Gebelik testi kullananlar buraya

ebruli hamile olabilirsin bence iki daha bekle birdaha yap bende ovulasyon yapmistim kipkirmizi cikmisti bende senin gibi dusundum yumurluyrmuyum diye 2 gun sonra gebelik testi yaptim ve cikti bence 2 gun bekle ve tekrarla testini insallah hamilesindir butun kalbimle dua ediyorum rabbim hayirli saglikli sihatli evlatlar nasip etsin hepimize

sağol cnm benim,inşallah.demeki sende hamileyken ovulasyon testi yaptın ve pozitif çikıyordu,demeki doğrudur,ben zanedıyorum hep yumurtluyorum.

bende,4 liraya test aldım ikidirr yapıyorum testii...
istediğim cevabı aldım..testler yüzde 99 üzeri dogruuu

evet ebruli sadece demek icin yapmistim elimde son kalmisti adet zamanimda gelmisti oyle kipkirmizi iki cizgiyi gorunce yok dedim yenimi yumurtluyorum ama hamileymisim megerse benim sonunm iyi olmadi ama insallah rabbim sana hayirlisini verir insallah hamilesindir en kisa surede haberini bekliyorum bak bende merak ettim simdi hayirlisi olsun cnm

cnm bir kesinleşsın burda bağıra bağıra soylerim zaten.inşallah sende en yakın zamanda kalırsın cnm.inşallah biraz kendine toparlanmışsın :1hug:

merhaba aranıza yeni katılım...benim son adet tarihim 6 şubat 9 martta test yaptım silik bir ikinci çizgi vardı ertesi gün tekrar yaptım negatifti.bugün 14 ü hala regl olmadım sizce hangisi doğru....deliricem...

merhaba aranıza yeni katılım...benim son adet tarihim 6 şubat 9 martta test yaptım silik bir ikinci çizgi vardı ertesi gün tekrar yaptım negatifti.bugün 14 ü hala regl olmadım sizce hangisi doğru....deliricem...

bence bi kan testi yaptır bcg baksınlar deger yüksekse hamileeee

eger düşükse deglill galiba..
adet olmadınmı pekii:icecream:

hayır adet olmadım daha bakalım iki üç gün daha bekliyim zaten olmazsam kan testi yaptırım ....

en son perşembe günü yaptım ama çizgi göremedim silik çıkan da salı günüydü ama hiç birini sabah yapmadım.ilgine tşkr

cnm bir kesinleşsın burda bağıra bağıra soylerim zaten.inşallah sende en yakın zamanda kalırsın cnm.inşallah biraz kendine toparlanmışsın :1hug:

hayirlisi neyse o olsun canim evet iyi toparladim boyle olacagini da tahmin ediyordum ben pek disari belli eden bi insan degilimdir bide ise basladim cok sukur stresimi atiyorum evde kalsaydim belki daha farkli olurdu bir kac ay bebek dusunmuyorum yinede hayirlisi neyse o olsun rabbim herkesin gonlune gore versin benden sana tavsiye gebelik olursa ilk 3 ay kimseye soyleme benim bu ikinci kez basima geliyo uzun zamandir bekledigimiz icin hemen paylasmak istiyoruz ki paylastim ikisindede husrana ugradim ve sonrada insalara anlatmaya calis ne oldu neden oldu bu daha zor yinede sen bilirsin inssssssssaaaaaaaaaallllahhhhhh hamilesindirrrr.....:hulya::hulya::hulya:

iyi olduna sevindim cnm,çalışıyorsun enazından kafayı dağıtıyorsun,ben çalışmıyordum ve resmen kafayı yedim,her gün ağlıyordum.

aynen katılıyorum sana cnm,bende 2 sefer hamiş kaldım herkese soyledim sonra düşük oluyordu,artık soylemıyecam,belki göze gelıyoruz bebişimiz durmuyor.
ben onceden adetim gecikmeden bilıyordum hamileyım adetim 1 gün geçerdı hemen kanamam başlıyordu ve bebiş gidıyordu.

ben cumartesi ggdan ovulasyon testi aldım,yapayım dedim ve yanında 5 tane gebelik testi da geldi,ovulasyon testi yaptım bideo kadar su içtim çişim bembeyaz ama genede çift çizgi çiktı,bu sabah gebelik testi yaptım ve silik çiktı.
ama inanmak istemıyorum,int.aldım testler ya bozuksa yada yalnış sonuç verıyorsa? onun için yarın eczaneden 5tl mı ne hassas testler var onlardan alacam bakalım orda ne çikacak.

