Sivilceli Ciltler Aknetrent-İzotretionin [ Roaccutane ile eşdeğer ]

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
İyi günler arkadaşlar ; ben iki gün önce sivilcelerim için doktora çıktım tahlil yapıp aknetrent ilacını verdi . İlacı aldım ama prospektüsü okuyunca insan korkuyo biraz açıkcası . Normalde zaten zayıf bi yapım var bikaç aydır anca istediğim kiloya geldim yan etkilerde kilo kaybı yazıyo kullananlarda varmı böyle bişey zayıflatıyomu gerçekten ? :KK59: Şimdiden teşekkürler .. :KK75:

ben 5 aydır kulanıyorum sivilcelerim daha birinci ayda geçti çok güzel bir cilde sahip oldum. dudak kuruması, el kuruması, bel ağrısı gibi şikayetlerim oluyor. yan etkileri arasında depresyon yapabilir yazıyor böyle bir şikayeti olan oldumu acaba. Son günlerde kendimi hiç iyi hissetmiyorum. sabah kalktığımda bir sıkıntıyla uyanıyorum.

arkadaşlar ben de aknetrent tedavisi gördüm bir uçuk yıl önce.sırtım çok kötü durumdaydı sivilceler arasında hiç boşluk yoktu.sivilceler geçince şımardım sanırım yarıda bıraktım tedaviyi ama 5 6 ay kullanmışımdır öyle hatırlıyorum.tedaviyi yarıda bırakmama rağmen hala tertemiz cildim arada tek tük yüzümde cıkıyo ama o kadar da olur.etkilerine gelince herkeste olduğu gibi aşırı bi dudak kuruluğu ve susama vardı ha bir de göz damlasını kullanmadığım için gözüm mikrop kapmıştı ama bu benim hatam.sinire gelince inanın zerre sinir falan yapmadı bence psikolojik çünkü ben ilacı kullandığımda yan etkilerini bilmiyordum ve sinir falan da olmadı ama biliyor olsaydım eminim bunalıma falan girerdim :KK61::KK61:

Merhaba ben de 1 nisandan beri bu ilacı kullanıyorum.ilk haftadan itibaren düzelme var çok şükür.yalnız ben gözlerimdeki kuruluktan çok çekiyorum.gözlerim kıpkırmızı ve yaşarıyo sürekli.bi de yüüzmde kırmızılık çok olmuştu şimdi daha iyi.güneşe çıkamıyorum yanıyorum hemen ateş gibi :d dudaklar bildiğiniz gibi zaten.birde kolestrolde artma olmuştu biraz dikkat ederek normalleşti sanırım.inş sıfır sivilce , lekeleri , ve yan etki ile tedavimiz sona erer.

cnm mrb :) bende göz kanlanması oluyor. gerçi sen 2009 da içimişin ilacı. merak ettim doğrusu tedaviden sonra göz kanlanman geçti mi* tedavi sırasında göz kanlanması için ne yaptın* ben çarşamba doktora gidicem bakalım

Kizlar bende 6 yıllık sivilce belamdan Clindoxyl sayesinde kurtuldum keske daha önceden kullansaymişim diyorum.tabi bunda dogru ürünlerlecildimi temizlememinde etkisi büyük. Instagram hesabimda kullandigim ürünleri ve deneyimlerimi anlatiyorum sayfama beklerim ismim evennstar

X