Ameliyat sonras morluk ve ilikleri azaltmak iin!

en güzeli doktorunuzun verdiği ilaçları kullanmak ve masajlarınızı ihmal etmemek bende morluklar için arnica adlı jeli vermişti bide güneş kremi tabiyki evde bile kullanılmalı cok önemli

arkadaşlar dr.bana morluk için arnica krem kullanmamı söyledi ama hiç bir yerde bulamıyorum :KK43: aranızda daha önceden kullanan varmı , nerden aldınız ???

Kızlar 3 gun önce ameliyat oldum çok fenayım açamıyorum resmen Gözlerimi şişti morardı dudaklarım dahi Şiş çok kötüym yarın tamponlR Alınacak bakalım grip gibiyim sürekli Gözlerim ağlıyor burnum akıyor gibi geliyor ama göremiyorum burnumun içi karıncalanıyor gıdıklanıyor hapşırmak istiyorum of çok kötüyüm çok ne zaman bitecek bu sıkıntılar

Kızlar 3 gun önce ameliyat oldum çok fenayım açamıyorum resmen Gözlerimi şişti morardı dudaklarım dahi Şiş çok kötüym yarın tamponlR Alınacak bakalım grip gibiyim sürekli Gözlerim ağlıyor burnum akıyor gibi geliyor ama göremiyorum burnumun içi karıncalanıyor gıdıklanıyor hapşırmak istiyorum of çok kötüyüm çok ne zaman bitecek bu sıkıntılar
Mutlaka buz tedavisi uygulayın yüzünüze şişliklerI'nizi en iyi o indirecektir. Ayrıca bu forumda Ananas tüketin gibi bir yorum okumuştum Ananasın ödem giderici özelliği var. Geçmiş olsun

Mutlaka buz tedavisi uygulayın yüzünüze şişliklerI'nizi en iyi o indirecektir. Ayrıca bu forumda Ananas tüketin gibi bir yorum okumuştum Ananasın ödem giderici özelliği var. Geçmiş olsun

Ay çok teşekkür ederim yavaş yavaş azalmaya başladı morluklar ama hala çok şişim ananası hemen deneyeceğim

inşallah hemen geçer çok geçmiş olsun deneyin faydasını görmüştüm ben :) ayrıca yeşil çay da faydalıymış onu da deneyebilirsiniz

Indi vallahi hergün Yeşilçay içiyorum zaten bir de Ananas ekledim 3 gun oldu ineli teşekkür ederim

X