K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar hadi gelin bana destek olun ya arkadaşımın boyu bir 60 ve 50 kiloydu 15 günde 47ye düştü sporda yapmamış bende bugün başladım 51 kiloyum bende boyum158 ama göbeğim var pazartesi sporada başlicam sabah ve akşam kfeks ycem öğlen normal yemek bakalım neler başarıcam gelin beraber yapalım noluur:KK4::KK3:

kızlar hadi gelin bana destek olun ya arkadaşımın boyu bir 60 ve 50 kiloydu 15 günde 47ye düştü sporda yapmamış bende bugün başladım 51 kiloyum bende boyum158 ama göbeğim var pazartesi sporada başlicam sabah ve akşam kfeks ycem öğlen normal yemek bakalım neler başarıcam gelin beraber yapalım noluur:KK4::KK3:

Merhaba canim ben geldim birlikte yapalim

Merhaba arkadaslar ben special k kirmizi meyveliyi cok seviyorum diyet olsun diye degil arada kahvaltida yiyordum sevdigim icin bugun basliyorum iki ogun yiyecegim gunde gelismeleri bildiririm size

Ben de yapmıştım yazın ve 2 kilo olmasada ona yakın vermiştim.
Sonra ben de alışkanlık kaldı her sabah k-fleksle kahvaltı yapıyorum.
Sadece sadesini kullanıyorum,içine biraz üzüm ve robottan geçirdiğim
ceviz,badem,fındık gibi kuruyemişlerden katıyorum bir kaşık.
Gerçekten çok tok tutuyor.Pratik de oluyor.
Keşke akşamları da yiyebilsem ama hem o kadar yemek yapıp
hem de onları tatmadan olmuyor işte.
Az da olsa akşam yemek yiyorum.

Ben yazın 2 ay kullanmıstım.Sadece öğlenleri yedim ama hergün 1 saat de yürüyüsümü yaptım 2 ayda 13 kilo verdim.Daha fazlam var ama 2 aydan sonra devam etmedim.

kızlar yapan devam eden var mı? bende yarın dr. oetkerin vitalisini alcam ama onda fındık yok :p o yüzden nestlenin meyveli müslisinide alcam iksini karıştırcam en iyisi hangisi derseniz tabiki vitalis derim çünkü %40 meyveli 9 çeşit meyve var ayrıca yulaf buğday ve çavdar ezmesi ve şeker katkısı yok daha uzun vadede tok tutacağını düşünüorum bnm bidw wc sorunum var o yüzden diğer öğünleride bakliyatla tamamlıcam şu şişkinlik sorunum gitsin istiorum bakalım bi fayda görürüm inş

ben geçen sene kullanmıştım.2-3 kilo falan vermiştim.yediklerime dikkat edersem belki daha çok verirdim. bu sefer kullanmıyorum çünkü çok pahalı.hayatta almam.onu alacağıma baya yeşilçay alıyorum

Son düzenleme:
pahalı olması konusuna katılıorum doymak için bi bardak anca yeter die düşünüorum bu da çabuk tüketim ve para demek dianın kendi müslisi varmış onada bakcam miktar ve fiyat kıyaslıcam muhtemelen tek öğün uygularım

bugün başladım valla sabah çikolatalı yedim akşam kırmızı meyveli yicem öğlen ızgara tavulu drüm yedim dışardaydım ama yarın daha dikkatlı olucam :KK14:

kızlar yapan devam eden var mı? bende yarın dr. oetkerin vitalisini alcam ama onda fındık yok :p o yüzden nestlenin meyveli müslisinide alcam iksini karıştırcam en iyisi hangisi derseniz tabiki vitalis derim çünkü %40 meyveli 9 çeşit meyve var ayrıca yulaf buğday ve çavdar ezmesi ve şeker katkısı yok daha uzun vadede tok tutacağını düşünüorum bnm bidw wc sorunum var o yüzden diğer öğünleride bakliyatla tamamlıcam şu şişkinlik sorunum gitsin istiorum bakalım bi fayda görürüm inş

canım bak bu benim nesfitle kilo verme günlüğüm:KK14:bence işe yarıyoo:KK76:

10 mart=start =60.3
12mart=1.gün=60.2
13mart=2.gün=59.7
14mart=3.gün=59.7(bugün kabızdım fena oyüzden dikkate almadım)
:63:ama akşam tok karınla tartılmıştım 59.3 çıktım:KK76:
15mart=4.gün=58.8(hemde yine wc'ye çıkamadım):KK23:

Triendy21, geldim peşinden :KK70:

Merhaba kızlar, bende kırmızı meyveli aldım bugün, dün yazılarınızı okuyunca yapmaya karar verdim.
Yalnız 2 şey sormak istiyorum;

1. 1 kase yeniyor diye biliyorum ama neye göre bir kase? Sizin bir ölçü biriminiz var mı? Mesela 1 su bardağı yada 2 gibi...

2. birde arada ki öğlen öğününde istediğinizi yiyiyor musunuz yoksa sadece salata falan mı?

