transfer sonrasi arkadaslara yardima varmisiniz ...

angel_78

bigün mutlaka...:)
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
1.346
25
45
arkadaslar umarim açtigim bu konuda faydali olabilcek bisey yapabilmisimdir.ilk tüp bebek denememdi ve rabbime sükürler olsun simdi 9+6 hamileyim.dualarimiz o kadar faydali oluyorki bunu bir kez daha anladim.rabbime açtigim ellerim bos çevirmedi.simdi diyorumki sonuc bekleyen arkadaslar için toplanip dua edelim.mesela yakin zamanda sonuç alacak bir arkadas için ne kadar yasin okursak o kadar iyi olur.kardesin kardese duasi daha makbul olurmus.

arkadaslar umarim açtigim bu konuda faydali olabilcek bisey yapabilmisimdir.ilk tüp bebek denememdi ve rabbime sükürler olsun simdi 9+6 hamileyim.dualarimiz o kadar faydali oluyorki bunu bir kez daha anladim.rabbime açtigim ellerim bos çevirmedi.simdi diyorumki sonuc bekleyen arkadaslar için toplanip dua edelim.mesela yakin zamanda sonuç alacak bir arkadas için ne kadar yasin okursak o kadar iyi olur.kardesin kardese duasi daha makbul olurmus.

iyi geceler canım ordamısın

çokkkkkk tebrik ederim canım.sağlıcakla bebeğini kucaklarsın inşallah:ecrin_bebek:

benim ilk denemem senin gibi inşallah hamile kalırım yarabbim.transfer sırasında neler yaptın?

canim öncelikle hayirli olsun tedavin.dilerim iyi sonuçlar alirsin.transferden sonra ilk günler dikkat ettim.sürekli yatmadim.evin içinde dolastim.hergün igne olmaya çiktim.hiç is yapmadim.yememe dikkat ettim.ananas in faydasi oluyomus.he bide unutmadan.moral çok önemli canim.olcak gözüyle basladim.umutlu oldum pozitif oldum,pozitif sonuç aldim.

arkadaslar rokoko arkadas için ben bir yasin süresi aliyorum. okuyacak arkadaslarda olursa lütfen yazsin...

arkadaslar rokoko arkadas için ben bir yasin süresi aliyorum. okuyacak arkadaslarda olursa lütfen yazsin...
canım ya allahım inşallah hepimizin duaların kabul eyle yarabbim.sizin sorun neydi acaba ?
Bizde eşimin hücre sayısı 2-3 milyon civarında.

amin canim insallah..bizde sorun bilinmeyen kisirlikti canim.peki hiç kür denedinmi esin için.keçiboynuzu falan...

sonuçları doktoruma gösterdiğimde vakit kaybetmeden mikroenjeksiyon yaptırın dedi .
biz ürologada gitmeden mikroya başladık çok hızlı oldu yani.kür mür ilaç falan denemedik yani.

canim tedavi sirasinda uygulasanda olur.faydasini görürsün.5-6 tane keçiboynuzunu 2 bardak suda kaynat.20 dk demlensin.sabah aksam 1 bardak içsin esin.

tamam canım denicim.uykularım kaçıyor.bu sorunu gizlemek paylaşamamak saklamak okadar zorki.senin yazışmak çok iyi geldi canım.vaktini ayırdığın için sağol.bende senin ve bebeğin için ayetel kürsi okuyacağım

seni çok iyi anliyorum canim.yardimci olabildiysem ne mutlu bana.dualarin için çok tesekkür ederim.rabbim yardimcimiz olsun.iyigeceler.lütfen SIKINTI yapma.gerçekten olumsuz olarak çok etkiliyor.esinde 0 sperm olupta gebe kalan çok kisi okudum burda.allaha emanetsin iyigeceler..

angel cnm naber ..bu konuyu burda değil tüp bebek bölümünde aç canım burda fazla talep olmaz...ben yasin okumak isterim ama fitil koyuyorum ve bant kullanıyorum ...abdest olmam zor oluyo yani...anlamışsındır sanırım...bu arada yarın transferim var dualarınızı bekliyorum....ne önerirsin bana napim transferden sora....

canim öncelikle simdiden hayirlisi olsun.haklisin yanlis yerde açmisim.canim bende crinone jel ve göbekten bantim var.ama bu sekilde abdestin kabul oldugunu saniyorum.allah yardimcin olsun canim.sanirim ilk denemen.transferden yana bi korkun varsa söyliyim.hiç birsey hissetmiyosun.rahat ol bu konuda.ben transferimden sonra yattim ama sürekli degil.evin içinde kalkip geziniyodum.ananas yemenin çok faydasi oldugunu duymustum ve yedim.hergün igne olmaya çikiyodum 5 kat merdiven.is yapmadim hic.tabi moralinide yüksek tutmalisin.ilk 3 gün dus almadim.daha sonrasinda ise ilik su ile aldim.hadi bakalim güzel haberlerini bekliyoruz.dualarim seninle canim...

yarın sabah babacığımın mezarına gidicem...duamı edicem...babacım torununu göremedi bebeğim olursa yapıcağım ilk iş bebişimi babama göstermek olucak..ben kuran okumuyodum nebilim fitil falan var diye içim rahat değildi...evet ilk denemem..hakkımızda hayırlısı olsun..anneme gidicem zaten orda yatıcam 1 hafta sonra gelir haber veririm..bide ben iğne kullanıyorum.. onun yerine fitil vardi ler transferden sonrada kullanıcam..sabah 2 öğlen 2 akşam 2 bu çok zor iğne olsa daha iyiydi heralde..ne diyim canım bilmiyom ki rabbim yardım etsin hepimize:Saruboceq:

hayırlısıyla tum ısteyenlerın saglıklı bebekleırne kavusmasını rabbımdne dılerım herturlu destege varım yasın okurum kı gordukce okuyorum zaten bırbırımıze deste vermessek bız nasık kardeşizz hepınızı opuyorumm yegenleırmın resımlerını ılerkı zamanlarda gormek ıstıyorum

X