catlak kremı kullanan varmı ?

nuran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
39
0
59
arkadaslar krem kullanan varmı ne ne kadr etkı edıyor? bana doktor verdı pregnacare kullanan varmı?bılgısı olan lutfen paylassın.tesekkurlera.s.

bana da doktor lierac progestry jel vermişti doktorun ilacı yazdığı gün çatladım valla 1 aydır kullanıyorumm 32 hhaftalık oldum daha önce bişe kullanmadım çatlayacağın varsa bişe kullansanda kullanmasanda çatlıyorsun.)

canım bende unutmadığım sürece lierac kullanıyorum ama çatlamak genetikmiş günde 2 litre su içmek çatlama ihtimalini azaltıyor

öf sormayın ya bende bebe yagı kullanıyorum ama genede deli gibi kaşınıyo karnım...sanırım çatır çatır çatlıycam.annemdede var bendede olcak muhtemelen...genetikmiş çünkü...

kızlar ben son ayıma kadar hiç çalamadım 1 ay kaldı dün farl ettim karnımda çatlaklar oluşmaya başlamış doğuma kadar uzarlar ne yaparsanız yapın çatlayan çatlıo:KK43:

canım bende unutmadığım sürece lierac kullanıyorum ama çatlamak genetikmiş günde 2 litre su içmek çatlama ihtimalini azaltıyor
canım bende gunde 2 lıtre su ıcıyorum zaten catlaklar ıcın hem bebek ıcın..kremde verdı o doyledıgım kremden bugun basladım kullanmaya bakalım ınsallah catlamayız : ) paylasımınız ıcın tskler opuyorumnanaktan

canım bende gunde 2 lıtre su ıcıyorum zaten catlaklar ıcın hem bebek ıcın..kremde verdı o doyledıgım kremden bugun basladım kullanmaya bakalım ınsallah catlamayız : ) paylasımınız ıcın tskler opuyorumnanaktan

bende bol bol su içmeye çalışıyorum.bu kremin fiyatı ne kadar.sen ne kadara aldın canım.

slm arkadaslar ben kakao yagı kullanıyorum...annem onu kullanmamı soylemıstı sızce devam etmelımıyım......

Arkadaşlar bende günde 3 litre su içiyorum. ŞUan 28+5 haftadayım. Karnımda henüz çatlak yok fakat basen ve baldırlarımda var, daha önceden de vardı. Kilo alıp vermekten oldu zaten önceden. "Lierac" kullanıyorum ben. 52TL'ye aldım kremi. Pahalıydı. Daha doğrusu ben almak istemedim de annem parasını verdi:KK66: benim gibi çatlama dedi. Bakalım sonlara doğru çatlayacakmıyım merak ediyorum.
Hepimize hayırlı doğumlar inşallah...

ben de Lierac kullanıyorum başından beri.yarın 38.haftaya giriyorum,çatlağım yok çok şükür ama bi de çok su içiyorum.bu arada izmirde lierac 48 TL.

merhaba kızlar ben hamileliğimin başından beri mustela kullanıyorum memnunun gerçi çatlağım olacakmı bilmiyorum şimdilik yok ama bol su içiyorum genelde 2,5 litre içiyorum asla 2 litrenin altına düşmüyorum sabah akşam mustela sürüyorum ayrıca göğüslerim içinde mustelanın başka bir ürününü kullanıyorum duştan sonrada bebe yağı sürüyorum tüm vücuduma

ben de Lierac kullanıyorum başından beri.yarın 38.haftaya giriyorum,çatlağım yok çok şükür ama bi de çok su içiyorum.bu arada izmirde lierac 48 TL.

Bende İZmir'den eczaneden aldım, 52Lira. Demek fiyatları değişiyor. Ama sen aldığında daha ucuzdu belki zamlandı:KK66:

bende 29.haftadayım hiç çatlağım yok vihy nin kremini kullanıyorum60 küsür gibi bişdi fiyatı çok memnunum

çok pahalıymış kremler ben daha sorma ihtiyacı duymadım çünkü kendi yağımı yaptım :)

saf zeytinyağı, bebe yağı, kayısı çekirdeği yağı ve tatlı badem yağını karıştırdım çokda memnunum

bana da arkadaşım önerdi lierac markasını. az önce eczaneyi arayıp sordum 107 dedi arkadaşlar. şoktayım şuanda. biri bana bunun şaka olduğunu söylesin lütfennn

Bana dr. vermeden önce kendim almıştım.
Sonra doktoruma götürdüm bunu kullanabilirmiyim diye...
Adam bana güldü, eğer cildiniz esnek bir yapıya sahipse çatlamaz ve tabi birazda kilo ve ırsi olabilir bu durum dedi...
İstediğiniz kadar kullanın ama çatlayacaksa çatlar...
Ben bu kremlerin pek faydası yok yani dedi...

Bende aklıma geldikçe kullandım.
Karnımda çok şükür çatlak oluşmadı...
Sanırım ırsi, annem de hiç yok çünkü...
Ama dizlerimin arka tarafında çatlaklarım var maalesef...
Pek belli olmuyor ama ben görüyorum ya, o bile yeter...:çok üzgünüm:

kızlar siz kaçıncı haftada çatladınız? :roflol: ben 29 haftayı bitirdim maşallah çatlamadım daha sositososito

bana da arkadaşım önerdi lierac markasını. az önce eczaneyi arayıp sordum 107 dedi arkadaşlar. şoktayım şuanda. biri bana bunun şaka olduğunu söylesin lütfennn

Pardon da yuhhh yani o eczaneye.ben 38 haftalık hamıleyım başından beri Lierac kullanıyorum ve 9 aydır da 48 TL ye alıyorum.bu ne yaaaaaaaaaaaaa:eek:klava:

X