ev temizliği

sag

biz üçümüz
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
24
0
merhaba, ev temizliği için guvenilir, titiz bayan arıyorum. 15te bir almak istiyorum.. maltepe de oturuyorum. ilgilenen arkadaslar bana mesaj atabilirler..

Merhabalar, ben bu işle ilgileniyorum. lütfen görüşelim. mail atabilirsiniz. Çok teşekkürler.

halen günlük temizlik için güvenilir birsini arıyorum.. ilk etapta ayda bir alacagım eger memnun kalırsam daha da sık almayıplanlıyorum..eger bu isi düsünürseniz evim maltepe de günlük ücretiniz ile birlikte bana mesaj atarsanız sevinirim.. özelden de atabilirsiniz.

halen günlük temizlik için güvenilir birsini arıyorum.. ilk etapta ayda bir alacagım eger memnun kalırsam daha da sık almayıplanlıyorum..eger bu isi düsünürseniz evim maltepe de günlük ücretiniz ile birlikte bana mesaj atarsanız sevinirim.. özelden de atabilirsiniz.

ben özel msj yazamıyorum mail adresinizi özelden verirseniz görüşmek isterim.

ben de temizik için gerçekten titiz bir bayan arıyorum. Maltepede yim. Siz buldu iseniz sizin önereceğiniz biri var mı acaba?

fatoş_eren nerede yaşıyorsunuz ben yarımgün ama hergün gelecek birini arıyorum da

fatoş_eren nerede yaşıyorsunuz ben yarımgün ama hergün gelecek birini arıyorum da

selam melinta benim komşum aynı zamandada arkadaşım olan bi bayan var iş arıyor eger istersen aracı olabilirim ihtiyacı olan bi bayan mutlu oluçagına eminim e.beş üzerinde oldugumuz için hemen hemen her yöne ulaşım kolay teşekkürler

slm hala arıyorsanız ben talibim nezaman isterseniz musaitim msj olarak dönerseniz sevinirim hayırlı günler ..

mereba ben memurum temizliğe gitmek istiyorum ihtiyaçtan dolayı hala birini bulamadıysanız geri dönerseniz çok sevinirim

ben de temizik için gerçekten titiz bir bayan arıyorum. Maltepede yim. Siz buldu iseniz sizin önereceğiniz biri var mı acaba?

arkadaşlar ben özelden yazamıyorum siz özelden benimle intibata geçerseniz çok sevinirim. gerçekten ihtiyacım var.

anadolu yakasında yardımcı arayan var mı annem için arıyorum aylık düzenli olursa daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar benimde ev temizliği için, güvenilir bayan bir arkadaşa ihtiyacım var,ümraniye doğan evler cad. oturuyorum.Günlük ücret nedir ilgilelenenler özelden msj atabilir.Teşekkürler.

acil işe ihtiyacım var.tecrübeliyim eyer ihtiyacınız olursa ben geleblirim.

[merhaba küçükyalıda oturuyorum maddi sıkıntılarımızdan dolayı işe ihtiyacım var eğer düşünürseniz msn den yada telden görüşebilirz.aysunb80@hotmail.com 05344171455

X