bugn 7. Gnm hi belirti yok

balance88

sabırla bekliyorum......
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
591
1
ne belim ne kasığım ağrıyo birtek göğüsler oda vurduğum iğnelerden benim gibi hiç ağrısı olmayıp hamile kalan varmı arkadaşlar kafayı yiyicem moralim çok bozuk. bana 2 emriyo koyuldu. yardım ederseniz sevinirim delikafadulden

canım ya ....nıye böle düşünüyonn....belırtı olmadan çok hamiş olan var................kafanı takma bende kasıklaerım ağrıyoo adet olurmuyum dıye korkuyorum bence bu tur şeyler normal....sonuç ınş ıyı olacak hepımızın.....

canım iyi düşün noluur.. kasık ağrın olsaydı acaba tutmadı mı adet mi olacağım diyecektinn.. tutundularr annelerini üzmeyecekler demek ki...moralini yüksek tutmalısın..

canlarım sağolun moral için ilkindede böyle hiç ağrı olmadı tutmamıştı onun için korkuyorum en azından bel ağrısı olmalı. el muallim senide takip ediyorum trasverin hayırlı olsun inşallah tutarlar

canımmm bence belirtilere takılma önceden hep pskolojık belirtiler yasamadıkmı o günleri düsün ve kendini üzme bebeğin insallah sana sımsıkı tutunmustur canımm ayrıca benim yengem gözümün önünde hamis kaldı hicbir belirtisi olmadı sonra ben vay be dedim benim yasadıgım onca pskolojık belirti hep kendimi yıpratmakmıs dedim o yüzden o günden sonra takmamaya calısıyorum belirtilere zaten hamis kaldıgını öğrendikten sonra ne olucaksa oluyo insanın vücüdunuda ben ona inanıyorum bu kadar erken vakitte olmaz bence ama biliyorum insan kendi vücüdunu dinliyor sana söylüyorum ama bende yapıyorum belki ama ya yapmasak bu durumu ne olur sanki yahuuuu .))))))))))))))))

balance canım çoookk sağollllllll.....inş hepımızz sevınırızzzzzzzzzz

Güzelim belirtilere takılma benim hiç belirtim olmadı, daha yeni yeni karnım ağrıyor, başka da bi şi yok.

kızlar çok sağolun ........ben ne yaptım gittim idrar testi yaptım şimdi veeeeeeeeee ikinci çizgiyi hemen gördüm eeeeeeeeee şimdi bu neeeeee bana yardım edin şoktayım

kızlar çok sağolun ........ben ne yaptım gittim idrar testi yaptım şimdi veeeeeeeeee ikinci çizgiyi hemen gördüm eeeeeeeeee şimdi bu neeeeee bana yardım edin şoktayım

bak gördün mü işte ben dedim annelerini üzmeyecekler diye :)))))) hayırlı olsun canımmm.. bence ikizler..bu kadar erken idrarda çıktığına göre :))))))) gözün aydıınnn:sm_cool: :1hug:

ayyyyyyyyy inanamıyorum beni ağlattınızzzz senağlama gerçektenmiiiiiii şimdi ben hamilemiyim allahım ne olur doğrudur benim gibi bekleyen herkeze verrr rabbimmm herkez anneliği hak ediyo duy rabbim bizleriiiiiiiiiiiiii :CüvCüv: :Saruboceq:

kızlarrrrrrrr ALLAH RAZI OLSUN SıZDEN SıZ BENı SEVıNDıRDıNıZ RABBıMDE SıZı SEVıNDıRSıN AMıNNNNNN

çok sevindim sizin adınıza inş. herşey gönlünüzce olur
ALLAH yardımcınız olsun arkadaşım sevgiler

PAZARTESı yaptırıcam böyle olup hamile olmayanı hiç duydunuzmu. kızlar şuan niklerinizi yazmıyorum ama hepinize çok teşekkür ediyorum beni yanlız bırakmadınız rabbim hepinizin tek tek yüzünü güldürsün

PAZARTESİ yaptırıcam böyle olup hamile olmayanı hiç duydunuzmu. kızlar şuan niklerinizi yazmıyorum ama hepinize çok teşekkür ediyorum beni yanlız bırakmadınız rabbim hepinizin tek tek yüzünü güldürsün

canım aslında böyle yazarak hiççççç moralini keyfini bozmak istemem.ki bence sen hamilesiiiiinnnn.ama madem sordun sorunun cevabı şöyle;evet nadiren ama çooook nadiren vücudumuzda bulunan fazla hormonların etkisiyle sonuç negatif olsa bile idrar testi pozitif gösterebiliyor.buna çapraz reaksiyon deniyor.ama ben hiç yaşayanını görmedim henüz.sen şimdi bunları düşünüp bebişini üzme ve hamişliğin keyfini çıkarmaya başla hemen......

tebrik ederim arkadaşım..bak boşuna üzdün bebişlerini : ) hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah..bizler için de çok çok dua et lütfen...

canım aslında böyle yazarak hiççççç moralini keyfini bozmak istemem.ki bence sen hamilesiiiiinnnn.ama madem sordun sorunun cevabı şöyle;evet nadiren ama çooook nadiren vücudumuzda bulunan fazla hormonların etkisiyle sonuç negatif olsa bile idrar testi pozitif gösterebiliyor.buna çapraz reaksiyon deniyor.ama ben hiç yaşayanını görmedim henüz.sen şimdi bunları düşünüp bebişini üzme ve hamişliğin keyfini çıkarmaya başla hemen......

canım desene kan testi garanti ben sevinmiyeyim yok keyif falan yapamam sonucu öğrenene kadar.yorumun için sağol canım

X