fantomalt mama kullananlar burayı okusun

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar kızım 8 aylıkken 4 kiloya kadar düşmüştü faltomalt sayesinde 2 ayda toparladı daha sonra mamaya devam etmiştik elimde şuanda 12 kutu fantomalt mama var eczane fiyatı 25 tl olan bu mamaları ben satmak istiyorum fiyatta yardımcı olucam boşuna 25 tl vermeyin.yeni doğmuş bebeğimin tedavisi için acil paraya ihtiyacımız var.geçen ay kızım ishal olmuştu çok zayıflamıştı bir kutuyu bitirmeden çok şükür topladı ama her bebekte aynı etkiyi göstermeye biliyor bu mama.doktor tavsiyesiyle kullanan arkadaşlar msj atarlarsa sevinirim seviglera.s.:enbuyukkk:

bence doktor önermeden kullanılmamalı ayrıca piyasada sahteleride dolaşıyor bebek sağlığı bu allah korusun

bence doktor önermeden kullanılmamalı ayrıca piyasada sahteleride dolaşıyor bebek sağlığı bu allah korusun

evet cnm bende mesajımın sonunda özellikle belirttim doktor tavsiyesi işle kullananlar msj atsın dedim.bir şeye daha değinmek istiyorum benim elimdekiler sahte değpiller ecza deposundan toplu alınmıştı bir koli ben kullandım kalanları satmak istiyorum barkod numaraları altlarında nubil gıdadan çıktığına dair barkodlar ve numaralar var akşam resim eklerim isteyen olursa :enbuyukkk:a.s.

X