Gebelik testi kullananlar buraya

ebruli canım bak şimdi yazınca geldi aklıma dün konuya neler yazılmış diye okurken gördüm yazdıklarını inşallah ama inşallah yerleşme kanamasıdır canım o yüzden kesilmiştir kanaman da hayırlı haberlerini alırız çişle beraber opuyorumnanaktan

tmm cnm ama kanda 2 çikmış mafoldumben

:roflol: :roflol: :roflol: ne dıyecek cnm,adam yaşlanmış,kuş otmuyor, :roflol: canlandırmak lazım :roflol:

sorunda orda, babam daha genc canummm durduk yere is bitmis diye laf ederlür sonra delikafadulden en iyisimi istemeyim valla kiyamam hehe

:roflol: :roflol: :roflol: ne dıyecek cnm,adam yaşlanmış,kuş otmuyor, :roflol: canlandırmak lazım :roflol:

neydi yaa bir ara televizyonda bolca duyuyorduk azgın teke miydi neydi kaydirigubbakcemile3 tövbe tövbe yahu işte benim eşim veya ben gidip alsam da bu sefer vah vah erkenden kuş uçmaz olmuş diye laf çıkar yüzde yüzz laelaelaelaelae

neydi yaa bir ara televizyonda bolca duyuyorduk azgın teke miydi neydi kaydirigubbakcemile3 tövbe tövbe yahu işte benim eşim veya ben gidip alsam da bu sefer vah vah erkenden kuş uçmaz olmuş diye laf çıkar yüzde yüzz laelaelaelaelae

ay cok sakincali dimi kaydirigubbakcemile3 sonra adamlara ispat etmeside anlatmasida zor olur :roflol::roflol:

eczaneden alıp idrarda yapsam diom kızlar.ama cesarette edemiom çıkmaz die.bide adetim o güne kadar gelir die.bugün gittim eczaneye almadan geldim.napçam bilmem:1no2:.bekliim adetim geçsin bikaçgün öylemi yapsam diom.çünkü benim gecikme olmaz pek

ayy kızlar muhabbte az gülmedim.kocalarımızın adınıda çıkarcaz.kuşları ölmüş die bide delikafadulden

eczaneden alıp idrarda yapsam diom kızlar.ama cesarette edemiom çıkmaz die.bide adetim o güne kadar gelir die.bugün gittim eczaneye almadan geldim.napçam bilmem:1no2:.bekliim adetim geçsin bikaçgün öylemi yapsam diom.çünkü benim gecikme olmaz pek

istersen al cnm,ama sonuç ne olursa olsun üzülmemek lazım,adetin gelmese tekrarlarsın testi opuyorumnanaktan

kız sen tekirdağadaasın..ist.çok yakın,bi ara ist.gel al bitsın bu iş kaydirigubbakcemile3

öyle aslında canım ama yarında pazar öbürgünde istanbula gezmeye gitces.gelincede günlerim zaten o arada oyalanırım biras belki gelince yaparım diom ama

dayana bilirsen bekle ama zor bence :teselli: yarin nöbetci ezcane bulun geziye 1 tane test götür yaninda bulunsun iyi veya kötü kullanirsin biliyorum :kedi:

eslos kizzz istanbul yakinmis, gitmisken banada bir kac kutu al kaydirigubbakcemile3

kız sen tekirdağadaasın..ist.çok yakın,bi ara ist.gel al bitsın bu iş kaydirigubbakcemile3

tabi canım silivriye kadar gelsem yeter hem orada ne eşimi ne beni kimseler tanımaz da hihoyyyt

butterfly canım madem pek gecikmiyor adetin bence birkaç gün daha sık dişini en azından hayal kırıklığına uğramazsın canım hem bak ne güzel ist.a gidecekmişsin benim yerime de gez memleketimi daha yeni geldim ama özledim valla opuyorumnanaktan

X