kac haftalik hamilesiniz

elizsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
23
0
kizlar kac haftalik hamilesiniz ve kac kilo aldiniz?
ben su an 7 haftalik hamileyim ve kilo almamaya calisacagim...

oncelikle RABBIM kucagina almayida nasip etsin diyorum ama,kilo almamaya calisacagim,yanlis bence,,,dikkatli beslen yeter,zaten dikkatli oldunmu,bebek kilo alir sen degil,,,saglikli gunler dilerima.s.a.s.

oncelikle RABBIM kucagina almayida nasip etsin diyorum ama,kilo almamaya calisacagim,yanlis bence,,,dikkatli beslen yeter,zaten dikkatli oldunmu,bebek kilo alir sen degil,,,saglikli gunler dilerima.s.a.s.

bencede.kilo almak çok önemli değil ama vücudunda deformasyon olmaması ve ayrıca gebelik şekerine yakalanmamak çok daha önemli bence.ben 15 kilo aldım ama çatlaklara birşey yapamadımbenneyaptımki

37 haftalık hamıleyım,18,5 kg aldım.kaçla hamıle kaldın?çünkü zayıflar daha çok kılo alıyo ben 54 ile <kaldım.

7 haftalık hamileyim

ben zaten hamileliklerimde kilo alamıyorum

birincide 3 kilo aldım

ikincide zorzoruna 6 kilo alabildim

bunda da 1 kilo verdim

bakalım ne olcak

7 haftalık hamileyim

ben zaten hamileliklerimde kilo alamıyorum

birincide 3 kilo aldım

ikincide zorzoruna 6 kilo alabildim

bunda da 1 kilo verdim

bakalım ne olcak

allah allah,bebekler kaç kılo doğdu peki?pek sağlıklı değil çünkü 3-5 kılo.

son 9 gunum kaldi doguma 10 kilo aldim dualarinizi eksik etmeyin kizlar allah tamamini erdirsin

benimde son 3 günüm bende 9 kilo aldım
hamilelik öncesi boy1/68 kilom 50ydi şişmanda diildimm
ama karnımda çatlak çok var yavrum saglıklı olsunda ne kilo ne çatlak hiç önemli dill
herkeze hayırlı doğumlarrr

benimde son 3 günüm bende 9 kilo aldım
hamilelik öncesi boy1/68 kilom 50ydi şişmanda diildimm
ama karnımda çatlak çok var yavrum saglıklı olsunda ne kilo ne çatlak hiç önemli dill
herkeze hayırlı doğumlarrr

süper valla,çok şanslısın ama kesinlikle istisnai gruba giriyosun:nazar:

canım bende 17 haftalık hamileyim suana kadar hiç kilo almadım 58 kilo ile hamile kaldım ama iştahım cok fazla dikkatli olmasam su ana kadar 10 kilo alırdım walla.herseyi yiyorum ama cok az ve sık bir sekilde

18 haftalık hamileyim ikiz bebiş bekliyorum bu zamana kadar 1 kilo aldım bebişlerimde masallah gelişimleri cok iyi :nazar::nazar::nazar:

allah allah,bebekler kaç kılo doğdu peki?pek sağlıklı değil çünkü 3-5 kılo.

canım
birinci bebeğim 2.800 doğdu
ikinci 3.000 doğdu

hatta birincide kendim kilo vermişim
dr um tıp fakültesinde ders konusu olmam gerektiğini söylemişti
bana kızıyodu "sen gizli rejim yapıyosun" diyodu
ama alakası yoktu

buarada ben emzirirken kilo alanlardanım neyazıkki

canım kilo almayacağım diye kendini zorlamak gereksiz bence önemli olan sağlıklı beslenmen çünkü bebek senin yedikleriden besleniyor onada yazık.diyorsunki 7 haftalık hamileyim ama 1 kilo aldım ben 35. haftamdayım toplam 16 kilo aldım evet biraz çok ama ben ilk 12 hafta bolunca kilo bile vermiştim yani bu bünyeyle alakalı nasılsa doğunca veririz

valla kızlar ben de 20+1 hamileyim ama daha şimdiden 6 kilo aldım.

Şu an başlangıç kilomdanda bir kilo aşağıdayım kilom 56 2 kilo vermiştim birini geri aldım.

Kilo almamak diye bir derdim yok sağlıklı besleniyorum sadece.. hamur işi ve turşudan uzak dur yeter.Tuz şeker ve un yani üç beyaz.... cızzzzz

kizlar bencede cok haklisiniz
tabi kilo onemli degil ama ilk hamileligimde doktorlar asiri tepki gormustum
toplam 18 kilo almistim
ama su an 3. hamileligimde doktorlara biu firsati vermek istemiyorum
gercekten beni cok kirmislardi
en fazla 6 9 kilo alabilirsin diye
her ay kotrole gittigimde aglayarak cikiyordum
biktirmislardi
demek istiyordum onlara aldiysam aldim size ne diye.

Son düzenleme:
ay ne güzel o kilolar gider zaten doğumla.....nasıl becerdiniz bunu.ben on haftalığım 1 kilo aldım bile

X