K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ay ben yapamıyorum diyet filan ya :KK43: ancak akşamları yarım saat kendi çapımda debeleniorum :KK70: kilo veremicem bu öbek benle gitcek :KK43:

ay ben yapamıyorum diyet filan ya :KK43: ancak akşamları yarım saat kendi çapımda debeleniorum :KK70: kilo veremicem bu öbek benle gitcek :KK43:

Ah canım hemen öyle moralini bozma bende senin gibiyim kaç kez bıraktım diyeti hep bozuluyo bi şeklide ama bakalım bu sefer kararlıyım gibi..a.s.bende günde 2 ögün kellogs yiyorum ama special k olandan diil zaten kalori farkları cok yok.normal ülker kellogs..

bu arada çikolatalı olan malesef meyveliden daha kalorili am cok değil...asıl kalorili olanlar su nestlenin müslileri falan var full cikolatalı...işten bence onlar pek diyete uygun diil...:1no2:

sabah aksam mısır gevreği öğlen yemekhanede normal yemek...ekmek ve şeker yok ara ögünde de meyve yiyiyorum bakalım verebilecekmiyim :uhm:

BıZıM YEMEKHANENıN YEMEKLERı YENMıYOR Kı...SABAHTA UYKU YÜZÜNDEN KAHVALTI EDıLMıYOR.AH BEN AHHHH KAL BÖLE ıŞTE CEZA SANAAA:eek:klava:

BİZİM YEMEKHANENİN YEMEKLERİ YENMİYOR Kİ...SABAHTA UYKU YÜZÜNDEN KAHVALTI EDİLMİYOR.AH BEN AHHHH KAL BÖLE İŞTE CEZA SANAAA:eek:klava:

Bende sabah işyerine getirdim burda yiyorum corn flakesimi başka türlü vakit yok bende kalkamıyorum sende dene derim...bir de işte şey çok kötü bütün millet simitler poğaçaları yerken of offf:çok üzgünüm: ama işte asıl onlar kilo yapıyo dengeli kahvaltı önemli kahvaltıyı kesinlikle atlamamak gerek...

sen o zaman sabah oglen ye aksam evde ye oyle daha uygun gibi gorunuyor...CADIARZU

arkadaşlar ben geldim ...:))))))

gelişmeleri yazayım hemen 1 haftada 3 kilo verdim :)

arada ufak tefek atıştırmalarıma rağmen :) sadece kahvaltılarda yiyorum keloks sütle ...

çok hoşuma gidiyo yaa sütle......ama yoğurtlada güzel oluyo....

şimdilik işten dolayı fazla giremiyorum ama son durumum bu 1 haftada 3 kilo

hepinize kolay gelsin sakın haa moralinizi bozayın vede diyeti bırakmayın......

günde en az 2,5 litre su için ve olabildiğince az kalori almaya çalışın...bildiğiniz gibi ne kadar çok kalori o kadar çok kilo :KK43: :KK43:

hepinize kolay gelsinnnn..............

arkadaşlar ben geldim ...:))))))

gelişmeleri yazayım hemen 1 haftada 3 kilo verdim :)

arada ufak tefek atıştırmalarıma rağmen :) sadece kahvaltılarda yiyorum keloks sütle ...

çok hoşuma gidiyo yaa sütle......ama yoğurtlada güzel oluyo....

şimdilik işten dolayı fazla giremiyorum ama son durumum bu 1 haftada 3 kilo

hepinize kolay gelsin sakın haa moralinizi bozayın vede diyeti bırakmayın......

günde en az 2,5 litre su için ve olabildiğince az kalori almaya çalışın...bildiğiniz gibi ne kadar çok kalori o kadar çok kilo :KK43: :KK43:

hepinize kolay gelsinnnn..............

Tebrik ederim canım...ben malesef aşırı zor ve ağır veriyorum tam anlamı ile uysamda maksimun bir haftada bir kilo verebilirim gibi geliyorsenağlama bakalım bir hafta sonra gorecez durumu

Tebrik ederim canım...ben malesef aşırı zor ve ağır veriyorum tam anlamı ile uysamda maksimun bir haftada bir kilo verebilirim gibi geliyorsenağlama bakalım bir hafta sonra gorecez durumu

cnm bazı metobolizmalar öyle ya yavaş çalışıyo :)

ama verirsin üzülme bol bol su iç vede hayatına hareket kat mesela ben asansör kullanmıyorum ne iş yerimde nede evimde merdiven çıkıyorum...

mesela bi yere gidiyorsam mesafe çok fazla olmadığı zaman yürüyorum...

sende devam et sakın bozma moralini insan istedim mi herşeyi yapabilir :teytey:

cnm bazı metobolizmalar öyle ya yavaş çalışıyo :)

ama verirsin üzülme bol bol su iç vede hayatına hareket kat mesela ben asansör kullanmıyorum ne iş yerimde nede evimde merdiven çıkıyorum...