Canim bana diyetisyenimin soyledigi 1 su bardagi yagsiz sute 1,5 su bardagi kfeksti. Oglende evde ne yemek varsa 1 dilim kepek ekmegi ve 1 kase yogurtala yiyorum ben genelde bsalata yersem acikirim diye dusunuyorum ama bugun salata yemegi dusunuyorum tavuklu belki corbada icerim

Triendy21, geldim peşinden :KK70:

Merhaba kızlar, bende kırmızı meyveli aldım bugün, dün yazılarınızı okuyunca yapmaya karar verdim.
Yalnız 2 şey sormak istiyorum;

1. 1 kase yeniyor diye biliyorum ama neye göre bir kase? Sizin bir ölçü biriminiz var mı? Mesela 1 su bardağı yada 2 gibi...

2. birde arada ki öğlen öğününde istediğinizi yiyiyor musunuz yoksa sadece salata falan mı?

canım ben menülerimi nesfite başladığım gün ek bi topik açtım takip edebilirsin istersen:KK34:''55 kilo olmalıyım'' diye iddam bitene kadar orda yazıcam menülerimi,nesfite devam yanii,oyüzden bikaçgünlük menülerime bakabilirsin,öğlen eşim kalktığı için kahvaltı veyemek karışık yiyoruz pek kasmadım kendimi öğlen,,
şimdi ölçü önemli çünkü fazlası zayıflatmak yerine kilo aldırıcak:KK37:oyüzden 5 yemek kaşığı nesfit+yarım su bardağı süt yapılma şekli bu canım uymak zorundayız ,üstünde 7ç.kaşığı yazıyo ama tv'de diyetisyen dediki 2ç kaşığı nesfit vs.1d. ekmeğe eşdeğer yüzden 2d.ekmek yemek yerine 5ç kaşığından fazla koymayın dedi bende ona uyuyorum sonuç mükemmel:KK16::KK16:

ben de tekrar başladım special-k yemeye... 3gündür yiyorum. geçen sefer 5 kilo fln vermiştim, şimdi yine versemn 5 kilo çok mutlu olacağım :KK16:

Çok teşekkürler kızlar :)

Tri, bakıcam canım topiğine de, bugün başlayamadım, ne kadar yiyeceğimi bilmediğim için ama yazmışsınız, yarın rahat rahat başlayabilirim. O zaman öğlenleri sebze yemeği yesem yeterli herhalde. Çok teşekkürler, valla zayıflıyorsunuz ya çok motive oldum, dokuzlu rakamlara az kaldı, sizlerle beraber geçeceğim inşallah :)))))

Çok teşekkürler kızlar :)

Tri, bakıcam canım topiğine de, bugün başlayamadım, ne kadar yiyeceğimi bilmediğim için ama yazmışsınız, yarın rahat rahat başlayabilirim. O zaman öğlenleri sebze yemeği yesem yeterli herhalde. Çok teşekkürler, valla zayıflıyorsunuz ya çok motive oldum, dokuzlu rakamlara az kaldı, sizlerle beraber geçeceğim inşallah :)))))
inşallah canım istedikten sonra herşey mümkün:KK16:hem çabuk gider senden ilk başlarda daha motive olursun hem:KK34:
ben de tekrar başladım special-k yemeye... 3gündür yiyorum. geçen sefer 5 kilo fln vermiştim, şimdi yine versemn 5 kilo çok mutlu olacağım :KK16:

nekadar sürede vermiştin canım 5kiloyu:KK31:benimde 55 olmam lazım 9nisana kadar iddam var,,60.3le başladım 58.7 oldum bugün bakalım gider inşallah az kaldı ama,,vücut zorlanıyo işte onca kilodan sonraa:KK15:

Kahvaltımı yaptım, bir bardak da portakal suyu içtim ara öğünde. Ispanak hazırladım, onu pişiricem az sonra öğlende sebze yiyim deye düşündüm. Hadi bakalım inşallah gidecek bu kilolar.

15 günde mi 5 kilo vermiş arkadaş, vay be süper...

inşallah canım istedikten sonra herşey mümkün:KK16:hem çabuk gider senden ilk başlarda daha motive olursun hem:KK34:

nekadar sürede vermiştin canım 5kiloyu:KK31:benimde 55 olmam lazım 9nisana kadar iddam var,,60.3le başladım 58.7 oldum bugün bakalım gider inşallah az kaldı ama,,vücut zorlanıyo işte onca kilodan sonraa:KK15:
walla canım tam süreyi hatırlamıyorum ama 15 gü
nde değildi. Ortalama 1 ay fln diyeyim ben. 15 günlük programdan sonra k-flakesi 1 öğüne düşürmüştüm.

Kahvaltımı yaptım, bir bardak da portakal suyu içtim ara öğünde. Ispanak hazırladım, onu pişiricem az sonra öğlende sebze yiyim deye düşündüm. Hadi bakalım inşallah gidecek bu kilolar.

15 günde mi 5 kilo vermiş arkadaş, vay be süper...
Hayır canım 15 günde değil maalesef, 1 ayı buldu, belki biraz geçti bile:KK16:
şimdi 1 hafta oldu başlayalı, 1,5 kilo verdim.

Son düzenleme:
1 haftada 1,5 mu of kızlar süpersiniz ya benim öyle bi iniyo bi çıkıyo ya ben zaten öğlenleri kaçırıyorum sanırım çok kilo fazlası olmyncada kılo vermek cok daha zorlaşıyor :2:

X