Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hazır kaşık mamalar sağlıklı mı?

1. Konu Sahibi : menekşe 44 #1

hazır kaşık mamalar sağlıklı mı?

bebişlerine hazır kaşık maması verenler var mı? doktorumuz organik olanlardan verebilirsin dedi ama ben daha vermedim. ne kadar güvenilir bilmiyorum.siz veriyor musunuz? hangi markaya daha çok güveniyorsunuz?

2. Konu Sahibi : menekşe 44 #2
    yaa neden kimse cevap vermiyor??:uhm:

3. Konu Sahibi : menekşe 44 #3
    Giriş tarihi
    May 2009
    Alıntı menekşe 44 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tatlım benim bebiş 5.5 aylık hero baby karışık meyveli ve milupa şeftali elma organik denedim.mümkün olduğunca organik alıyorum.önemli olan şeker ilavesiz olmasıymış çünkü şeker bağışıklığı olumsuz etkliyormuş.dezavantajı açıldıktan sonra buzdolabında saklayıp ertesi güne kadar verebilmen.malum mideleri ufak :) ziyan oluyo bi kısmı.geçen eşime verdim kalanını o yedi.kabızlığa birebir yalnız.kızımın düzeni anca püreyle sağlanıyor.

4. Konu Sahibi : menekşe 44 #4
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Alıntı menekşe 44 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm ben günde bir yediriyorum.doktorumuz verebilirsin demişti.bi zararını görmedik.

5. Konu Sahibi : menekşe 44 #5
    benim tontişim 4. ayından beri hem emmeyi hem de biberonu reddettiği için son 2,5 aydır kaşık mamaları, sebze çorbaları, meyve ile besliyoruz mecburen. bebelac'ın kaşık mamalarını ve dışarıda isek gene bebelac'ın kavanoz mamalarını yiyoruz. mamalardan memnunuz. çünkü bir bebeğin bir öğünde alması gereken tüm vitamin ve mineralleri içeriyor. gönül isterdiki anne sütü verelim. ama bebek almayınca da çaresiz kalıyorsunuz. aman yesin de ne yerse yesin diyorsunuz.

6. Konu Sahibi : menekşe 44 #6
    karamel... Guest
    bi dönem kullandım.çok pratik.özellikle dışardayken.oturmuş yemeğini yerken ya da kahveni yudumlarken bebeğim acıktı ağlıyor diye toparlanmana gerek yok.sıcak su rica etmek yeterli çalışanlardan.ama sağlık açısından bence el emeği çorbalar,az yağlı tuzsuz yemekler,meyve püreleri daha makbul.gerekmedikçe hazır kaşık mamaları tercih etmemeli bence .bu da işin gerçeği.

7. Konu Sahibi : menekşe 44 #7
    EU3 Guest
    bende kullanıyorum, hem toz olan kaşık mamalarından hemde kavanoz meyve pürelerinden üretim ve satış için bir çok denetimden geçtiği özellikle organik olanlara güveniyorum, sebze pürelerini, diğer çorbalarını kendim yapıyorum, hatta bebe bisküvisi ve bu günde bebek keki yaptım kahvaltılarında kullanmak üzere

8. Konu Sahibi : menekşe 44 #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    bende oğluşlar ek gıdaya geçtikten sonra anne sütü ile beslenmedikleri için hem toz kaşık mamalarından hemde kavanoz mamalarından sık kullanıyorum..
    en çok kullandığım marka bebelac ve hero baby mamaları..
    Altın Gibi Kalbin Olsa Neye Yarar, Ayarın Düşük Olduktan Sonra!!

9. Konu Sahibi : menekşe 44 #9
    bende ek gıdaya geçtiğimden beri hem kavanoz mamalarından hemde diğerlerinden kullanıyorum çorbaları hariç onu ben yapıyorum meyve pürelerinide evde yapıyorum ama hazırda çok yediriyorum hepsinden alıyorum hero bebelac milupa... ayına göre hangi çeşit varsa değişik onlardan alıyorum

10. Konu Sahibi : menekşe 44 #10
    bende ek gıdaya kasık mamalarıyla basladım. oncelerı bır kac arkadas tepkı gostermıstı bana neden evde hazırlamıyosun dıye bakıyorumda sımdı herkes kullandıgını soyluyor. neyse.. ben kendı adıma cok memnunum ve guvenıyorum. genelde mılupanınkılerı alıyorum ama bazen hero baby bebelac aldıgımda oluyor. cok pratıkler ve mevsımı olmayan sebze meyvelerı o sayede yıyebılıyorlar.

Sayfa: 1/2 12 SonSon