antalyada kadın doğum doktoru arıyorum,yardım lütfen

blutdruck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
42
2
arkadaşlar antalya da kadın doğum doktoru arıyorum,yardımcı olabilir misiniz,
sürekli yazdıracağım ilaçlar vara.s.

arkadaşım sürekli ilaç dediğin için riskli gebelik uzmanı geldi aklıma erhan bey anadolu hastanesinde umarım yanlış anlamamışımdır
benimde genetik testlerimin birkaç tanesi kaldı bende kan pıhtılaşması çıkarsa şayet yada serviks uzunluğu ölçümü için önemli dr.
senin serklaj için yorumunu okuduğumdan belkide böyle düşündüm

canım muhamet öztürk var gozum kapalı tavsıye ederım ssk hastanesının yanı ataturk devlet hastahanesının doktoru özel muayenesi hastanenin acil kapısının tam karsısında

çok teşekkür ederim arkadaşlar,riskli bir gebeliğe başladım,kanda pıhtılaşmaya yatkınlığım var,1haftalık kullanmam gereken ilaç fiyatları yaklaşık 150-200tl kadar,özelde dr yazınca alamıyorum,ssk anlaşmalı bir yer yazması gerekiyor,tabi bu konuda da iyi bir dr bulmak için uğraşıyorum,çok saolun yardımlarınız için

gebelik linkinin aşağı kısmında başka bir form var kan pıhtılaşması yaşayan hamileler orada birbirlerini bilgilendiriyorlar iğneyi ne zaman,nasıl,nereye vurulacağı,nasıl yazdırılacağı gibi.
oradan öğrendiklerim iğneyi özel bir hastanenin kadındoğum dr.heyet raporu çıkarıyormuş yada diğer ismi hasta ilaç raporu hastaneye 20 lira vermişler bunun için.iğnenin 10.luk olanından yazdırılıyormuş yani 1kutuda 10tane varmış ve 9 kutu yazdıranda varmış 3ay rahat ediyorsun.devlet hastanesi dr.da yazar belki.bebişin hayırlı olsun darısıda isteyen herkese olsunkaydirigubbakcemile5
benimde sonuçlar çıktı,kan pıhtılaşması çrş randevu aldım erhan bey'den

unuttum ssk anlaşmalı özel hastaneler:özel yaşam,andeva,özel lara benim bildiğim.
özel anadolu ssk ile henüz anlaşmalı değil pekte anlaşacak gibi gözükmüyor

Son düzenleme:
arkadaşlar ben antalyadayım 2 sefer kürtaj olmak zorunda kaldım 1. bebğim 8 haftalıkken düştü 3yıl sonra kürtaj oldum 33 yaşındayım dr yavsiye edmilirmisi tekrar hamiş oldum çok sevindik 2 gün önce bebeğim in kalbi durdudr um miyom var dedi
.ceviz kadarmış
konyaaltı meydan hastanesinde orhan değirmenciye gidiyorum
ameliyat olmam lazımmış
korkuyorum.tavsi edebileceğiniz dr varmı yada orhan değirmenci hakkında bilgisi olan varmı
ameliyatı açık yaparım dedi

Vitale hastanesi yeni açıldı, sadece kadın doğum üzerine. sgk anlaşması varmış. Benim doktorum Sinan Kurşun o hastaneye geçti, çok mükemmel biri, hem de cana yakın. ben anadolu hastanesindeyken onun hastasıydım, ılk hamileliğim sorunlu idi, çok doktor gezdim, en doğruları Sinan Bey söyledi ona devam ettim. Hamileliğim sonuçlandı, sonraki hamileliğime kadar onun gözetimindeydim. Ve oğluma sağlıkla kucağıma aldım. Bu sene sonuna doğru ikinci düşünüyorum. Yakında Sinan Beye gideceğim.

Ali fuat beyi çok tavsiye eden var , yeni açılan hastanede 50 tl muayene ediyor, fakat randevuları çok dolu,15 gün sonrasına randevu veriyorlar, açıkcası gebelik takibi ve doğum konusunda daha az yoğun bir doktor tercih ederim şahsen,sanki acil bir durum olsa müsait vaktini bulmak zor gibi geliyor

Medical Park ta Ünal YİRMİBEŞ e gidiyorum
Daha önce Andeva Yıldız da Fatma Seda SOYLU
Vitale de Ali Fuat ŞENGÖR ve Sinan KURŞUN
SGK da Akif KÖSEKAHYAOĞLU veya Şaban ADAKAN

Ben de geçen gebeliğimi erken doğum nedeni ile kaybetmiştim, takibimi yapan dr.özgür kavaz rahim ağzı boyunu 28 mm ölçünce yine bu riskin olabileceğini söyleyerek rahim ağzına dikiş koydu (sanırım serklaj deniyor) bu sayede gebeliğim 38 haftaya kadar devam etti, riskli gebelikler konusunda kendisini öneriyorlar bilgin olsun

3 düşüğün ardından dördüncü gebeliğinde doktor doktor dolaşmasına rağmen buda boş gebelik kürtaj olman gerekiyor dedikleri arkadaşımı doğumumu yapan özgür bey e gönderdim, kendisine sürekli kullanacağı iğneler verdi bir hafta sonra iki tane kalp atışını gören arkadaşım çıldırıyordu,şimdi o kalp atışlarının sahipleri arkadaşımın kucağında.dr.özgür kavaz bir mucizeye imza attı bende bu sayede en sevdiğim arkadaşımın ömür boyu sürecek minnetini kazandım, daha ne isteyebilirim ki

arkadaşlar figen demir
münire erman akar
anAdolu hastanesindeki erhan doktor (soyadını bilmiyorum)
arsında kaldım.sizce hangi doktoru seçeyim. HELLLLLLP ME

walla figen hanıma gidip de sorunlu doğum yapan kimseyi görmedim. bende ona gidiorum. tavsiye ederim gene de . pek fazla anlatmaz ama soru sorunca açıklar. muayene sırası almak sorunlu ama acil durum varsa hemen araya alır. İyidir ya...muayene yogunluğu beni gerse de, devam ediorum..

arkadaşlar merhaba ben daha önce vitale hastanesinde sema hanıma gitmiştim ama memnun kalmadım. klomenle tedaviye başladım ama daha iyi, güleryüzlü ve anlayışlı bir doktor arıyorum. Andeva hastanesine gitmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım bana tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı acaba

X