açıköğretim fakültesi sınavınız nasıl geçti

:nazar: işletme sınavda idare eder gecmeyi ümiiiiiiiiiiiidddddd ediyorum sen pekiii mirmirmirmir

benim iktisada giriş tek dersti ve berbat geçti. 47 puan alsam geçip mezun olcam ama zor gibi. bu murat açıköğretimin kitabindan çalıştım ama hiç alakası olmayan sorular cıktı

benim iktisada giriş tek dersti ve berbat geçti. 47 puan alsam geçip mezun olcam ama zor gibi. bu murat açıköğretimin kitabindan çalıştım ama hiç alakası olmayan sorular cıktı

iktisada gırıs ben verdım bu dersı ama mat kaldı sanırım nası verıcem ben cd bı set varmsı 75 lıra falan almadım onuda cok fıyatı ona veren kursada gıder

artık sınav sistemini değiştiriyolar eskisi gb kolay değil hiç bende eskiden murat yayınların ı yutardım cıkardı ama son yıllarda tek soru bile cıkmaz oldu...

ben işletme 3. sınıftayım gecen yıl 3 dersten kalmıştım ama gene alakasız sorular çıktı yaaa

c.tesi olan dersler çok kolay pazar olanlar çok zordu. psikolojik mi bilmem ama ilk sınavdada böyle hissettim. iyi geçmedi neticede çünkü hiç çalışmadım

kızlar bu yıl sınav sorularını zorlaştırdılar geçen yıl murategitim kursları 30 da 30 net veriyordu soruları bu yıl 3 bilemedin 4 soru anca bilebildiler tamamen bilgiye dayalıydı zordu yani ama yinede iyi geçti benim

ıktisat maliye 1. sınıftayım bende. 12 yıl sonra aftan yararlanıp kayıt oldum. Ara sınav iyiydi. Ama bu sınav eh işte diyeyim. Matematiktenkesin büte kalırım ama diğerlerinden geçme ihtimalim yüksek. Hayırlısı hakkımızda...

arkadaşlar işletme 3. sınıfım bende. alttan da tek dersim var muh uyg.

bana iş sosyal , finansal , muh uyg. zor geldi. zor derken kafamızda tasarladığmız sorular çıkmadı.
vizelerim iyi umarım gecerim. inşallah hepimiz geceriz...

ama anadolu üni. belliki artık zorlaştırıyor.

Sorular geçen yılın final sınavında çıkan sorulardan çıktı 7 tane kadar vardı gerisi e ögrenme ve kitap arkası sorularıydı sınav öncesi burda defalarca söyledim özellikle uygarlık tarihi hep çıkan sorular 1-2 soru zordu çalışan geçerdi yani...ınkilap tarihide geçen sınavda sorulan sorulardan 6 tane vardı e ögrenme portalıydı gerisi ve mantık.ıktisad zordu diyorlar.Benim sınavım idare eder eh yani 19 haziran 17-18 den sonra ögrenicez.Size tavsiyem geçen yılın sınav sorularına bakın ordan en az 5-6 soru geliyor ne kadar soru çözseniz kardır 1 tane bile....Yardımcı kitap 1 soru tutturdu o kadar geri soruların yanından bile geçmedi o yüzden ben kitapdan çalıştım ne olur ne olmaz demi ama :=)

Sınav soruları salı günü akşam üzeri yayınlanır en geç çarşamba günü 17den sonra yarın siteyi takip edin.

Son düzenleme:
iktisada gırıs ben verdım bu dersı ama mat kaldı sanırım nası verıcem ben cd bı set varmsı 75 lıra falan almadım onuda cok fıyatı ona veren kursada gıder

selam canım iktisada giriş verdim diyorsun hangi kitapalrdan çalıştın canım

X