crinone jel kullananlar

angel_78

bigün mutlaka...:)
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
1.346
25
45
arkadaslar kullandigim crinone jel içerde katilasmis ve siyahlasmis sekilde geri geliyo.bebegime bi zarari olurmu.:CüvCüv:

canım hiç korkma normal.jel oksitleniyor galiba.....

yalnız sık sık çamaşırını değiştir.mantar olmaman lazım....a.s

bende de aynı sorun var
zaten rahım alacagnı alıyomus

canını sıkma vereliniortak

Bendende gelmişti siyaha yakın ben hemen sormuştum bu nedir diye crinone jel kullanımında böyle şeylerin olabildiğini bazen tahrişde yapabildiğini söylemişlerdi. Ama sen yinede merkezine danış cnm belki bir süre başka bişey verirler sana. Ne iğne ne başka bişey bu tedavinin en lanet şeyi crinone jel kullanmak.

evet canim ya çok sükür geldim.cezamiz bitti sükür :) sende hosgeldin :)

kontrole gittigimde sorcagim doktoruma.eve haklisin en kötüsü bu jeli kullanmak.

Bendende gelmişti siyaha yakın ben hemen sormuştum bu nedir diye crinone jel kullanımında böyle şeylerin olabildiğini bazen tahrişde yapabildiğini söylemişlerdi. Ama sen yinede merkezine danış cnm belki bir süre başka bişey verirler sana. Ne iğne ne başka bişey bu tedavinin en lanet şeyi crinone jel kullanmak.

Bence en kolayı jel kullanmak, seviyorum jel saati gelince...İyi ki iğne ya da tablet değil...Siz clexane kullanın da göreyim..Göbeğimden yarım saat alev çıkıyo, öyle yakıyo...

Bence en kolayı jel kullanmak, seviyorum jel saati gelince...İyi ki iğne ya da tablet değil...Siz clexane kullanın da göreyim..Göbeğimden yarım saat alev çıkıyo, öyle yakıyo...

clexane dediğin cnm kan sulandırmak için olan bir iğne herhalde. Ama iğnelere alıştık malesef. Acı önemli değil bebeğe yaklaştırcaksa bizi. Bu jelin kötülüğünden kastımız kullanımı çok can sıkıcı heleki hamileysen huzursuz olabiliyorsun ilacı kullanırken ve sürekli nemli bir ortam. İnşallah bu yolda emek sarf eden herkesin kucağı boş kalmaz.

bende geçirdiğim 6 tedavimde hem jel hem tablet hemde iğne kullanmıs oldum.kızlar dikkat etmeniz gereken eğer jel kullanıyorsanız jelin katılasmaması için 15 dakika uygulamadan sonra yürümektir.tabiki bir miktar katılasma ve geri dönüşüm olacaktır.ama vucut ihtiyacı olanı alacaktır.eğer progestron tablet kullanıyorsanız tam tersi 15 dakika hareketsiz uzanmanız gerekiyor.progestron iğnede farketmiyor. özel bir çabaya gerek yok.sadece can yakıyor.

kaçıncı haftaya kadar kullanılıyor bu jel bilen varmı bende çok dertliyim de bu jelden

X