikle aşılama ve tüp bebeklerde döllenmeden 12 gün sonra kan testi yaptırıyorlar sonuç için, senin biraz erken olmuş olabilir, 17sinde döllenme olduysa 12 gün sonrası ayın 29 una denk geliyor. Allah gönlüne göre versin canım, inşallah hamilesindir.

cevabın için cok tesekkurler canım.
anladıgım kadarıyla beta hcg yumurta dollenir dollenmez hemen yukselmiyor anca rahme yerlestikten sonra yukseliyor degil mi?

canım gec döllenmedir belki daha 1 hafta varmıs adetine cıkmaya bilir

kızlar adetim 2 gün gecikti klomen kullanmıştım ama şimdi sivilcem çıktı hamilelikte sivilce çıkarmı yoksa adet mi olacam

kızlar adetim 2 gün gecikti klomen kullanmıştım ama şimdi sivilcem çıktı hamilelikte sivilce çıkarmı yoksa adet mi olacam

Evet,kimi hamilelikte çıkar canım..genelde kız olursa annenin yüzünde sivilce çıkar derler..Ne kadar doğru bilemicem tabi kaydirigubbakcemile3

canim tabi hamilelikte de sivilce çikabilir.bu bir belirti degil tabi.sahsen bende çikiyor yedi aylik hamileyim.

hatirlamiyorum ama senin iki gun geçmis test yapabilirsin artik.ben clear blue digital test ile iki gun kala ogrenmistim.

Kanda çıkmamış olabilir belkide erkendi.. Bence birkaçgün bekle geçikme olursa testini tekrarlarsın.. İnşallah gönlüne göre olur...

arkadaşım 7 gün kala istersen 3 tane beben olsun yinede çıkmaz
yumurtlama tarihinden eminsen mümkün değil çıkması
ha yumurtlama tarihini bilmezsin yada erken yumurtlamış olursun o zaman ayrı
ama imkansız yani 7 gün kala çıkması :nazar:

arkadaşım 7 gün kala istersen 3 tane beben olsun yinede çıkmaz
yumurtlama tarihinden eminsen mümkün değil çıkması
ha yumurtlama tarihini bilmezsin yada erken yumurtlamış olursun o zaman ayrı
ama imkansız yani 7 gün kala çıkması :nazar:

canım şu avatarını bı deıstırsen çok korkutuyor benımafoldumben

degilim kızlar ya..
cmtesi reglim başladı.
bugun medicana tup bebek merkezinde selman beye gittim
yumurta takibim başladı.
puregon igne olacam gobekten bugun ilki yapıldı.
insallah bu ay

yok uzulmuyorum canım, hayırlısı buymus
Allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak elbette.
Bugun ikinci ignemi oldum, persembe de dr bakacak bakalım yumoslar ne alemde :)

X