kanımda pıhtılaşma çıktı çokmu kötü bişey bilgisi olan varmı coraspirin dedi doktorum

canım kafana takma zaten dr tedaviden önce bebe aspirini kullandırıyo o kanını sılandırırr hatta benim yumurta takibim yapılırken hafif kanamam olmustu dr aspirini kesmişti düsün nasıl etkili oldugunu ben sadece 2 hafta aspirin kullanmısım sonra yumurtam toplandı transfer yapıldı ben hiç kullanmadım

canım hiç korkma büyük bir sorun değil bendede cıktı şimdi bebek aspirini ve 2günde bir fragmin diye bir iğne vuruluyorum göbektenm elhamdülillah tuttu bebklerim hatta büyük ihtimalle ikiz yada üçüz inşallah sendede problem olmaz canım

doktor bana sadece coraspirin iç dedi iğne falan demedi yumurta toplarken bir iğneden bahsetti senindemi öle oldu homozigot normal heterezigot mutant yazıyo testte bilmiyorum inşallah bebğim olur çok üzülüyorum ben allah çocuklarınla mutluluk versin sana darısı bize

doktor bana sadece coraspirin iç dedi iğne falan demedi yumurta toplarken bir iğneden bahsetti senindemi öle oldu homozigot normal heterezigot mutant yazıyo testte bilmiyorum inşallah bebğim olur çok üzülüyorum ben allah çocuklarınla mutluluk versin sana darısı bize

canım önce çindeki korkuyu at.benim üüncü denemem ilk denememde böyle bir problemim olduğunu bile bilmiyodum.hiç araştırmadı doktorum.üçüncü tedavimde böyle bir problem olduğunu öğrendim ve doktorum bütün önlemleri aldı.yumurtlama tedavisine başladığımda iğneye başladım ve hamileliğin 7.ayına kadar devam edecek inşallah.ama herşeyden önce kendini bebeklerinin olacağına inandır ve moralini yüksek tut.emin ol tedavinde etkisini göreceksin.rabbim en kısa zamanda hayırlı pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

çok sağol benimde üçüncü denemem olcak eşimde sorun vardı bendede bu çıktı moral oldun bana çok sağol allah gönlüne göre versin

Canım kafana takma ben şuan 6. ayıma girdim hamileliğimin ve hergün cleaxane adlı kan sulandırıcı iğne oluyorum.Bebişim çok sağlıklı.Doktor herşey yolunda diyor.Meraklanma...

kız nerdedesın olmuyoooo............bak böle olmuyo unuttun bızı....................nasılsın bebış kaçtane....hadı yaz yaaaa

canım ne kadar şanslısın haline şükret.bak gebelikten önce öğrenmişsin bunu..

ben gebelikten önce tüm testlerimi yaptırmama rağmen çıkmamıştı.pıhtılaşma yüzünden 21 haftalık bebeğimi kaybettim.

hiç korkma hergün coraspirin içeceksin ve transferden sonra kan sulandırıcı iğne olacaksın.rabbimin izniyle bişiy olmaz.ben de tekrar hamiş olursam aynı ilaçları kullanıcam....
bu sitede bu şekilde sağlıklı bebiş doğuran çok arkadaş oldu....

merhaba canım,
bende 9 aylık maratonu önce Allahımın izni sonra doktorumun çsabalarıyla kan sulandırıcı iğne ve coraspin ile tamamladım.son güne kadar iğne oldum ilacımı içtim.
bu anlamda doktoruna güven

canım ne kadar şanslısın haline şükret.bak gebelikten önce öğrenmişsin bunu..

ben gebelikten önce tüm testlerimi yaptırmama rağmen çıkmamıştı.pıhtılaşma yüzünden 21 haftalık bebeğimi kaybettim.

hiç korkma hergün coraspirin içeceksin ve transferden sonra kan sulandırıcı iğne olacaksın.rabbimin izniyle bişiy olmaz.ben de tekrar hamiş olursam aynı ilaçları kullanıcam....
bu sitede bu şekilde sağlıklı bebiş doğuran çok arkadaş oldu....

Transferden sonra iğneye ne kadar devam edilecek? Bende pıhtılaşma olup olmadığı belli değil,yine de clexan kullanıyorun...Transferden sonra 10 gün kullan ve bırak dedi dr...
Hadi devam etmem gerekiyorsa? Nasıl bi test bu pıhtılaşma testi, soucu kaç günde çıkıyor, her hastane yapıyor mu*

Transferden sonra iğneye ne kadar devam edilecek? Bende pıhtılaşma olup olmadığı belli değil,yine de clexan kullanıyorun...Transferden sonra 10 gün kullan ve bırak dedi dr...
Hadi devam etmem gerekiyorsa? Nasıl bi test bu pıhtılaşma testi, soucu kaç günde çıkıyor, her hastane yapıyor mu*

ferayecim ama pıhtılaşma problemin yoksa neden versin ki doktor...fisfisfis
sonuçta kanı sulandıran bir ilaç bu...fazlası sulanmasıda zarardır.
pıhtılaşma yani genetik testler 1 ay gibi bir sürede çıkıyor
tedavin hayırlı olsun...a.s

ferayecim ama pıhtılaşma problemin yoksa neden versin ki doktor...fisfisfis
sonuçta kanı sulandıran bir ilaç bu...fazlası sulanmasıda zarardır.
pıhtılaşma yani genetik testler 1 ay gibi bir sürede çıkıyor
tedavin hayırlı olsun...a.s

Valla Allaha emanet tedavi oluyoruz...Test falan demedi dr...Bi çok şeyi ben bu siteden sizlerden öğrendim...Off Allahım hayırlısı ile çocuklarım olsa da ilaçlardan testlerden dr.lardan kurtulsam...Hepimiz tabi inşallah....

kıslar sizleri,n değerleri nasıldı bende de pıhtılaşma çıktı 5 dk 48sn çıktı pıhtılaşma sürem

X