Gebelik testi kullananlar buraya

Tebrik ederim ebruli_59 darisi bütün isteyenlere. Ben 8 tüp+6 asilama yaptirdim ama hala tik yok:uhm: bakalim seytanin bacagini ne zaman kircam :eek:klava:

günaydın kızlar..
bugün test yapacak olan var mı bakiiimmm..
bu arada sevgili eryaman, laubali ve nur arkadaşlarım hikayemi paylaşıp destek olduğunuz için teşekkürler.. tüm iyi dileklerim benim de sizlerle...

günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar fuşyamanya hikayene çok üzüldüm inşallah yakında gebe kalır bu defa sorunsuz bi hamilelik geçirirsin canım bebeğine Allah rahmet eylesin üzülme herşey biz insanlar için genede sonsuz şükürler olsun Rabbimize bizim sabrımızı sınıyor zamanı gelince elbet olacak verende Allah alanda Allah beklemekten dua etmekten başka çaremiz yok canım meleklerimiz gelecek bize yeterki sabırlı olalım dua edelim herşey gönlümüzce olsun

Selam kizlar. Ben birazdan ise gidecem mesai aksam 8´de bitiyor :a015: Nur insallah gelince güzel haberini okumus olurum :Saruboceq:

Tünaydın kızlar bugün gittim kan testi için anasağlığında yapmadılar sağlıkocağında yapmadılar git hastaneye dediler gittim sonuç pazartesi 10,30da verilcek kahretsinya gittim eczaneden 2 tane daha test aldım tamamen negatif silik çizgi bile yok yaaa beklemek ve ümit etmek ayrıca dua etmekten başka çarem yok :1no2:

TEST YAPACAKLAR

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :CüvCüv: :nazar:
Fatima_38---> hamileeee :CüvCüv: :nazar:
Figen_Figen---> hamileeee :CüvCüv: :nazar:

Nur-------> adet tarihi 8 temmuz, 12.temmuz kan testi sonuc pazartesi :Saruboceq:
Zambak2009--> günü gecti suan beklemede :Saruboceq:
Gulcangulcan---> günü gecti. Sonuc?? :Saruboceq:
Ebruli22 -----> test günü. Suan beklemede pazartesi kan tahlili yaptiracak :Saruboceq:

Eryaman1----> 1 gün kaldi turkbayragi
Blue-girl ------> 1 gün kaldi turkbayragi
Fuşyamanya--> 4 gün kaldi turkbayragi
Pelinselin----->5 gün kaldi turkbayragi
Laubali --------> 7 gün kaldi turkbayragi
Demetzeynep--> 10 temmuz turkbayragi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese ve iyi calismalar hihoyyyt

kizlar günlerinizi yanlis yazdiysam bi zahmet siz düzelti verin. Galiba biraz geride kaldim fisfisfis

Fatima38 SONUCUNU YAZMADIN CANIM ?
Zambak2009
Gulcangulcan

Eryaman1
Blue-girl
Pelinselin
KIZLAR NE DURUMDASINIZ ???

Tünaydın kızlar bugün gittim kan testi için anasağlığında yapmadılar sağlıkocağında yapmadılar git hastaneye dediler gittim sonuç pazartesi 10,30da verilcek kahretsinya gittim eczaneden 2 tane daha test aldım tamamen negatif silik çizgi bile yok yaaa beklemek ve ümit etmek ayrıca dua etmekten başka çarem yok :1no2:

pfffffff pazartesi akadar beklıyecakmıyız yane offf offff,olsun ya pazartesi olsun pozitif olsun :dance:

Tüm hamileleri tebrik ederim..:nazar:

bir hafta kadar sonra ben de başlayacağım tekrar testlere..:kedi:

günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar fuşyamanya hikayene çok üzüldüm inşallah yakında gebe kalır bu defa sorunsuz bi hamilelik geçirirsin canım bebeğine Allah rahmet eylesin üzülme herşey biz insanlar için genede sonsuz şükürler olsun Rabbimize bizim sabrımızı sınıyor zamanı gelince elbet olacak verende Allah alanda Allah beklemekten dua etmekten başka çaremiz yok canım meleklerimiz gelecek bize yeterki sabırlı olalım dua edelim herşey gönlümüzce olsun

Teşekkür ederim demetcim... Allah hepimizin yardımcı olsun ve gönlümüze göre versin....

canımm bende bugun saglık ocagına gıttım ptesıye attı bende polıklınıkte yaptırdım negatıf cıktıısenağlama

Fatima38 SONUCUNU YAZMADIN CANIM ?
Zambak2009
Gulcangulcan

Eryaman1
Blue-girl
Pelinselin
KIZLAR NE DURUMDASINIZ ???

Ben yazdım diye biliyorum ama yanlış hatırlıyorda olabilirim. 7 haziran adet günümde test yaptım oldukça net çıktı, hamileyim...
pazarteside randevu aldım doktora gidiyorum hayırlı haberler veririm inş.

tebrik ederim Fatima´ cim a.s. cizgiyi net gördügünü yazmistim ama tam emin olamadim süprizzzzz saglikli hamilelikler dilerim, bizi haberdar et

canımm bende bugun saglık ocagına gıttım ptesıye attı bende polıklınıkte yaptırdım negatıf cıktıısenağlama

bir kac gün sonra testi tekrarla belki gec döllenme olabilir fisfisfis eger yine bisey cikmassa mutlaka doktoruna görün allah göstermesi kist falan olusmustur

TEST YAPACAKLAR

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :CüvCüv:
Fatima_38---> hamileeee :CüvCüv:
Figen_Figen---> hamileeee :CüvCüv:

Zambak2009--> günü gecti. Kist olusmus :teselli:

Nur-------> adet tarihi 8 temmuzdu, 12 temmuz kan testi yaptirdi ...sonuc pazartesi :Saruboceq:
Gulcangulcan---> günü gecti. Sonuc?? :Saruboceq:
Ebruli22 -----> test günü. Suan beklemede pazartesi kan tahlili yaptiracak :Saruboceq:

Eryaman1----> 0 gün kaldi turkbayragi
Blue-girl ------> 0 gün kaldi turkbayragi
Fuşyamanya--> 2 gün kaldi turkbayragi
Pelinselin----->4 gün kaldi turkbayragi
Laubali --------> 6 gün kaldi turkbayragi
Demetzeynep--> 10 temmuz

Badem-----> test yapmaya 7 gün sonra basliyacak turkbayragi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese ve iyi calismalar

kisslarrrr bakin bu suna.

1.test sabah negatif
2.test aksam 19 civarlarinda negatif
3.test gece 2 silik cizgi cikti :1shok: ama daha 6 günüm var bu kadar erken cikabilirmi yavf yada benmi sansimi zorluyom ?

Esim bile evet cook silik cizgi var dedi. Zavallimin artik hevesi kacti sevinmiyor bile, olmuyacagini bildigi icin :eek:klava: Gerci olsada umutlu degiliz, tüplerde sivi var öldürecek yine bebegimi. Ama insallaaahhhh sogan kürünün faydasini görürüz cok büyük bir mucize olur.

X