dusuk sonrasi hamilelik

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
40
merhaba arkadaslar.20 nisanda dusuk yaptim ve 16 mayista adet oldum.yani tam 26 gun sonra sonra.normalde adetlerim duzensizdi.35-37 gunde bir olurdu.sizce dusukten sonra adetler duzene girer mi?benim gibi olan var mi acaba?bir de kizlar gecen ay korunmadim ve malesef gebelik olusmadi.dusukten sonra hamile kalanlar acaba normal yolla mi yoksa ilacla mi hamis kaldiniz?cok uzattim kizlar biliyorum ama cok istiyorum.fikirlerinizi bekliyorum.simdiden cok sagolunn...a.s.:enbuyukkk:senağlama

canim gecmis olsun ilk once,,a.s.ben dusukten sonra yaklasik bi seneye yakin tedavi ile hamile kaldim suan oglum 2,5 yasinda,,,

tabi herkez boyle olacak diye bisey yok,kardesimde dusuk yapti ve bikac ay sonra kendiliginden hamile kaldi suan 5 aylikhamile,,,
RABBIM gonlune gore versin canim,,,:Saruboceq:

eliscim canim cok tesekkur ederim.ben de kolay kolay hamile kalamiyorum. oyuzden tedavi bana sicak geliyor.peki baska kimse yok mu kizlardusuk oncesi duzensiz adet olup dusukten sonra adetleri duzene giren?

acaba ne kadar beklemeliyim?direk tedaviye mi baslamaliyim?ne dersiniz kizlar?yok mu fikri olan?

canım doktora itmedin mi düskten sonra bn i15 gün sonra cagırmıstı o bilir rahim ne durumda sakıncası var mı

canım doktora itmedin mi düskten sonra bn i15 gün sonra cagırmıstı o bilir rahim ne durumda sakıncası var mı

canm gittim.rahim toparlamis sorun yok dedi.korun falan da demedi.ama zor hamile kaliyorum ya acaba diyorum hic beklemeyip doktor kontrolunde mi kalsam yada beklesem mi biraz zamana mi birakasam?

merhaba arkadaslar.20 nisanda dusuk yaptim ve 16 mayista adet oldum.yani tam 26 gun sonra sonra.normalde adetlerim duzensizdi.35-37 gunde bir olurdu.sizce dusukten sonra adetler duzene girer mi?benim gibi olan var mi acaba?bir de kizlar gecen ay korunmadim ve malesef gebelik olusmadi.dusukten sonra hamile kalanlar acaba normal yolla mi yoksa ilacla mi hamis kaldiniz?cok uzattim kizlar biliyorum ama cok istiyorum.fikirlerinizi bekliyorum.simdiden cok sagolunn...a.s.:enbuyukkk:senağlama

gecmıs olsun canım bende 2 ay once dusuk yaptım dusukten once 28 gun suruyordu dusukten sonra 30 gun oldu adt gorme surem,inş duzene gırer canım cunku hamıle kalmak ıcın once duzenlı adet gormek gerekır daha 1 ay olmus canım bence tedavı falan yapma ama eger evlenelı uzun bı sure olmussa tedavı yollarına bakabılırsın ama zaten daha once hamıle kalmıssın zamanı gelınce yıne hamıle kalacaksın,Rabbım ıstemedıgı surece hamıle kalamazsın tedavıyle olan bebeklerınde vaktı saatı gelınce oluyor ama onlarda bı vesıle oluyor işte

gecmıs olsun canım bende 2 ay once dusuk yaptım dusukten once 28 gun suruyordu dusukten sonra 30 gun oldu adt gorme surem,inş duzene gırer canım cunku hamıle kalmak ıcın once duzenlı adet gormek gerekır daha 1 ay olmus canım bence tedavı falan yapma ama eger evlenelı uzun bı sure olmussa tedavı yollarına bakabılırsın ama zaten daha once hamıle kalmıssın zamanı gelınce yıne hamıle kalacaksın,Rabbım ıstemedıgı surece hamıle kalamazsın tedavıyle olan bebeklerınde vaktı saatı gelınce oluyor ama onlarda bı vesıle oluyor işte

anliyorum canm cok sagolasin.sana da gecmis olsun.insallah benim adetlerim de duzene girer.yasim 26 ve artik bi bebisim olsun istiyorum.rabbim cumlemize tattirsin insallah..

anliyorum canm cok sagolasin.sana da gecmis olsun.insallah benim adetlerim de duzene girer.yasim 26 ve artik bi bebisim olsun istiyorum.rabbim cumlemize tattirsin insallah..

