Kirpik altina kalem nasil çekilir diyenler için (Resimli)

SuRMeLi66

CANIMIN 3Ü KIZLARIM 👭 👱‍♀️
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
6.151
5.671
Kalin olursa kulak çöpü ile fazlaliklari alip inceltebilirsiniz buyrunnnnnnnnn

3603.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
aaaaaa ne güzel cekiyorsun öyle yaaaa
ben iste böyle senin yaptigin gibi cekemiyorum, cünki kirpiklerim uzun oldugu icin bulasiveriyorlar, mecbur kisim kisim yedirerek cekiyorum

aaaaaa ne güzel cekiyorsun öyle yaaaa
ben iste böyle senin yaptigin gibi cekemiyorum, cünki kirpiklerim uzun oldugu icin bulasiveriyorlar, mecbur kisim kisim yedirerek cekiyorum

olsun çekte nasil çekersen çek.. :nazar:

ya sürmeli bn kalemi gözümün alt iç kısmına beyaz olan yerine çekiorum snnki çok hoş ama ben çekince öcü gbi oluorum sırnaşık şey

süpersin valla Sürmeli :))

Avon üretimini mi durdurmuş ki ? niye kalemsiz kalıyosun can kuşum ?

ya sürmeli bn kalemi gözümün alt iç kısmına beyaz olan yerine çekiorum snnki çok hoş ama ben çekince öcü gbi oluorum sırnaşık şey

beyaz olan yere surdugunde gözlerin küçük gözükür tatlim.. benim çektigim gibi çekersen gozlerin buyuk gözükür.. kalin çekiyorsan ondandir tatlim kulak çöpüyle incelt..

süpersin valla Sürmeli :))

Avon üretimini mi durdurmuş ki ? niye kalemsiz kalıyosun can kuşum ?

ayyy canim çok hossunnn yaa kaydirigubbakcemile3
bizim burda avon urunleri satilmiyo 1 ay sonra turkiyedeyim o zamana kadar yetistirmem lazimgamyoncuiremsu

ayyy canim çok hossunnn yaa kaydirigubbakcemile3
bizim burda avon urunleri satilmiyo 1 ay sonra turkiyedeyim o zamana kadar yetistirmem lazimgamyoncuiremsu

:roflol: annadım tatlımmm a.s

çok güzl olmuş sürmeli...zaten kaş göz send ene sürsen yakışırr maşallahın varr besberreksınn kızımda sana benziyorr inşallah büyüdüğündede bölee tertemiz berrak kalır yüzü..sevgiler..

bu arada avonun hangi ürünüü..bende sipari edeyimturkbayragi

sürmeli harika olmuşş alkisalkisalkis yanlış okumusum kaş altına nasıl cekilir diee kaydirigubbakcemile3 o nasıl oluo die girdimm :)))) avon kalemde güzeliş hakkettenn

çok güzel olmuş canım
gözlerinden çok güzel
birde üst tarafada tamamlasan ben altı beceriyorum .gözümün üstüne çekemiyorum

bana boyle yakismiyor ama daha dogrusu hic guzel cekemiyorum boylesini.ben icine cekiyorum....o cok kolay :)))))))))))))))))))))

ben denedim hortlak gibi oldum
ama sana çok yakışmış canım
benim gözler mavi kaşlarda açık renk oluna siyah kalem flan gitmiyoo hiççç

avonun kalemı hemen suruluyo kolay basıt ama kalıcı degıl yarım saate cıkmıyo yaw hemen sılınıyo..

:roflol: annadım tatlımmm a.s

Şeniz

çok güzl olmuş sürmeli...zaten kaş göz send ene sürsen yakışırr maşallahın varr besberreksınn kızımda sana benziyorr inşallah büyüdüğündede bölee tertemiz berrak kalır yüzü..sevgiler..

bu arada avonun hangi ürünüü..bende sipari edeyimturkbayragi
Tesekkur ederim ablacim.. Allah hayirli ewlat olmasini nasip etsin öncelikle canim.. resimde biraz gozukuyor tatlim gri uzerinde pembe kalpler war..

sürmeli harika olmuşş alkisalkisalkis yanlış okumusum kaş altına nasıl cekilir diee kaydirigubbakcemile3 o nasıl oluo die girdimm :)))) avon kalemde güzeliş hakkettenn

kaydirigubbakcemile3
güzeldir kalemim AVON sagolsun kaydirigubbakcemile3

çok hoş anlatmişin gözlerde süper maşallah
kalem yönünden avondan bende şaşmam süper
yumuşak kadifemsi hemen sürülüyoralkisalkisalkis

tesekkür ederim tatlim.. ewet gerçekten çok güzel sürülüyor.. a.s

çok güzel olmuş canım
gözlerinden çok güzel
birde üst tarafada tamamlasan ben altı beceriyorum .gözümün üstüne çekemiyorum

Sagol sekerimŞeniz
Onuda aksama çeker koyarim simdi yemek yapmam lazim cokacimcoook

bana boyle yakismiyor ama daha dogrusu hic guzel cekemiyorum boylesini.ben icine cekiyorum....o cok kolay :)))))))))))))))))))))

seni kolayci seniii kaydirigubbakcemile3 ama boylede gozler buyuk gozukuyor daha guzel oluyorr

ben denedim hortlak gibi oldum
ama sana çok yakışmış canım
benim gözler mavi kaşlarda açık renk oluna siyah kalem flan gitmiyoo hiççç

niye hortlak gibi olasin tatlim ince çek sendea.s

Son düzenleme:
X