Yatak odası takımını taşlı alsam mı acaba?

SiyahBeyaz

Kitaplıklarını görene kadar insanları yargılamam..
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
132
36
46
kızlar yatak odası takımımı değiştircem yakında .dün onlarca takım baktım .ben daha çok venge renk ve sürgülü dolap olan bir takım düşünüyorum.baktığım modeller ya çok sade ya da renkler kötü .aslında birkaç takım beğendim ama savaroski mi ne diyolar işte o taşlardan var ve derili. ben zate deri hastasıyım .çok deri eşyam var ama bu parlak taş olayı konusunda önerinize ihtiyacım var.acaba diyorum modası çabucak geçer mi ya da sıkılırmıyım çabucak.kullanan var mı acaba aranızda?

bana tavsiyede buluncak kimse yok mu arkadaşlar?senağlama

bu yaz evleneceğim...bende uzun zamandır mobilyalara bakıyıyorum....ilk başta bende öyle istiyordum sonra vazgeçtim...taşların düşme riskı var...şimdi beyaz takımlar çıktı...onlardan düşünüyorum....

bende bu yaz evleniyorum yatak odam beyaz ve taşlı :) taşların düşme riskini hiç düşünmüyorum düşerse yapıştırırız bizde:)))) tek tek düşme gibi bir ihtimalleri yok zaten

bence beğendiysen al kafana bu tarz şeyleri takma

neyin modası geçmiyor ki?? önemli olan senin içine sinmesi:)

taşlı mobilyalar kullanışlı diye biliyorum içine siniyorsa al zaten kolay kolay taşların düşeceğini sanmıyorumyerimseniben sürgülü gardıroplarda çok kullanışlı üstelik

leyla arkadaşım bu yatak odası takımını nerden aldın acaba... bende 3 hafta sonra evleneceğim ve deli gibi yatak odası takımı arıyorum. senın mobilyan çok hoşuma gitti takımın adı ve aldığın yerin adını sölersen çok memnun olurum....
teşekkür ederim...zemuszemus

canım taşları dert etme silikon tabancası alırsın düşen taşı silikonlarsın sorun olmaz.ben her şeyi silikonlar oldum.

mrb canımorunusu cok guzel oluyor taslıların ama cogu mobılyacı tasvıye etmıyor cabuk tasların dustugunu duydum

kuzeniminde yatak odası taşlı 1 yıldırda kullanıyor şimdiye kadar hiç dökülme olmadı ... kalitesiyle ilgilidir bence iyi bir işçilik varsa neden dökülsünki.....

canım bennim wenge taişlı..memnunum şık duruyor..ama koyu renk temizliği çooook zor..keşke beyaz alsaydım lakelerden..benim resimlere bi bak fikir verir(shatterstarın evi)

X