mesela bi yere gidiyorsam mesafe çok fazla olmadığı zaman yürüyorum...

sende devam et sakın bozma moralini insan istedim mi herşeyi yapabilir :teytey:

saref teşekkür ederim bakalım bu sefer inşallah verecem yaaaa :KK43:
evet merdivenle cıkıyorum harekette yapıyorum ama gene de yok yok ah bi anlasam...ama işte çok dikkatli olmam lazım yediklerimde yoksa olmuyor imkansız veremiyorum ben :KK43:

Selam kızlar ben geldim :eek: Herkese hayırlı ramazanlar İnşallahh...
Valla taşınma işi girdi araya baya bir buraları ihmal ettim. Kendimide tabi kaydirigubbakcemile3 Kaç haftadır baya baya yiyorum ama geçen tartıldım umduğum kadar artmamış kilom heralde koşturma esnasında azda olsa kalori yakmışım. Normalde boğazımı tutsaydım dahada zayıflamam gerekirdi bu dönemde ama az yediğimdede iş yapıcak halim olmuyor, arayada ramazan girdi. Hala yeni evi derleyip toplayamadım.
Ben ramazan aylarında genelde kilo alırım, bu senede değişmiycek gibi. Artıkın ramazan sonrasında daha doğrusu bayram sonrasında tekrar kararlı bir şekilde rejime başlamayı düşünüyorum.
Sizler nasılsınız, nasıl gidiyor rejimler... Ramazan ayı girdi araya belkide çoğunuz ertelediniz. Neyse sağlığımız ve moralimiz yerinde olsunda tekrar başlarız. Aslında hem oruç hem dikkatli beslenme bir arada olabilir ama benim için mümkün olmuyor özellikle iftarda. Çok yiyorum heleki pideye asla dayanamıyorum cokacimcoook

Selam kızlar ben geldim :eek: Herkese hayırlı ramazanlar İnşallahh...
Valla taşınma işi girdi araya baya bir buraları ihmal ettim. Kendimide tabi kaydirigubbakcemile3 Kaç haftadır baya baya yiyorum ama geçen tartıldım umduğum kadar artmamış kilom heralde koşturma esnasında azda olsa kalori yakmışım. Normalde boğazımı tutsaydım dahada zayıflamam gerekirdi bu dönemde ama az yediğimdede iş yapıcak halim olmuyor, arayada ramazan girdi. Hala yeni evi derleyip toplayamadım.
Ben ramazan aylarında genelde kilo alırım, bu senede değişmiycek gibi. Artıkın ramazan sonrasında daha doğrusu bayram sonrasında tekrar kararlı bir şekilde rejime başlamayı düşünüyorum.
Sizler nasılsınız, nasıl gidiyor rejimler... Ramazan ayı girdi araya belkide çoğunuz ertelediniz. Neyse sağlığımız ve moralimiz yerinde olsunda tekrar başlarız. Aslında hem oruç hem dikkatli beslenme bir arada olabilir ama benim için mümkün olmuyor özellikle iftarda. Çok yiyorum heleki pideye asla dayanamıyorum cokacimcoook

valla şekerim benim k fleks olayı biraz karıstı işte 2 gunde de olsa bir ogun yemeye calısıyorum.evet ilk defa bende bu ramazanda kilo alacakken kilo verdim ama cok duzenli tutamıyorum orucu migrenden dolayı...2 gun tutuosam 2 gun agrıdan tutamıyorum falan...ama genede kilo almayıp vermiş olmam super zemuszemus

öğlen uyuyakalmışım oyüzden akşam yemeği yedim..Haşlanmış ıspanak,1 kase mercimek çorbası ve yarım kase light yoğurt yedim. 10 dk sonrada 2 incir=)

selam kızlar bugunde sabah 50dk yürüyüş yaptım sonra yine 1 kase k-flakes...Biraz öncede 1 kase mercimek çorbası azcık taze fasulye light yoğurt ve ahududu yedim..Akşam meyveyle geçiştiricem sanırım

sağol canımm, aslında açlıkla baş edebilicem sanırım ama inş verebilirim bi an önce..Bugünde sabah 1 saat spor yaptım, kahvaltı yine 1 kase k-flakes yedim. Biraz öncede light yoğurtla ahududu bir kase..

bu şeklide devam edersen verirsin programın iyi gibi...benim diyet yapal oldu bu ara ama k fleks ile veriliyor bir sure diger ogune dikkat ederek...

akşam biraz sebze yemeği yağsız salata ve 1 kase yoğurt yedim. öğlende 1 kase k-flakes daha. bugünde bitti. ayrıca 2 mandalina meyve olarak.

X