Sevgiliyle ayn snfta olmak..

mervem8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
69
0
SevgiLisiyLe eskiden ya da şimdi aynı sınıfta okuyan var mı.?[/]
Ve bunun + ve - Leri neLer oLabilir..?[/B]

valla cnm ben okudum 2 sene unıversıtede sole solım her hatamı goruyodu :)))) aslında cok guzel ama ben kendımı derse veremedım aıkcası sımarıklık flan derken dersle alakam kalmamıstı
=>ders konusunda kotu oluyodu ,
=>kızlarla bı derse gırmeyelım kantınde oturalım kacamak olsun olmuyo :)))
=>dersde deılde dısarıda oldugunu bılıyo o guzel olmuyo :)))
aslında guzel bısey bılmıorum ama alıstık ole ıkı sene ayrılmadan bırbırımızden hala kopmadık yanı sevgıde azalmada olmadııı sorun yok yanı hala ılk zamankı gıbı :))

benım de unıde sevgılım vardı kötuydu yahu
neye calıssam calısmasam bılıyodu bana calıs calısma dıyodu bazen calısmam ıcın hıc bısey yapmıyodu sonuc olarak onsuz olsam okulum daha kolay bıterdı adım gıbı emını m cunku sınav oncesı onemseemeyıp gezıyordu kendı sınaındaysa kapanıp calısıyordu. bosversene okulda ya da ısyerınde bırıyle cıkılmaz.hata aslında

Ben de öyle tiplere sinir olurum. Kızım sınavı olduğunda boşver gezelim beyfemdi başka yaratık ya onun sınavı olduğunda kızı sallıyomuş ne güzelmiş..

tabi kız el insanı sonucta bencıl olur, onun okulu bıttıgınde ılıskımız de bıtmıstı ayrıca yazın bnu da bı kenara, aynı sınıftaolmk ıyı bıse degıl

demek ben kısmetlıyım :))) aynı sınıfda oldgumuz ıcın ders calısasım olmadıgı halde sınıfda ders calısmamı ısterdı :KK43:( sıkılırdım kızlar gezerken benle dalga gecıyolardı esır aldı senı dıye :)) ama sonu ıyı oldu onlar yanlıs kaldı sevgılılerı yok benımkı hala ayrılmıyo yanımdan:)) askom benım yaa karakter meselesı yanı sonucda herkes bır olmuyor

SevgiLisiyLe eskiden ya da şimdi aynı sınıfta okuyan var mı.?[/]
Ve bunun + ve - Leri neLer oLabilir..?[/B]

bende aynı sınıftaydım dibimden ayrılmazdı anacım yanyana oturuyorduk hep vizelerde baktım notlarım kötü geldi ayrı oturmaya başladım çok zor ama bir yandanda güzelsengözlerimebaksanab

bende tam 4 sene aynı sınıfta 5 sene aynı okulda okudum.
nasıldı derseniz herkesin ilişkisi farklıdır yapısı da tbi.
Bneimki hadi kalk gezelim boşver dersi demedi ben de o var yanımda diye şımarmadım.
ikimiz destek olduk birbirimize okulu bitirdik.
Hatta üçüncü oldum ölümde daha nolsun.
çok uç örnek miyim ne:)

Bende üniversite birin sonlarına doğru sınıftan biriyle ilişkiye başlamıştım
ben bir sorun yaşamadım fazla diğer sene sınıflar ayrılmıştı zaten
yani çok kısa bi dönem aynı sınıftaydık
derslerin birlikte bitmesi falan iyi oluyordu
birbirimizi beklemek zorunda kalmıyorduk ne bilim belki az süre olduğu için bi kötü yanını göremedim ben benneyaptımki

benim bi arkadaşım aynı sınıftaydı sonrfa bir gün kötü ayrıldılar..düşünsenize istemeden de olsa yüz yüze bakıyorsunuz,sinir oluyorsun ama zırt pırt gözün önünde...

benim başıma gelmedi hiç ama çevremde çok gördüm
ünvde sınıfımızda bi çok aşk yaşayan oldu
ve inanırmısınız hepsi de ayrıldı:1shok:
nedenini bilmiyorum ama
çok samimiyet tez ayrılık getirir derler :uhm:

bizde sevgilimle aynı fakültedeydik ama bölümlerimiz farklıydı. aynı okulda okumamız çok güzeldi bence. her saniyemiz beraber geçti. her zaman okulu bitirmek konusunda birbirimize destek olduk. tezlerimizi bile beraber yazdık. sevgilimin önceki yıllardan 5 tane alttan dersi vardı. tezle beraber hepsini verdi ve mezun olduk hiç yıl kaybetmeden. biz çok fazla avantajını gördük. halada beraberiz ve diyorum ki iyikide aynı okuldan aynı sene mezun olmuşuz. iyikide tanışmışız ve böyle bir ilişkiye başlamışızopuyorumnanaktan

biz lisede aynı sınıfta hatta aynı sıradaydık delikafadulden
halikaydıııı, o günlerin yerini hiçbirşey tutamaz :nazar:
çok özlüyorum çok, sihirli değneyim olsa şu aklımla, lise 2. sınıfa dönmek isterdim

