Twetty84 Ameliyat ncesi sonras fotoraflar

twetty84

Sevmekten kim usanır...
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
3.154
41
..................................................
ameliyat öncesi

..................................................
3.gün

bir hafta sonra

...................................................

14.gün
doktorum Sinan şakrak çevre hastanesi 14/05/2009 da ameliyat oldum..
sorularınızı yanıtlayabilirim sevgiler..a.s.
diğer resimlerimi albümde topladım görmek isteyenler benle iletişime geçerek arkadaşlık teklifi gönderebilirler sevgiler..

Son düzenleme:
canımm öncelıkle çok gecmiş olsun.çok güzel olmuş burnun güle güle kullan yenıı burnunu darısı benm basıma:) bi açılsın bakalm alçılar ne kadar sürede çıktı senın

cnm psikolojim biraz düzelsin paylasırım insallah, yalnız seninkine benziyor yandan benimki de hafif kalkık fln cok kavis yok

çok kavis doğal durmuyo canım zaten çevremdekiler hiç ameliyat olmamışsın gibi dio çok hoşuma gidiyo valla bende böyle olsun istemiştim zaten :)

aynen canım bence de dogru diyorsun, benim zaten yan görüntümle ilgili bir sıkıntım yok allaha sükür de önden alısamadımm daha :KK70:

canımm öncelıkle çok gecmiş olsun.çok güzel olmuş burnun güle güle kullan yenıı burnunu darısı benm basıma:) bi açılsın bakalm alçılar ne kadar sürede çıktı senın

öncelikle teşekkür ederim canım yorumun için, alçım bihafta sonra çıktı sonra bantlandı oda bir hafta kaldı dün çıktı bantlarım daha çok yeni 14 gün oldu daha bir kaç aylık olunca güncellerim fotoları :1rolleyes:

aynen canım bence de dogru diyorsun, benim zaten yan görüntümle ilgili bir sıkıntım yok allaha sükür de önden alısamadımm daha :KK70:

önden yandan durduğu gibi güzel durmuyo zaten canım şuanda çünkü acayip şiş durumda alışamaman çok normal bi insinde ozaman alışırız canikom :teytey:

güzel olmus güle güle kullan canım.. ücreti ne kadar tuttu..

benım de eşimin burnu o kadar güzel ki..en begendıgım yeri haatta..

ama kucukken bır darbe almıs bırazcık yamuk..kimse anlamıyor hatta o kadarcık bır yamuk hatta ben bıle nısanlıyken aa swenın burnun yamukk fılan demıstım ki 8 yıl çıkmıştık :)))

ama takıntı işte..

pahalısa şimdiden para biriktirelim :emir_bebek:

cooook guzel !
baskabi yerde yazmistim bazi brunlari yuze gitmeyecek sekilde kcuucuk yada cook kalkik filan yapiyorlar diye, TAM tamm hic ameliyat olmusabenzemiyor! yuzunecok cok uyumlu !! senide degistirmeden burnunu guzellestirmis, Insallah benimde oyle olur ! inan cok begendiklerimin arasinda yer aldin :KK70:

bi sorum olacakti yanliz: acik teknik mi yoksa kapali teknikle mi ameliyat oldun? birde kavisli olsun mi olmasinmi diye soylediginde doktor yaptimi?

güzelim ameliyat ne kadar tuttu bende merak ediyorum. bir de ameliyat sonra morluklar ve kandan korktum :1shok:
ama sonrası güzel olmuş yakışmış. bir de önden foto koyarsan önden duruşu da doalmı görülebilir.
geçmiş olsun dileklerimle canım güle güle kullan.

benim eski, burumla aynı sayılır neler hissettiğini çok iii anlıyorm şekerim ...cok geçmiş olsun CANIM .. GÜZEL bir burun mutlu bir arkadaş daha süperrr =)darısı olamk isteyen herkesin başına =)

Son düzenleme:
twetty84 çok geçmiş olsun canım,fotolardan gayet iyi olduğu hatta olacağı belli burnunun,inşallah sorunsuz bi iyileşme süreci geçirirsin cnm

Güzel ve doğal durmuş,estetiksiz hali de gözü tırmalamıyormuş bence onu da belirteyim,gayet hoş ve karakteristik imiş..
Lakin bu hali de çok iyi,ruhunuz ve gönlünüz beğenmiş mutlu olmuşsa tamamdır..

BU arada saç rengi süper,en sevdiğim:)

Son düzenleme:
ya çok güzel olmuş sana bişey sormak istiyorum benim amaliyat günüm yaklaşıyo haziranda olucam amaliyat sonrası acıyo burnun bide gözler filan şişiyo mu cevaplarsan sevinirim canım

güzel olmus güle güle kullan canım.. ücreti ne kadar tuttu..

benım de eşimin burnu o kadar güzel ki..en begendıgım yeri haatta..

ama kucukken bır darbe almıs bırazcık yamuk..kimse anlamıyor hatta o kadarcık bır yamuk hatta ben bıle nısanlıyken aa swenın burnun yamukk fılan demıstım ki 8 yıl çıkmıştık :)))

ama takıntı işte..

pahalısa şimdiden para biriktirelim :emir_bebek:

ücreti burdan söylemek soğru olmaz canım özeline msj atarım , eşine şimdiden geçmiş olsun bence para biriktirmeyede başlayın niyetiniz varsa :)

X