Varikosel ve Pcos

principle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
45
2
43
slm arkadaşlar;
ben pcos yum 2 kez ameliyat oldum tüp bebek yapıldı büyümediler düştü doktor hemen hamile kalırsın vücudun gebe kalmış olması iyi birşeydir demişken ve biz de umutluyken eşimin varikosel olduğunu öğrendik. :çok üzgünüm: ne şimdi bu yaa bizim bebeğimiz olmayacak mı? arkadaşlar bu ikisi birden kimsede yoktur biliyorum ama belki milyonda bir ihtimal soruyorum bu şekilde hamile kalabilir miyim:uhm: böyle bi durumu hiç duydunuz mu ya da gördünüz mü:uhm: çıldırıcam yaaaaaaaa offfffÇok üzgünüm çoook

Benim de eşimde varikosel vardı, 15 dakikalık basit bir operasyon geçirdi sonra düzelme oldu. Bir kaç ay sonra hamile kaldım 9 yıl sonra bebeğimize kavuştuk. Ve bende de pcos vardı, ben de ameliyat geçirdim. durumumuz çok benziyor sakın umutsuz olma. Allah verecektir inşallah.

canım bende pco çıktı eşimde de varikosel yani seninle aynı şeyi yaşıyoruz eşim ameliyat olmaktan da korkuyor ne olacak bilmiyorum inşallah doğal yoldan hamile kalabiliriz

merhaba arkadaşlar
bende 8 aydır hamile kalamıyorum. eşim varikosel ameliyatı olmuş evlenmeden önce.normal yoldan hamile kalabilirmiyim acaba. böyle bir ihtimal varmıdır.

BENŞM EŞİM BŞ DE İNAT Kİ SORMAYIN:eek:klava: BENDE BİŞEY YOK OLUR BİZİM ÇOCUĞUMUZ DİYO KAPATIYO KONUYU HAYIR AMELİYAT OLDUM 3,5 SAAT HEMDE AMELİYATTAN SONRA HAMİLE KALMA ŞANSIM ARTIYO AMA 6 AY İÇİNDE VE BU SÜRE DE DOLDU Bİ DAHA OLMAK İSTEMİYORUM HER AMELİYATTA YUMURTALIĞIN BİRAZI GİDİYO HEPİMİZ BELLİ Bİ REZERVLE DOĞUYORUZ VE BU DA SONSUZ DİİL. AZ KALDI BU ADAMI BOŞAYIP SORUNSUZ Bİ ADAM ALICAM:tomato:

merhaba arkadaşlar benim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ve ben 5 ay sonra hamile kaldım.

size şunu soyliyim

18 haziran 2009 tarihinde eşim varikosel ameliyati oldu çift tarafli hiç korkulacak bi şeyi yokmus 30 dakikada cikti ve 2 yillik evliyiz inş bebişimiz gelir artık allah büyük allah herkesin gönlüne gore versin inşallahhhh

canım benimde eşim gecen sene haziranda varikosel oldu ve hamiş kalabildim ama boş gebelik oluştu bunada şükür doğal yolla hamile kalabiliyorum yani sende kalırsın merak etme tıp artık çok ilerledi herşey çok basit ve kolay inan bana içini ferah tut.

benim eşime 2007'de varikosel teşhisi konuldu ama ürolok ameliyata gerek yok dedi 2009'da bir başka ürolok mutlaka olsun derken aynı hastanenin infertilite doktoru hiç gerek yok dedi eşimin varikoselide hatırı sayılır bir boyutta ancak ağrı sızı vermiyor henüz bende kime inanacağımı şaşırdım şimdi aşılama deneyeceğiz bakalım ne olacak

:a015:slm ben pcoluyum eşim varikosel.5 yıllık evliyim gitmediğimiz doktor kalmadı nerdeyse.ilaçsız adet olamıyorum.soğan suyuda fayda etmedi.kilo ve kıl sorunuyla cebelleşiyorum.2 kez aşılama yaptırdım olmadı.birkez tüp bebek o da benim şansıma dış gebelik oldu.herşeyden bıktım,yaşamak dahi istemiyorum artık.benden sonra evlenenlerin koca çocukları var.kardeşlerimin üçer çocuğu var.herşey gelip beni ve eşimi bulmuş.artık tıbbada inanmıyorum.çok mutsuzum.kendimi tek yalnız hissetmediğim yer bu site oldu.ama gerçekten içimde hiçbirşey için isteğim kalmadı...ne evim var ne bir işim nede geleceğe umudum...

:a015:slm ben pcoluyum eşim varikosel.5 yıllık evliyim gitmediğimiz doktor kalmadı nerdeyse.ilaçsız adet olamıyorum.soğan suyuda fayda etmedi.kilo ve kıl sorunuyla cebelleşiyorum.2 kez aşılama yaptırdım olmadı.birkez tüp bebek o da benim şansıma dış gebelik oldu.herşeyden bıktım,yaşamak dahi istemiyorum artık.benden sonra evlenenlerin koca çocukları var.kardeşlerimin üçer çocuğu var.herşey gelip beni ve eşimi bulmuş.artık tıbbada inanmıyorum.çok mutsuzum.kendimi tek yalnız hissetmediğim yer bu site oldu.ama gerçekten içimde hiçbirşey için isteğim kalmadı...ne evim var ne bir işim nede geleceğe umudum...

arkadaşım ne olur böyle düşünme olumlu düşün ve bir gün çocuğun olacağına inan sonuçta olumlu düşün olumlu olsun düşünce gücüne inanırım ben ve bol bol dua et yüce Allah ol deyince olur unutma ne mucizeler var opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

evet kardeşim eftalya doğru demiş olumlu düşün olumlu olsun öncelikle mutlu olmak için çalış kolay şeylerden mutlu ol düşün veren Allah biz Rabbimden alacaklımıyız ki olmadığında isyan edelim veren de alan da o çocuğun olmuyo diye mutsuz olmamalısın bence. Rabbim vermediğini düşün hani olumsuz düşünüyon ya belkide seni de böyle sınıyo şükür etcez biz Rabbimizden alacaklı değiliz ki o genede o kadar şeffatliki bizlere veriyo veriyo veriyo bak bende bu ay çok kötü hissediyodum kendimi siteye her girdiğime ağlıyodum nerdeyse ümidimi yitirmiştim ama bu ay buldu yavrum beni o kadar kötü sonuçlardaki insanların oluyo ki yavrusu üzülme dua et Rabbim sana yalvarıyorum arkadaşımıza ışık göster sen onu yavrusuyla sınama hayırlı bebekler ver AMİNNNNNNN cümlemize ......çok uzun oldu...........

kızlar,
benim eşim de dün varikosel ameliyatı oldu_ 2 senedir çocuğumuz olamıyordu...
Bakalım bu ameliyattan sonra ne olacak, beklemedeyiz... He ayrıca eşim çok korkuyodu ameliyattan ama hiç korkulacak bişeyi yok, 15 dk sürüyor ve ameliyattan çıkınca: daha hala sedyedeyken yüzü gülüyordu, zaten ameliyat boyunca hemşireyle çene çalmış :kızgın:

X