Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl kahve

bebishim

kk'nın pamuğu
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
732
36
çikolata kahve ve kızılı karıstırdım suan sacım sıyah ve aynaya uzgun uzgun bakıyorum
:KK43:
begendıgım ve olmasını umdugum renk bu degılgı:eek:klava:

ur1208761265.jpg

kristenstewartapp.jpg

kristenstewartnov172008.jpg

bu renklere sıyaha benzer bır renkten nasıl donerım ayrıca sacımı bugun boyadım 20 dk oldu.

kristen in saç renkleri çok hoş ya bende beğeniyorum bir kaç rengini canım aslında boyaların tutması tamamen dipteki saç rengine bağlı oluyor ne rengin üzerine boyadın sen koyuda siyah olması normal çünkü bu tonda cok açık bir ton değil eğer dipteki saçın açık renkse bir kaç yıkamadan sonra istediğin kıvama gelebilir...

Bende bu renge boyamıştım sacımı sac rengim kızıldı.
Kapkara oldu hatta bu rengin biraz daha acık tonuydu.
3 ay boyunca haftada 2- bazan 3 kez sacımı beyaz sabunla yıkadım siyahlık kalmadı ama kızıllar cıktı gene solu soluk mat şekilde...
Bence en iyisi beklemek...

tesekkur edrım arkadaslar en ıyısı bekleyeyım.

bende cumartesi tekrar boyattım canım saçım rengi çok açıldımıştı ilk boya saçım açıldığı için tutmadı.kızıl kahve aktı bende o renge heves etmiştim ama ilk boyandığında gördümki aslında hoş değilmiş kahveden çok saçında kızıl ağırlık var.kuaförüme sorduğumda bu faotoğrafların (bende fotoğraflardan götürmüştüm)spot ışıklar altında ve sütüdyo ışıklarında çekildiği için renklerin bu kadar parlak ve olduğundan daha farklı olduğunu söyledi bende her ışığın altında saçımın fotoğrafını çektim gerçekten doğru.yani o resimlerdeki gibi bire bir birşey bekleme.çikolata kahveye boyadı saçımı şimdi saçım bak açık olduğu halde içine koyu kumral koyu sarıdan az miktar koydu.bu renklerin çok koyulaşacağını söyledi bunları karıştırmazsam siyah gibi olur dedi.demek haklıymış yani.off çok uzun oldu.umarım faydam olmuştur arkadaşım:1rolleyes:vereliniortak

Canım koyduğun ikinci resim zaten tek renk değil, sanırım aralara bronz gölge atmışlar....
Dolayısıyla bu saç tonunu evde yakalaman mümkün değil...
Ayrıca destinanın da dediği gibi bu fotolar spot ışıklar altında çkiliyor, günlük hayatta bu renk olması daha doğru böyle ışıl ışıl olması pek mümkün değil....

Biraz bekle saçını yıpratma, zaten yaz aylarındayın hergün duş alınıyor, saç rengin akacaktır ve açılacaktır bir miktar... Açıldıktan sonra da beğenmezsen dediğim gibi bronz-bakır gölge attır, yada o tonlarda ama %6lık sıvı ile karıştırarak boya...

X