hakkinda hayirlisi olsun dilerim allah tan hamilesindir hadi teyzos oluyoruz heralde sevindir bizi goguslerinde bi degisiklik varmi ben iki hamileligimide ondan alamistim ilkte goguslerim kasiniyordu sonrada uclari iyce belirginlesti ve kenarlarindaki bezeler cogaldi bunlara dikkat et belki vardir bu belirtiler cisin beyaz ama kokusuna da dikkat et gercekten derlerdi de inanmazdim hakikaten cok kokuyo o yuzden tuvalete bile gitmek istemiyodum

hakkinda hayirlisi olsun dilerim allah tan hamilesindir hadi teyzos oluyoruz heralde sevindir bizi goguslerinde bi degisiklik varmi ben iki hamileligimide ondan alamistim ilkte goguslerim kasiniyordu sonrada uclari iyce belirginlesti ve kenarlarindaki bezeler cogaldi bunlara dikkat et belki vardir bu belirtiler cisin beyaz ama kokusuna da dikkat et gercekten derlerdi de inanmazdim hakikaten cok kokuyo o yuzden tuvalete bile gitmek istemiyodum

vallah uçlarda bişey yok,ben diğer hamileliklerde göğüslerim yandan ağrı vardı kaydirigubbakcemile3 ne kadar ilginç.
çiş mı?vallah ço su içtim için beyaz ama kokusu çok kotu,bende bakıyordum allah allah bu koku nerden gelıyor ta test yapana kadar,plastik bardakta yaptımya bide tortu varmı yok diye sanat eseri gibi incelemeye aldım ordan kokladım kafamçokkarıştı keskin,aci koku anlamadım kaydirigubbakcemile3
bende çişime bakıyordum koyu olsun diye kaydirigubbakcemile3

ya moralim bozuldu ya,gebelik testi bile sabah silik çikmışken şimdi gittim tuvalete akıntıyla beraber pembe kan geldi peçeteye,ben adetmı oluyorum şimdi,gene kimiyasal gebelik geçirdim yoksa

Selam kizlar, benimde bu ay adetim gecikmeli geldi. Gecen ay sadece 28 gün sürdü falan derken bu sefer 5 gün gecikti. Senede 1-2 defa kadinlarin adetleri degisirmis.
Mevsimle beraber adet tarihlerimde degisti :hulya: Biz artik cocuk falan istemiyoruz, hep ayni konu her zamanda hüsran. Resmen biktik, ömrümüzü yedi, bitirdi tüketti bizi bu velet ama bundan sonra rahat takilacagiz. Illa ovalusyon günleri iliski yapacagiz diye kendimizi stresede sokmayacagiz. Keyfimiz nasil istiyorsa öyle takilacagiz. Yemin ederim bebek meselesi beni iyice soguttu inanin lafindan bile uzak kalmak icin elimden gelen her gayreti gösterecegim. Bizim sagligimiz herseyden önemli. Allah hayirlisini versin, hayirsiz olacaksa hic vermesin elbet bir bildigi var yoksa yuce rabbim bizi bu kadar sinamazdi.

hoş geldin kız,vallah doğru dedin ha,yıpratı bizi bu sıpalar,ben 2 gündür test yapıyorum çift çizgi görüyorum biraz once gittim kanamam başladı,artık bende kafamdan çikartım bebek meselesi,allah ne zaman verirse ozaman hayırlısı olsun.

hoş geldin kız,vallah doğru dedin ha,yıpratı bizi bu sıpalar,ben 2 gündür test yapıyorum çift çizgi görüyorum biraz once gittim kanamam başladı,artık bende kafamdan çikartım bebek meselesi,allah ne zaman verirse ozaman hayırlısı olsun.

nasıl adetmii oldun ozamannnCADIARZU

Benimde kanamam bugün basladi, ilk önce kist diye korktum ama demekki degilmis sevindim. Kafaya taktikca daha cok üzülüyoruz, etrafta gelen her bebek konusu bizi daha hüzunlendiriyor cünkü hasretimiz ve acimiz büyük. Umarim bundan sonra daha rahat takiliriz, zor olsada aklimizdan uzak tutalimki kendimizi alistiralim.

X