Kaplama Diim de ar...

E

EU3

Ziyaretçi
Ufff nerden başlıcam bilmiyorumm.Sanki şuan diş koltuğunda oturuyorum gibi panikkk yaptımmm..Kızlarr kaplama dişimde hiçbirşey yoktuu..Dün bugun birşey yerkenn ağrı oldu.Dişim dururken ağrımıyorr.Mesela dişlerimi sıkıp birleştirince baskı yapınca yada birşey çiğnerken acı oluyorrrr.Çok korkuyorum yaaa neden acabaaa inşallahhh geçerr.Yoksa ben mahvoldum bilmiyorummm..Bulunduğum şehirde diş dr una gitmemek için yeminliyimm başımdan talihsiz bir olay geçmiştiii.Bu kaplamayı bursada yaptırmıştım .Orayada gitmem imkansızzzzz..Daha 4 gün önce geldimm offf allahım:a015:senağlama

Bir antibiyotik alıp içmem lazımm.Allahım sen bana yardımm et lütfen ağrım dursunnnn.Dişçideyince psikoljimmmmmmm bozuluyorrrsenağlamamafoldumben

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenAllahım yardım ettt.tuzlu su ile gargarada işe yaramadı,ağrı kesicide geçirmedi,,diş dibine ilaçkoydum oda banamısın demediii.Dua okudum oda yokk sen yardım ettmafoldumben

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamaKorkuyorum

mafoldumbenbende de aynı şey oluyo
bende korkuma gidemiyorum
benim apsede yapıyo antibiyotik kullanıyorum öyle geçiyo
doktora ilk zamanlarda telde sormuştum kanal tedavisi istiyo demek dedimafoldumben
ama istemiyorum bende gitmek o dişine fazla yüklenme sıkma o tarafla yeme biraz zor olcak ama doktora gitmekten daha iyidirkaydirigubbakcemile3

mafoldumbenbende de aynı şey oluyo
bende korkuma gidemiyorum
benim apsede yapıyo antibiyotik kullanıyorum öyle geçiyo
doktora ilk zamanlarda telde sormuştum kanal tedavisi istiyo demek dedimafoldumben
ama istemiyorum bende gitmek o dişine fazla yüklenme sıkma o tarafla yeme biraz zor olcak ama doktora gitmekten daha iyidirkaydirigubbakcemile3

benneyaptımkiCanım benim zaten bu dişin siniri öldürümüştüüüü yaaaa ne oldu uyuza anlamadımm..
Demek antibiyotikleee geçtiii.Eşimde alıcak bana içeyim geçer diyoo inşallahh geçerr:Saruboceq:

benneyaptımkiCanım benim zaten bu dişin siniri öldürümüştüüüü yaaaa ne oldu uyuza anlamadımm..
Demek antibiyotikleee geçtiii.Eşimde alıcak bana içeyim geçer diyoo inşallahh geçerr:Saruboceq:

benimkide öldürüldü kii ama:çok üzgünüm:
ilk başlarda bişey yoktu sonra apse yaptı ağrıdı kanal tedavisi lazımmış işte:a015:
ben amoksilav kullanıyodum antibiyotik olarak

dıdın hava alıyuodur canım yerıne tam oturmamısdır..

senağlamaÇocuklar gibi ağlıyorum evin içindee başıma vudu ağrısıbenneyaptımki

Geçmiş olsun...kardeşimde senin durumunda..dün kaplama dişinde ağrısı oldu.bugün sabah kalktığında dudağı şişti..yarın diş doktorumuza uğrayacak...sık sık bu durumla karşılaşıyor..önceki gittiğinde dr. röntgen istemişti..bişey çıkmamıştı..yarın ne dicek bakalım...

canımmmm balummmm insallah disin gecer allah sifa versinn canım sana galiba bursa yolu gene gözüktüüüüüü ne dersinnnn hobbaaaaa :))))))

kızlar güzel söylemişsiniz antibiyotik diye ama butür durularda antibiyotik geçici çözüm tedavi olmadıgınızda bu durum tekrarlıcaktır.. fazla antibiyotik kullanımı direnç gelişimi saglar ve bir müddet sonra istenilen etkiyi göstermez... düzgün bir şekilde anestezi yapıldıktan sonra kanal tedavisi tamamen agrısız bir işlemdir bence korkunuzu yenmelisiniz...

