Gebelik testi kullananlar buraya

canlarım bişi soracam adet geçmeden kan testinde ne kadar sürede belli oluyor?? aman ya benim son adet tarihim 31 mart ama kendimi çok farklı hissediyorum kasıklarımda ağrı ve batma var ve çok yoğun akıntım geliyor..sanki böyle adet olacakmışım gibiyim...çok farklı hissediyorum içimde bi şeyler oluyor..hamile değilimdir diyorum ama ya hamileysem??offf doktora gittim beni ciddiye bile almadı sanırım..daha bana çarşamba gel de yumurtlama testi yapalım dedi...21 i oluyor çarşamba o gün kandan baktırsam belli olur mu?

Eger doktor 21.gün gel dediyse sen suanda o zaman yumurtlama dönemindesin. Zaten kendinde farklilik hissediyorsun, akinti, agri, batma bunlar yumurtlayacagin anlamina gelir. Suan gebelikle hic bir alakasi yok, ama bu günleri iyi degerlendirin belki 14 gün sonra :CüvCüv: olabilirsin.

ozlemcano ben hastaligimi bir hafta daha erteledim, hele bebisi görelim dimi sonra ise baslarim. Sen ne yapiyorsun?

Merhabalar,
Ne güzel herkes adet tarihini biliyo ve ona göre bi hesaplama yapıo.ımrendim vallaa : ))
Benim adet tarihlerim düzensiz olduğu için hamile olup olmadığımı anlayamıyorum bu yüzden de çok huzursuzum, şu an korunmuyorum, gebelikte istemiyoruz
Bu yüzden de her zaman haftada 2 kere test yapıyorum.

Peki sizce idrar testleri ne kadar güvenilir ?

mrb adet günümde ve 4 gün öncesinde test yaptım çıkmamıştı adetim 4 gün gecikti ikinci çizgi var ama eşim gelsin kan vermeye gidicem bazen adete yakın da pozitif çıkıyormuş

laubalicimmmm
canımmm
hatırlarsın beni yazın takılıyodum topiğee
uzun zamandır yazmadım ama ara ara bakıp takip ettim siziii
vee güzel haberini aldım sonundaaa
canım inan çok mutlu oldummmm
Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağına da almayınasib etsin inşaallahhhh

8 yil hasretle bebek bekleyen biri olarak idrar testlerine güvenmeyin, ufacik bir süpheniz varsa ya kanda baktirin yada biran önce doktora gidin.
Ben 4+3 iken evde test yaptim negatif gösterdi, o zaman daha bilmiyorum tabii hamile oldugumu sonra icime bir suphe girdi Clearblue digital testi aldim ve hamilesin cikti. Testler arasinda kesinlikle fark var bu yüzden pek güvenilir degil.

laubalicimmmm
canımmm
hatırlarsın beni yazın takılıyodum topiğee
uzun zamandır yazmadım ama ara ara bakıp takip ettim siziii
vee güzel haberini aldım sonundaaa
canım inan çok mutlu oldummmm
Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağına da almayınasib etsin inşaallahhhh

Evet canim artik vakti zamani gelmis, rabbim bizede nasip etti sonunda. Cok mutluyuz, insallah 8 gun sonra bebegimizi görecegiz belki kalp atisida duyariz. Herkes bu özel ani yasasin istiyorum allahim kimsenin emeklerini bosa cikarmiyor ama herseyin bir vakti var, tabii bunu biz bilmedigimiz icin cok zor gecebilir aylar, yillar.

Evet canim artik vakti zamani gelmis, rabbim bizede nasip etti sonunda. Cok mutluyuz, insallah 8 gun sonra bebegimizi görecegiz belki kalp atisida duyariz. Herkes bu özel ani yasasin istiyorum allahim kimsenin emeklerini bosa cikarmiyor ama herseyin bir vakti var, tabii bunu biz bilmedigimiz icin cok zor gecebilir aylar, yillar.

canımm inşaallah kalp atışını duyarsınnn
kucağına da lırsın yawrunuuu
sen bunu çoktan hakettin taze anne tekrar gözün aydın olsunn

ozlemcano ben hastaligimi bir hafta daha erteledim, hele bebisi görelim dimi sonra ise baslarim. Sen ne yapiyorsun?

en dogrusunu yapmissin canim bi bebegini gor herseyin yolunda olup olmadigini ogren gecen seferki gibi olmasin kendine cok dikkat et fazla kalkma agir kaldirmamaya calis bunlari biliyorsun ama ben yinede tekrarliyim kendine ve yegenimize iyi bak cok dikkat et canim benim senin ve bebisinin sagligi cok onemli cok mutlu ol insallah seninle birlikte bizde heycanla bekliyoruz bebisi gormeni sen gorunce bizde gormus gibi olucaz benimki el sallayamadi ama insallah seninki el sallar:teytey:

Bulunduğum yer çok ufak bi ilçe biri adım atsa hemen herkes duyar, o yüzden kan testi yaptırmaktan çekiniyorum, tek çarede gebelik testi : ))

'' Clearblue digital test '' biraz pahalıymış ama kesin ve net sonucu gösteriyo mu ?
güvenilir mi ?

Bulunduğum yer çok ufak bi ilçe biri adım atsa hemen herkes duyar, o yüzden kan testi yaptırmaktan çekiniyorum, tek çarede gebelik testi : ))

'' Clearblue digital test '' biraz pahalıymış ama kesin ve net sonucu gösteriyo mu ?
güvenilir mi ?

