Gebelik testi kullananlar buraya

bende geldimmm zemuszemus canimcim senin adet heran gelebilir bu kadar stres yapma ilaci bosunami ictin illaki gelecegi vardir

Hosgeldin canimcim :lepi: kiz bugün hastanede randevum varmis unuttum hemsire aramazmi neden gelmedin diye kaydirigubbakcemile3

Hosgeldin canimcim :lepi: kiz bugün hastanede randevum varmis unuttum hemsire aramazmi neden gelmedin diye kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3aynı anda yazdık yinekaydirigubbakcemile3
yaaaaaa nasıl unuttun balım sen??sen bana söyle ben hatırlatayım bidaha sanaa.s

kaydirigubbakcemile3aynı anda yazdık yinekaydirigubbakcemile3
yaaaaaa nasıl unuttun balım sen??sen bana söyle ben hatırlatayım bidaha sanaa.s

bundan sonra seni sekreterim ilan ediyorum :teytey: neyse yarin gel dedi bari gideyim bu seferde unutursam yuh yanii akannehir

bundan sonra seni sekreterim ilan ediyorum :teytey: neyse yarin gel dedi bari gideyim bu seferde unutursam yuh yanii akannehir

sekreterin olayım yawruuuuuuuuukaydirigubbakcemile3
benimde adet sancılarım başladı bakalım bugün ne zaman gelir Allah bilir-tatlicadiarzu-

sekreterin olayım yawruuuuuuuuukaydirigubbakcemile3
benimde adet sancılarım başladı bakalım bugün ne zaman gelir Allah bilir-tatlicadiarzu-

hah tamam agrilar basladiysa demekki yolcu evinden cikti, sende pedini hazirla hahakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3pişik olcam zaten pedle gezze geze
artık şu bebek bezi reyonlarına girsek ne güzel olur bedsiz 9 ay ne güzel olurdu yaaaaa:hulya:

kaydirigubbakcemile3pişik olcam zaten pedle gezze geze
artık şu bebek bezi reyonlarına girsek ne güzel olur bedsiz 9 ay ne güzel olurdu yaaaaa:hulya:

ayy valla bende en coktan adetten ve sancilardan kurtulurum diye sevinirim galiba biraz egoist´ce oldu ama dogumdan sonra geciyor diyorlar :emir_bebek:

kızlar iyi geceler nasılsınız
size bişey danışıcam
söylemesi ayıp ama bugün eşimle ilişkiye girdikten sonra kahverengi bi küçük kanamam oldu
meniyle beraber geldi
çok özür dileyerek soruyorum ama bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

size bişey danışıcam
söylemesi ayıp ama bugün eşimle ilişkiye girdikten sonra kahverengi bi küçük kanamam oldu
meniyle beraber geldi

canım ilk düşüğümde benimde kahverengiler söylemesi ayıpbirliktelikten sonra geldi. doktora görünmeden birlikte olma bence. doktor bize hemen yasakladı.

size bişey danışıcam
meniyle beraber geldi

iyiyiz canım seni sormalı??
ilk defamı oluyo ilişki sonrası kanaman canım daha öncede olmuşmuydu hiç??
bide adetine kaç gün var??:uhm:

X