Saç Rengi ve Saç Boyama Oksidan Losyonu İle Sac Acma

E

EU2

Ziyaretçi
oksidan losyonu ile sac acılabilir mi? deneyen var mı daha önce aranızda? denemek istiyorum ama saclarım dökülür yanar diye korkuyorum sac rengim koyu kahve kızıl karışımı bi renk losyonla acıp kumral tonlarına boyamak istiyorum olur mu sizce bu mümkün mü?kafamçokkarıştı

bnm arkadaşım açtı saçını baya açıldı rengi güzell oldu herkes beğendi ama bikaç kutu kullandı ve bide baya bekletti

şu boyaların içine katılan şeyden bahsediyorsan sanırım sürülüp bi süre güneşte bekletiliyor.saçında kızıl varsa onu daha çok açmaz mı yani turuncu falan olmazmıki bilemiyorum

evet onlardan bahsediyorum,kızıllıklar var ama öyle çok fazla değil az bişey zaten turuncu yapıp yapmaması önemli değil kumral yada koyu kumral sürücem actıktan sonra sürdüğüm boya tam rengini tutar mı mesela kumral sürsem tutarmı onu merak ediyorum.

@ sweety_girl

ne kadar bekletti arkadasın ve cok acılma oldumu sacında?

mahvetmeyin saçınızı bence kuaföre gidin güselce yakarsınız..

ben dene derim arkadaşım 5 saat falan evde durduğu bi gün bekletmiş ilk yaptığında çok açılmadı bikaç kere yaptı açıldı kızılada dönmedi

kızlar mahvedio o peroksit saçı, ben yaptım da ordan biliyorum. güya saç rengimi açıcam, açtım ama saçım da kendinden geçti. senelerce uğraştım o çatır çatır olmuş çingene sarısı saçtan kurtulmak için. üstüne boya yapcaksan açmadan dene, tutmazsa biraz bekler 2. ye boyarsın. peroksitin saçı ne hale getirdiği ilk başta anlaşılmıo ama dipten kendi saçınız gelince anlarsınız ne kadar inceltip yıprattığını. hele ki öyle saatlerce bekletmek akıl karı değil yani. bi de işlemsiz saçı açar ama boyayı açıcaanı hiç sanmam, saç yandığıyla kalır.

kıslar ben de açtım açılıyo 15 dakika durdurdum yıpranacak saçım diye ama hiç yıpranmadı geri kalan kısmıda 1-2 gün sonra tekrar 2 kutu oksidanla açacağım

bugün bi arkadaşımın saçını gördüm. boyasızdı saçı 2 kutu yapmış yarım saat bekletmişti çok güzel açılmıştı güneşte açılmış gibiydi bende yapmak istyorum amaonun saçı kumraldı benimki koyu kahve boyasız açarmı acep bilmiyorumkismile

Kızlar bende papatya suyuyla açıyorumm geçen gn yine yaptım çok hoş oluyor yaa :-)

Kızlar bende papatya suyuyla açıyorumm geçen gn yine yaptım çok hoş oluyor yaa :-)

canım ben 2 kere yaptım saçım böyle biraz koyu kahverengi sadece parlattı çok az değişklik oldu onuda kims enalmıyo bile sen nasıl yapıyosun ya bilmiyorumkismile

canım ben 2 kere yaptım saçım böyle biraz koyu kahverengi sadece parlattı çok az değişklik oldu onuda kims enalmıyo bile sen nasıl yapıyosun ya bilmiyorumkismile

Saç rengimm çok koyu değildi tatlım..

Ama madem senin saçın açıLmıyor. o zaman oksijenLi suyu deniceksin..

Onu da denedimm ben ikisi arasında hiçbir fark yok..

Saçımı döker kurutur diye düşünme hiçbirşey olmuyor tatLım :-)

Güneşte 1 saat kadar otur ama

Saç rengimm çok koyu değildi tatlım..

Ama madem senin saçın açıLmıyor. o zaman oksijenLi suyu deniceksin..

Onu da denedimm ben ikisi arasında hiçbir fark yok..

Saçımı döker kurutur diye düşünme hiçbirşey olmuyor tatLım :-)

Güneşte 1 saat kadar otur ama

bi deniyim bari vereliniortak

arkadaşlar ben kullandım ve şuan saçımda var dün gece yaptım ama halada duruyo saçlarım mavi siyahtı şuan bal köpüğü qibi oldum daha önce de yapmıştım sarı oldu saçlarım ve çok memnunum istediğin gibi açıo saçı ama biraz sabır gerek 9 volumlük le açıorum ben hep saçlarımı mavi siyah boyayı bile açtı .....

peki nasil sürüyorsunuz saclariniza ? tüm saca boya yapar gibi diplere falandami sürüyorsunuz?

Ben de daha dün yaptım ama tümüne değil bikaç bölgesine denedim açıyor mu diye hem böylelikle aradaki farkı daha çok görebilecektim..
saçlarm koyu kahverengi bikaç tutamına akşamdan sürdüm sabah yıkadım.
rengi açıldı farkedilebilir bi şekilde tabiğki sapsarı olmadı
Ama aynı yerlere tekrar uygularsam sarıya kadar açabilirim diye düşünüyorum..

:)))) :2: :KK28:

Oksidan amatörce kullanıldığında istenmeyen sonuçlara sebep olabilir . İçerisinde hidrojen ve peroksiti bulunduran bu kimyasal saç rengini açmak için değil krem şeklinde olan ve tüpteki çalışmamış boyayı harekete geçirmek için kullanılır , yani boyayla karıştırılıp boyanın çalışmasını sağlar. Hiç boya uygulanmamış bir saçı açar evet ancak rengi boz bi şekilde açar .

diplere uyguluyor musunuz ben diplere süremzdim ama saçı inceltiyor kullananlar bilir.

X