saol canım daha gençsin uzulme elbette olacak bebıslerımız 40 45 yasında bıle doguranlar var allahtan umudunu kesme sakın

acaba ne kadar beklemeliyim?direk tedaviye mi baslamaliyim?ne dersiniz kizlar?yok mu fikri olan?

ilk önce çok geçmiş olsun bende 4 mayısta kürtaj oldum adetlerim düzensizdi ve malesef bebegimi kaybettim dr 10 gün sonra tekrar kontrole çagırdı rahmimin iyileştigini soyledi ama 3 ay korunmamız gerekiyormuş ilk önce adetimi düzene sokmak için cyclo-progynova verdi bu ilaç adetimi düzene sokup kolay hamile kalmamı salıcakmış bence saglıklı bir gebelik geçirmen için doktoruna danışmanı tavsiye ederim belki sanada bu tür ilaçlar verip daha kolay hamile kalmanı saglayabilir ben 3 ay sonra yeniden gidicem bu sefer muayene olup ondan sonra bana b vitamini ve folik plas vericekmiş herşeyin dr kontrolünde olmasını istiyorum çünkü bir daha aynı şeyleri yaşamak istemiyorum adet düzensizligine çok etkiliyomuş dr danışmanı tavsiye ederim rabbim herkeze saglıklı bebekler nasip etsin.:Saruboceq:

geçmiş olsun öncelikle canım..
ben 1 sene üzerine tedaviyle hamile kalmıştım.sonra bebeğimi kaybettim.
2 ay korunduktan sonra bıraktık korunmayı biz.
ve iki ay sonra kendiliğinden hamile kalıp kızımı kucağıma aldım.inşallah sende hayırlısıyla alırsın.

düşük sonrası ne kadar kanaman oldu bide nasıl dsük yaptın kendiligindenmi yoksa kürtaj mı bnm 14 gün oldu hala kanamam var bnm parca kaldı die korkuyorum yarın gidicem ama bir de sana sorayım dedim

geçmiş olsun öncelikle canım..
ben 1 sene üzerine tedaviyle hamile kalmıştım.sonra bebeğimi kaybettim.
2 ay korunduktan sonra bıraktık korunmayı biz.
ve iki ay sonra kendiliğinden hamile kalıp kızımı kucağıma aldım.inşallah sende hayırlısıyla alırsın.

canm cok sevindim allah bagislasin.anneli babali etsin insallah.dualarin icin cok sagol canm..

düşük sonrası ne kadar kanaman oldu bide nasıl dsük yaptın kendiligindenmi yoksa kürtaj mı bnm 14 gün oldu hala kanamam var bnm parca kaldı die korkuyorum yarın gidicem ama bir de sana sorayım dedim

canm benim kendiliginden dustu.4haftalikti.benim 1hafta kadar surdu.daha sonra 18 gun gecti ve ara akintilarim basladi.o da 8gun surdu.sonra tam 26gun sonra adet oldum canm.umarim yardimci olabilmisimdir.ben de icimde parca falan kaldi sandim.sen gibi endiselere kapildim ama simdi hersey normal cok sukur.ins senin de normale doner canm.bir de doktor sana dusuk yapici ilac vermedi mi?

mrb kızlar bende 25 nisanda bebeğimi kaybettim kalp atışları durdu.doktor 3-4 ay korunun dedi ama hiç korunmadık.geçen ay adetim zamanında oldu.bu ay umutluyum bakalım inş..

canm benim kendiliginden dustu.4haftalikti.benim 1hafta kadar surdu.daha sonra 18 gun gecti ve ara akintilarim basladi.o da 8gun surdu.sonra tam 26gun sonra adet oldum canm.umarim yardimci olabilmisimdir.ben de icimde parca falan kaldi sandim.sen gibi endiselere kapildim ama simdi hersey normal cok sukur.ins senin de normale doner canm.bir de doktor sana dusuk yapici ilac vermedi mi?

bnm basıma gelen pişmiş tavugun basına gelmedi uzun hikaye bnm ki kontrole gittim dıs gebelikmiş patlamıs bu 15 günlük arada iç kanam gecirdim laporoskopi yapıldı ondan sonuc cıkmadı ame oldum bir tüpüm alındı

merhaba bende 22 mayısta düşük yaptım.4 haftalıktı,kürtaja gerek kalmadı.doktorum ilk adet sonrası tekrara kalabileceğimi söyledi ama ben çoook korkuyorum yeniden olursa diye

tek parça halinde ogün düştü,2-3 günde kanamam sürdü.okadar.

benim cumartesiden beri idrarımla birlikte sürekli kanamam var. geçenlerde sancıyla birlikte büyük parça düşürdüm ama hala sürüyor. cumartesi doktor gel bakalım dedi parça kaldıysa alcaz dedi. acaba düşermi cumartesiye kadar hepsi?

X