Pahali evet, ama en dogru sonuc verdigine cok eminim, cünkü bayaga duyarli bir test.

canımm inşaallah kalp atışını duyarsınnn
kucağına da lırsın yawrunuuu
sen bunu çoktan hakettin taze anne tekrar gözün aydın olsunn

Saol canim, anne olmayi gönülden isteyen bütün kardeslerime nasip etsin allahim. opuyorumnanaktan

en dogrusunu yapmissin canim bi bebegini gor herseyin yolunda olup olmadigini ogren gecen seferki gibi olmasin kendine cok dikkat et fazla kalkma agir kaldirmamaya calis bunlari biliyorsun ama ben yinede tekrarliyim kendine ve yegenimize iyi bak cok dikkat et canim benim senin ve bebisinin sagligi cok onemli cok mutlu ol insallah seninle birlikte bizde heycanla bekliyoruz bebisi gormeni sen gorunce bizde gormus gibi olucaz benimki el sallayamadi ama insallah seninki el sallar:teytey:

Evde olmak hele bide hamileyken cok güzel birseymis, tatli bir bekleyis, heyecan var bebegimi görmeye tam 1 hafta kaldi. Sen bebisini ne zaman görmüstün ilk kez bayaga bi gec olmustu dimi hatirliyorumda.

Arkadaşlar merhaba. Benim bi sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim.En son 18 martta adet oldum. 15 Nisan da tekrar olmam gerekiyodu fakat hala olmadım. Test yaptım 18 inde negatif çıktı ama sabah idraı falan değildi.Normalde kondomla korunuyoruz ama yine de hamile olma ihtimalim var mı. Bir kez daha idrar tesi yapmalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba. Benim bi sorum olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim.En son 18 martta adet oldum. 15 Nisan da tekrar olmam gerekiyodu fakat hala olmadım. Test yaptım 18 inde negatif çıktı ama sabah idraı falan değildi.Normalde kondomla korunuyoruz ama yine de hamile olma ihtimalim var mı. Bir kez daha idrar tesi yapmalı mıyım?

Adetin bayaga bi gecmis, farkli testlerle denedinmi? Bence yarin sabah testi tekrarla.

Evde olmak hele bide hamileyken cok güzel birseymis, tatli bir bekleyis, heyecan var bebegimi görmeye tam 1 hafta kaldi. Sen bebisini ne zaman görmüstün ilk kez bayaga bi gec olmustu dimi hatirliyorumda.

10 haftalik ta gormustum ilk ama 9 haftalik cikmisti gec dollenmeden dolayi
zaten 2 hafta sonrada gitmemde ilk gittigimden 3 gun sonra kalbi durmustu
onu ogrenmistik oyle olmustu canim

10 haftalik ta gormustum ilk ama 9 haftalik cikmisti gec dollenmeden dolayi
zaten 2 hafta sonrada gitmemde ilk gittigimden 3 gun sonra kalbi durmustu
onu ogrenmistik oyle olmustu canim

Galiba benimkide gec döllenme, ocak ayindaki tüp bebekten sonra adetlerim 3 gün uzadi bu yüzden bende tam hesapliyamiyorum, tahminimce gec döllenme. Bende bu yüzden korkuyorum, her kadin usg sevincle giriyordur bendede bir sürü tedirginlik var sonucta KK´da cok seyler okuyoruz biraz etkiliyor galiba.

hic takilma oyle seylere bende esimin rahatsizligindan dolayi arastirmadigim sey kalmadi
cok korkuyodum ya sakat olursa, ya hasta olursa sonucu boyle oldu ama ne olursa olsun hepsi bizim icin hayirlisidir. Bugun hastaneden aramislar esimi tup bebek icin randevu yapacaklarmis mektup yollayacaklarmis ilk muayne icin bakalim buyuk ihtimalle 1.5 ay sonraya ancak verirler hayirlisi olsun.
Sakin ha dedigim gibi oyle seyleri hic takma dusunme ne kadar kotu dusunursen o basina geliyo
Allah korusun rabbim evladini sana bagislasin optum

HAMILEYIMM :CüvCüv::CüvCüv: 8 YIL ARADAN SONRA EVLILIK YIL DÖNUMDE HAMILE OLDUGUMU ÖGRENDIM. RABBIM COK BÜYÜK MUCIZESI NE ZAMAN GELECEK BELLI OLMAZ KISMET BUGÜNEYMIS. SUAN PEK SEVINEMIYORUM, SASKINIM BIRAZDA YALAN SAKA GIBI GELIYOR. HAYIRLISIYLA GELSIN INSSS

selmacım canııımmmmm nasıl sevindim nasıl sevindim anlatamam hihoyyythihoyyyt süper bir haber bu kaydirigubbakcemile5 inan kendi hamilelik haberimi alsam ancak bu kadar sevinebilirdim canım yaa opuyorumnanaktan
ben artık pek girmiyorum buraya heray kendimde birşeyler arayıp heray hüsrana uğramaktan çok yoruldum psikolojim de bozuldu şimdi ayda yılda bir giriyorum imzanı görünce hemen konunun geçmişine gittim ve müjdeli haberi gördüm çok çok çok sevindim canım aman kendine dikkat et ne olur :CüvCüv::nazar:
bu mesajını okuyunca direkt oğlunun olacağını düşündüm :emir_bebek: artık allah mı söyletiyor bilemiyorum orasını da aman hayırlısıyla sağlıkla gelsin de ister kız olsun ister erkek öyle değil mi yerimseniben

slm kızlar nasılsınız,ben iyim moralim yerinde,stres yok sıkıntı da yok,foruma pek giremıyorum,buraya girince daha çok üzülüyorum başka işlerle kafamı dağıtmaya çalışıyorum.
laubalicim sen nasılsın,bebişin nasıl görebildinmı ulrasyona.

X