Gebelik testi kullananlar buraya

aynen cnm bende oyle yat yat bunaldim ama kalkamiyom
allah yardimcimiz olsun su anda sende onemlisin artik
dikkat et ne olur insallah bu kez olur allah im kalbine gore versin

aynen cnm bende oyle yat yat bunaldim ama kalkamiyom
allah yardimcimiz olsun su anda sende onemlisin artik
dikkat et ne olur insallah bu kez olur allah im kalbine gore versin

Sen neden kalkamiyorsun biseymi oldu? Aman allah korusun ama sen yinede yat yatmaktan bebege zarar gelmez o suan cok kiymetli bu zamanlarda gecer insallah canim

yok yok bisey olmadi sadece mide bulantimdan dolayi cok halsizim
yeekte yiyemiyorum baya bi halsiz dustum kalkinca basim donuyo
ondan cnm meraklanicak bisey yok simdilik

sagol cnm artik mide bulantilarim dayanilmaz oldu
doktorumdan ilac istedim dun basladim allah a sukur
bugun bomba gibiyim cok cok iyiyim yatmiyorum artik istedigimide yiyorum

Cok süper canim demekki ilaclar sana yaramis, benim arkadasim 9 ay boyunca mide bulantisi cekti ve hic bir ilac ona fayda etmemisti. Demekki bünye meselesi. Senin adina sevindim simdide birazcik hamilelik keyfini yasarsin

evet cnm aynen oyle insallah 4 haftayida atlatiyim insallah icim cok daha rahat olacak
dusuk riski gecmis olacak cunki az kaldi ama sadece 4 haftamiz kaldi

senin tahlil ne zaman varmi bi degisiklik gecen seferki gibi agrilarin falan insallah tutacak bu kez hadi sira sende

senin tahlil ne zaman varmi bi degisiklik gecen seferki gibi agrilarin falan insallah tutacak bu kez hadi sira sende

ilk haftalar yavas geciyor olsada emin emin adimlarla ilerliyorsunuz birden bakmisin dogum heyecani gelmis -tatlicadiarzu- opuyorumnanaktan

bu sefer hic agrim olmadi, bu doktor cok iyi transfer yapti gecer sefer cok agrilarim oldugu bildigi icin cok tedarekli ve yavas yavas transferimi gerceklestirdi. Ufacik bir agri bile hissetmedim doktoruma cok minettar oldugumu ve cok güzel bir is basardigini ilk defa agrisiz oldugunu söyledim. Yani öve öve bitiremedim kaydirigubbakcemile5

e hadi hayirlisi bakalim belki buda hayirli olur senin icin onuncu ve sonuncu olur insallah.

Evet ya bunuda pozitif olarak görüyorum belki böyle daha iyi olmustur 9 subatta belli olacak eyvahedigeldismile

Canim piyasada tonlarca gebelik testi var. Ben önüme geleni aliyorum sonucta hic birinin öyle 100% garantisi yok, varsada yok cikabilir yani bu testler sadece bizleri tatmin etmek icin. Internette one step pregnancy test, yada hassas test 10mlu yazarsan cikar cünkü bunun bir marka ismi yok sadece üzerinde yazildigi sekilde geciyor

Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım.
Birkaç aylık evliyim.Test aldım ama ilk defa yapacağım ve nasıl yapılacağını bilmiyorum :KK43:
Testin üzerinde "One Step Pregnancy Test" yazıyor sadece.Başka bir şey yazmıyor.
Nasıl yapılacağı hakkında hiçbir şey yazmıyor.
İdrar damlatılacağını biliyorum ama ne zaman ve kaç damla damlatılacak bilmiyorum :KK43:
Kısa sürede yardımcı olursanız çok sevinirim...

Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım.
Birkaç aylık evliyim.Test aldım ama ilk defa yapacağım ve nasıl yapılacağını bilmiyorum :KK43:
Testin üzerinde "One Step Pregnancy Test" yazıyor sadece.Başka bir şey yazmıyor.
Nasıl yapılacağı hakkında hiçbir şey yazmıyor.
İdrar damlatılacağını biliyorum ama ne zaman ve kaç damla damlatılacak bilmiyorum :KK43:
Kısa sürede yardımcı olursanız çok sevinirim...

Benim kullandigim test´ten olmali. Bos kullanmiyacagin bir bardaga idrar yapiyorsun ve testi mavi yerinden tutup idrarini bardagin icine tutuyorsun, idrarin ucunda maksimum yer var onu gecmiyecek kadar batiriyorsun sadece 10 saniye kadar bekletip testi temiz bir zemine koyup 5-10 dk bekliyorsun

ayyyyyyyyyy hadi hayirlisi cnm ya insallah insallah

bilmiyorum özlem´cim insallah olmustur ne bilim karnimda batmalar var bide komik tarafi diger denemelerde nasildi hic hatirlamiyorum cünkü hepsi birbirinden farkliydi ama bu sefer hic agrim sizim yok hayira yoralim

Test işte bu arkadaşlar.

Damlatma çubuğu var bir de.

ılgilendiğiniz için teşekkürler Ekarhan ve laubali.

Fotoğrafa bakıp tekrar söyleyebilir misiniz ?

Eklentiler

• $aaaa.jpg
    $aaaa.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 65
yok bu degil kaset seklinde, bunun icinde bide siringa olacak varmi o?

Topigin ilk sayfasina bakarsan testler arasinda elindekinden örnek var. Eger siringa yoksa idrarini artik kendin damlat sadece 2-3 damla yeterli olacaktir ve bekleme süresi ayni.

X