üniversitede aynı sınıftaydık,fakat o zamanlar sevgili değildik..okul bitti bizim ilişkimiz öyle başladı..

aynı sınıftan bırıyle hıc beraber olmadım ama tabıı aynı okuldan oldugum oldu..
aynı sınıftan bırıyle beraber olmak ıstemezdım acıkcası..ben cok dıp dıbe olmayı sevmem..hele hele unıversıte yıllarımda ıyıkıde sınıfımdan bırıyle beraber olmamısım dıye dusunuyorum..en guzel yıllar unıversıte yılları..derslerden kacmanın keyfı bambaska :) e erkek arkdasımla aynı sınıfta olsam dogal olarak o da takılacak pesıme eee kız kıza takılamıycam vs..bana pek gelmez oyle :)
aynı dershaneden bırıyle bıle cıkmadım ben :)
gercekten dıp dıbe olmayı sevmıyorum demek kı :)

benim aşkım benden 7 yaş büyük o yüzden hiç aynı sınıfta olamadık.aynı bölümdeydik ve abimin sınıf arkadaşıydı:KK1: ona sormak lazım nasılmış diye :roflol: :roflol: :roflol:

eski sevgilimle aynı sınıftaydık artıları sürekli yanyana olmak ama eksileri çoktu
bizim sınıfta sadece 7 erkek vardı gerçi okulun geneli öyleydi erkek azdı kıskançlık daha çok oluyor
sürekli kavga çıkaracak bir sebep oluyor ama en kötüsü ayrılınca göz göze gelmek sanırım aynı ortamda olmak onun yüzünden son senemde okul gezisine gitmemiştim sevgilisiyle görmeye dayanamam diye ne kadar aptalmışım

Bizimde liseden 4yıl beraberdik.o zaman kankaydık herşeyini anlatırdı bana.bana aşık olduğunu falan beni sevdiğini hep bilirdim ama o zamanlar kabul etmedim korktum galiba. ama hep aynı sıradaydık yanyana.ben anadolu teknik lisesinde okudum sınıfta 2 kızdık ve beni öyle koruduki anlatamam :KK1: çocuk resmen 4sene peşimde kaldı. tabi çokta göze batıyordum neyapsın 2dk bırakamıyodu. kankayız falan .. yemedim tabi anladım kaydirigubbakcemile3 sonra lise bitti biz sevgili olduk benim yanımdan ayrılmıcaksın dedi. tamam dedim öyle çıkma teklifi falan olmadan sevgili olmaya başladık. kaydirigubbakcemile3 üniversitede aynı sınıftaydık. ama ben çok çektim üniversitede çooook. eski çıktıkları komple bizim sınıfa düştü ve bütün üniversite boyunca ben kıskançlıktan mahfoldum. onlarda bizi ayırmaya çalıştılar birlik oldular ama başaramadılar. ben 3.seneye uzattım ama o hep benimle geldi okula.beni bekledi kapılarda kaydirigubbakcemile3 canım ya çok çekti benden. tabi bende eski sevgilililerinden. şimdi okul bittti askere gitti asker yolu gözlüyom boshayallersmile hiç ayrı kalmamıştık çok zor oldu ilk zaman ölüyom sandım.ama alıştım galiba şimdi. 8sene oldu hala devam aralıksız. 8senede ağustos 2de biticek inş.:asigim: aşkım benim benim için yapmadığı bişe kalmadı. kolunada dövme yaptırdı benim adım yazıyo japonca süslü. şimdi evlenincede yüzük parmaklarımıza yaptırcaz dövmeyi. ya sevgi çok bambaşka bişe tarif edilemicek bişe allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.birgün aramasın beni ne hale geliyorum ya resmen ömrüm azalıyor çöküyorum. çok konuşmuşum kıslar napim kendimi kaptırıyom :eek: sorry

lisede aynı okuldaydık,alanlarımız farklı olduğu için aynı sınıfta olma şansımız yoktu ama aynı binada olmak bile çok güzeldi, her boş derste onların derse girerdim. boshayallersmile
keşke şimdi de aynı okulda olsak:gitme: aynı şehirde olmaya bile razıyım ama olmuyo işte:gitme:

X