K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhabalar. Ben dun basladim . Ve cok memnunum . Bir gunde bir kilo verdim :) mesela saat 1.30 bir kase special k yedim kirmizi meyveli ama ben cerez gibi yiyorum. Yanina nescafe içiyorum cok hosuma gidiyor. Ve 69.400 um bu sabah tartildim. Hedefim bayrama 60 kilo olmak uc haftada 9 kilo vermek istiyorum. Ve suanda munkun gorunuo. Dun kahvalti yaptum aksam special k ve nescafe ile gunu kapattim bu kadar tok tutuo. Ama sütle yiyemedim oyle iste kizlar . Ben yine durumdan haberdar ederim. Simdi bi kase yedim. Saat bes gibi yemek yerim yedi ye kalmadan bu kase daha yerim iste bu. Cumaya 66 olmak istiyorum bakalım. Denicem

Merhabalar. Ben dun basladim . Ve cok memnunum . Bir gunde bir kilo verdim :) mesela saat 1.30 bir kase special k yedim kirmizi meyveli ama ben cerez gibi yiyorum. Yanina nescafe içiyorum cok hosuma gidiyor. Ve 69.400 um bu sabah tartildim. Hedefim bayrama 60 kilo olmak uc haftada 9 kilo vermek istiyorum. Ve suanda munkun gorunuo. Dun kahvalti yaptum aksam special k ve nescafe ile gunu kapattim bu kadar tok tutuo. Ama sütle yiyemedim oyle iste kizlar . Ben yine durumdan haberdar ederim. Simdi bi kase yedim. Saat bes gibi yemek yerim yedi ye kalmadan bu kase daha yerim iste bu. Cumaya 66 olmak istiyorum bakalım. Denicem

tam olarak ne yaptın anlatırmısın şu an işteyim yolda markete uğrayacağım ve bu akşam başlayacağım. ekim de düğün var 9 kilo vermem lazım :KK17:
bende 68 kiloyum ve 1,63 boyum

Bugün 3 gunde 3 kilo olmus nasil verdim bilmiyorum ama special k artik vazecilmezim. Iki ogun special k bir öğün normak yemek yedim genelde öğle öğün u oldu yemek tercihim. Ve super gidio..

Bugün 3 gunde 3 kilo olmus nasil verdim bilmiyorum ama special k artik vazecilmezim. Iki ogun special k bir öğün normak yemek yedim genelde öğle öğün u oldu yemek tercihim. Ve super gidio..[/QUOT
tebrik ederim gerçekten süpersin.
bende başladım hayde hayırlısı

Bugün 3 gunde 3 kilo olmus nasil verdim bilmiyorum ama special k artik vazecilmezim. Iki ogun special k bir öğün normak yemek yedim genelde öğle öğün u oldu yemek tercihim. Ve super gidio..

merhaba.3 günde 3 kilo süpermişş valla.tebrikler.
1 öğünde 1 kase yedim demişsin.1 kase dediğin kaç gram , kaç kaşık ,ne kadar yedin yazarmısın canım.
birde ara öğün yaptınmı
çok soru sordum kusura bakma:18:

Son düzenleme:
selam kızlar gündemden düşmüş bir konu ama hortlatayim dedim.
bu kflakes diyetine üç gün önce başladım.
daha doğrusu bugün üçüncü gün.

bu zamana kadar yapmadığım diyet, diyetisten kalmadı. beş kilo kadar bir fazlam var ve aktif olarak iki senedir diyetteyim bunu söyleyebilirim.

son olarak bu diyeti deniyorum. special k ile yapıyorum, tadını seviyorum. ilk gün iki öğünde de special k yedim, uyudum. zorladı. ikinci gün sabah special k, öğlen azıcık kayısı vs. akşam şiş köfte yedim. (ki bence akşam şiş fazla)

göbeğim hafiften içe çekilmeye başladı, böyle bir huzurluyum şu an. kilomda düşüş var ama şu an muhtemelen ödem atıyordur vücut.

zira pazartesi günü 63 idim, bu sabah 60.7'yim. büyük kısmı sudur.

dört gün daha deneyip sonunda bildireceğim net bir rakam. bu kez bari tutsa ya. çok yoruldum diyet yapmaktan.

selam kızlar gündemden düşmüş bir konu ama hortlatayim dedim.
bu kflakes diyetine üç gün önce başladım.
daha doğrusu bugün üçüncü gün.

bu zamana kadar yapmadığım diyet, diyetisten kalmadı. beş kilo kadar bir fazlam var ve aktif olarak iki senedir diyetteyim bunu söyleyebilirim.

son olarak bu diyeti deniyorum. special k ile yapıyorum, tadını seviyorum. ilk gün iki öğünde de special k yedim, uyudum. zorladı. ikinci gün sabah special k, öğlen azıcık kayısı vs. akşam şiş köfte yedim. (ki bence akşam şiş fazla)

göbeğim hafiften içe çekilmeye başladı, böyle bir huzurluyum şu an. kilomda düşüş var ama şu an muhtemelen ödem atıyordur vücut.

zira pazartesi günü 63 idim, bu sabah 60.7'yim. büyük kısmı sudur.

dört gün daha deneyip sonunda bildireceğim net bir rakam. bu kez bari tutsa ya. çok yoruldum diyet yapmaktan.

selam canım... nasıl gidiyor senin diyet? devam mı yoksa istediğin kiloya gelip bıraktın mı canım?:KK76:

Ben 2 öğün k fleks yiyorum sabah süte akşam üstü yoğurda karistiriyorum. Akşam 5 ten sonrada bişi yemiyorum arada meyve sebze serbest . Bugün başladım umarım yapabilirim . 1 hafta deneyeceğim bende 77 kiloyum

iki öğünle yaşadıktan sonra yediğinizin Kflex olması şart değil.. üzerindeki kalori değerlerine bir bakın derim.. çoğu spor salonu ve diyetisyenler böyle ürünleri tavsiye etmezler..

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ben de yarın başlamaya karar verdim. 2 hafta yapıp 1 hafta ara verilmesi gerektiğini söylüyorlardı markanın Facebook sayfası. Ben yaklaşık 1.5 yıldır diyet yapma modundayım. 15 verdim, 9 geri aldım şu an 3 verdim tekrar. Şimdi de vücudumu şaşırtmak istiyorum. 2 hafta yapıp diyetime geri dönücem. Çok seviyorum bu tarz gevrekleri. Yedikçe yiyesim geliyor. Bakalım, sonuçları yazacağım. Ama şu an reglim devam ediyor dolayısıyla başlangıç kilom asıl kilom olmayacak. 17 yaşındayım bu arada.
Başlangıç: 74.5
Günde 6 mil Leslie de yapacağım. Umarım en kısa zamanda hedefe ulaşırım sağlıklı bir şekilde. Umarım ulaşırız en kısa zamanda.

X