kızlar güzel söylemişsiniz antibiyotik diye ama butür durularda antibiyotik geçici çözüm tedavi olmadıgınızda bu durum tekrarlıcaktır.. fazla antibiyotik kullanımı direnç gelişimi saglar ve bir müddet sonra istenilen etkiyi göstermez... düzgün bir şekilde anestezi yapıldıktan sonra kanal tedavisi tamamen agrısız bir işlemdir bence korkunuzu yenmelisiniz...

işin ehlinden böyle bi açıklama güzel oldu hakketena.s
ama öncelikle dişçi korkusu olmak üzere genel bi doktor korkusu var bu da bi gerçek kaydirigubbakcemile3belkide küçükken şımarma yoksa seni doktora götürürüm diye korkutmanın sonucudur buCADIARZU
balsurat bak ben sana dedim kanal tedavisi diyee yaamafoldumben

işin ehlinden böyle bi açıklama güzel oldu hakketena.s
ama öncelikle dişçi korkusu olmak üzere genel bi doktor korkusu var bu da bi gerçek kaydirigubbakcemile3belkide küçükken şımarma yoksa seni doktora götürürüm diye korkutmanın sonucudur buCADIARZU
balsurat bak ben sana dedim kanal tedavisi diyee yaamafoldumben
mafoldumbenmafoldumbenEvet canım söylediğin gibi kanal tedavisii off allahım dayanamıyorum bu ağrıyaaaa.10 yılı aşkındır bende diş ağrısı yoktuu.nerden çıktı bu şimdiiiii..mafoldumbenne yutkunabiliyorummmafoldumbenve başım şakaklarımm makkabla deliniyor gibiiii oyuluyorrrmafoldumben
Geçmiş olsun...kardeşimde senin durumunda..dün kaplama dişinde ağrısı oldu.bugün sabah kalktığında dudağı şişti..yarın diş doktorumuza uğrayacak...sık sık bu durumla karşılaşıyor..önceki gittiğinde dr. röntgen istemişti..bişey çıkmamıştı..yarın ne dicek bakalım...

Sizede geçmişş olsun canım allahım acil şifalar versinnn.Durumu yazarsın sonraamafoldumben

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Sen daha gitmedin mi dr.a:mymeka:Ballım şu ağrıyı çekeceğine gitsen ne güzel olur diyorum

Sen daha gitmedin mi dr.a:mymeka:Ballım şu ağrıyı çekeceğine gitsen ne güzel olur diyorum

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenEylülüm gidemedim.Rizede adam akıllı dr yokk.2 yıl önce gideyim dedim kasaptııı kötü tecruben olduu çene kemiğimde sorun çıktıı..şimdi ödüm kopuyorr o yüüzden..
Eşim doktoru aradııı.Şikayetlerimi anlatmış trabzondakinee.antibiyotik ile ağrı kesici yazmış.Kullandıktan sonra gidicemm bakalımmmafoldumben

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben
Ağrıdan ölücem sankii

mafoldumbenmafoldumbenEvet canım söylediğin gibi kanal tedavisii off allahım dayanamıyorum bu ağrıyaaaa.10 yılı aşkındır bende diş ağrısı yoktuu.nerden çıktı bu şimdiiiii..mafoldumbenne yutkunabiliyorummmafoldumbenve başım şakaklarımm makkabla deliniyor gibiiii oyuluyorrrmafoldumben

Sizede geçmişş olsun canım allahım acil şifalar versinnn.Durumu yazarsın sonraamafoldumben
teşekkür ederim canım...kardeşim korka korka gitti dra bugün..antibiyotik vermiş..çarşamba günü kanal tedavisi uygulayacak..

teşekkür ederim canım...kardeşim korka korka gitti dra bugün..antibiyotik vermiş..çarşamba günü kanal tedavisi uygulayacak..

DEMEK kardeşinede antibiyotikk vermişş.Bende ilaç bitince gidicem kesin banada kanal tedavisi yapıcak senağlamayada çekicekkkmafoldumben

X