Gebelik testi kullananlar buraya

amin sagol allah razi olsun gidince soyliycem kan pitilasmasi ve seker tahlili istiycem bunlari aslinda cok onceden de istiyodum buda sebep oldu

amin sagol allah razi olsun gidince soyliycem kan pitilasmasi ve seker tahlili istiycem bunlari aslinda cok onceden de istiyodum buda sebep oldu

bunlari istemen en dogal hakkin, sayet birinden biri sebep cikarsa tüp bebekte bunun önlemini aliyorlar bunlara karsi ilac ve tedavide var. Tekrar hayal kirikligina ugramamak icin elinden geleni yap sonrasi allaha kalmis.

laubali cim nerelerdesin yine kayboldun cnm benim kotu haberim var bebegimi kaybediyorum cnm bugun doktora gittik kontrole bebek 10 haftalik olmasi gerekirken 8.5 haftalik cikti ve kalp atislari durmus bunun icin bebegin dusmesini bekliycez eger bebek dusmezse kurtaj olucam bana dua edin ne olur hersey allah tan allah tan umut kesilmez ben umidimi yitirmedim ama doktor bana herseyi gosterdi gozlerimle gordum hersey gercek ama yinede dedigim gibi hersey allah tan ne yapalim allah tan umut kesilmez

özlemmcanoooo ya kac gundur gıremıyodum sımdı okudum mesajlarını yemın ederım cok uzuldum gozlerım doldu....allahtan umıt kesılmez canım belkıde carsamba gunu bebegım surprız yapıcak sana sakın uzullme dualarım senınle canım cooooook gecmıs olsun:1no2:

sagol cok tesekkur ederim allah razi olsun allah dualarinizi kabul eder insallah ben bazen umitlenyorum ama bide fazla umitlenipte yikilmakta istemiyorum herseyin hayirlisi

bunlari istemen en dogal hakkin, sayet birinden biri sebep cikarsa tüp bebekte bunun önlemini aliyorlar bunlara karsi ilac ve tedavide var. Tekrar hayal kirikligina ugramamak icin elinden geleni yap sonrasi allaha kalmis.

haklisin cnm arastiricam bukez susmak istemiyorum herseyi istiycem

ya valla ınanılmaz sasırdım hersey allahtan suphemız olamaz ama ınsan sasırıyo yınede:teselli:allah yardımcın olsun canım...

bizde sok gecirdik hala daha oyleyiz normal kontrole gittik hevesli hevesli gulerek aglaya aglaya geri donduk cok zor mus ya rabbim kimseye yasatmasin

neyse kizlar size ii geceler ben biraz dinleniyim haberi ogreneli 2 gun oldu 2 gundur uyuyamiyorum simdi cok yorgunum biraz uyumaya calissiyim tekrar ii geceler

uzulmemek mumkun olmuyo iste yanlizligimin arkadasi olacakti bana ama yinede saglik olsun yapacak bisey yok artik dua etmekten baska bide cok tuhaf bisey var cok okudum doktorumda dedi bebek karninda olunce butun belirtiler bitermis ama bendeki butun belirtiler ayni hizla devam ediyo mide bulantim gogus agrilarim anlamadim gitti ne bilim ya hakkimizda hayirlisi neyse o olsun rabbim bize yardim et bi carsamba olsada ne olacak ne bitecek bi ogrensemde kurtulsam

canım benım doktorumdaeger 9ay gelemsıydın normal hamıellık belirtilerını yaşardın,
karnın da sışerdi demişti.
benımd bebegımın kalp atışları durdu.bnde kurtaj oldum 3yılonce.
ama benım bulantılaırm falan yoktu sadece şiddetlı bı karın agrısı vardı

ben küçük kızıma hamile kaldığımda reglimden 2 hafta geçti ve ben o iki hafta boyunca hergün test yaptım diyebilirim sonuç hep negatif sonra doktora gittim pozitifti ve kalp atışları haftaya başlar demişti doktor ya şok olmuştum bence en güvenilir doktor kızlar testlere güvenmeyin

Aranızda yeni sayılırım. Hepinize merhaba. bilmiyorumkismileTestime bi bakar mısınız kızlar. Sizce bebiş var mı? Bugün adet günümdü olmadı. Bu testi de bugün yaptım. Sizde görüyosunuz dimi çizgiyi?

Eklentiler

• $Fotoğraf509..jpg
    $Fotoğraf509..jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 59
ben de test yapmıştım.bi göz atarmısınız?yukarıda resimler ve albümler bölümünde.
Canım benim teste göre kesinlikle hamilesin. Ama kan testi yaptır derim. Çünkü ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Testlerde çıkmıştı ama düştüğü içinkandaki Beta HCG oranı düştü sanırım o yüzden kan testim negatif çıkmıştı. Bu arada günün ne kadar geçmişti? Ama bu teste göre kesinlikle hamilesin. Gözün aydın. Allah hayırlısıyla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Öptüm kocamanalkisalkisalkis

benim adat zamanını 14 gün geçti ama testlerde negatif çıkıyor hafta içi doktorada gidemiyorum anca cumartesini bekliycem

ozlemcano dün doktora gidecektin ne oldu meraktayimbilmiyorumkismile

cnm doktora bugun gittim en kisa surede kurtaj olucam allah yardimcimiz olsun bu arada pazartesde ise basliycam en azindan birz kafam dagilir bu yasadiklarimi biran once unutmak istiyorum herzaman dedigim gibi herseyin hayirlisi olsun yarin belli olucak nezaman kurtaj olacagim

Canım benim teste göre kesinlikle hamilesin. Ama kan testi yaptır derim. Çünkü ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Testlerde çıkmıştı ama düştüğü içinkandaki Beta HCG oranı düştü sanırım o yüzden kan testim negatif çıkmıştı. Bu arada günün ne kadar geçmişti? Ama bu teste göre kesinlikle hamilesin. Gözün aydın. Allah hayırlısıyla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Öptüm kocamanalkisalkisalkis
kızlar teşekkür ederim yorumlarınız için.inşallah tarantula inşallah.bunu o kadar çok isterdim ki boshayallersmilebir haftadan fazla oldu canım gecikeli.adetim düzenliydi ama pkoluyum ona bağlıyorum sürekli.hala kan testi için gidemedim.paranoyak oldum yani yine aynısı olursa diye korkuyorum:gitme:

cnm doktora bugun gittim en kisa surede kurtaj olucam allah yardimcimiz olsun bu arada pazartesde ise basliycam en azindan birz kafam dagilir bu yasadiklarimi biran once unutmak istiyorum herzaman dedigim gibi herseyin hayirlisi olsun yarin belli olucak nezaman kurtaj olacagim

cnm simdi seni teselli edecek hic birsey bulamiyorum, üzülmekte haklisin tam oldu derken tekrar hüsran yasadin off ya cok zor birsey. Ise baslamaklada iyi yapiyorsun hic degilim kafan dagilir ugrasacak birseylerin olur. Seninde bildigin gibi benim bir sözüm vardi, derdimden büyük allah var gercektende bunu düsününce insan birazcik olsada rahatliyor ve sükrediyor, rabbim beterinden saklasin iyi kötü sagligimiz yerinde. Illaki hersey iyi giderken hayatimizda bir eksik olacak rabbimde bizleri bebek hasreti ile siniyor. Sen kendine iyi bak sakin yikilma yilma yola devam insallah olacak birgün sabirla yine ve yine beklemeliyiz umut etmeliyiz

X