Gebelik testi kullananlar buraya

belirtileriniz var mı kızlar? erken hamilelik belirtileri?

şu an bel ağrısı,akıntı,bazan hafif baş dönmeleri,akıntı...

Geçen hamileliğimde göğüs damarlarım belirginleşmişti..dişlerim fırçalarken kanıyordu,çok gaz çıkarmaya başlamıştım :eek: ve kirpiklerim dökülüyordu...

ben bu gögüsteki damarlara pek takilmiyorum gerci kisiden kisiye farklidir, cünkü bende normalde cook damarlari belli olan birisiyim gögsümdeki damarlar yoldaki seritler kadar otobant bagliyor sanki. Badem dis fircalarken kanama olayi benim arkadasimdada olmustu o zaman henüz bilmiyordu hamile oldugunu, ben test yaptim sayesinde cift cizgi nasil cikarmis gördüm, idrara koyar koymaz daha kontrol cizgisi cikmadan test cizgisi kip kirmizi cikmisti agzim acik kaldiydi valla sonra kendimden utandim :eek::)

benim önceki hamileliğim planlı olmadığı için belirtileri hiç hatırlamıyorum.. zaten hafızam pek çok şeyi de sildi...
şimdi ise hafif batmalar oluyor, akıntı var ve belim ağrımaya başladı bugün de.. dün burnum kanadı bir de uyku düzenim biraz değişti...

canim daha adetine 12 gün var bunlarin hic biri suan gebelik belirtisi olamaz, yumurtan ha döllendi ha döllenecek zamanda. Bu kadar erken asla birsey belli olamaz öyle 2 günde cikmiyor, adet gününe kadar cogu psikolojik hep düsünceler üzerine kurulu.

benim sadece biraz akıntım oluyor arada bir karnı ağrıyor sanki adet olacak mışıım gibi göğüslerim ağrırdı adet zamanımda şimdi hiç ağrımıyor birde uykum çok geliyor

canim daha adetine 12 gün var bunlarin hic biri suan gebelik belirtisi olamaz, yumurtan ha döllendi ha döllenecek zamanda. Bu kadar erken asla birsey belli olamaz öyle 2 günde cikmiyor, adet gününe kadar cogu psikolojik hep düsünceler üzerine kurulu.

evet haklısın sanırım.. 12 gün hem çok kısa hem de çok uzun bir zaman... bakalım artık.. hakkımızda hayırlısı olsun...

akinti olayini bende yasiyorum suan yeni yumurtlama döneminden gectim, suan basimda agriyor ama her degisikligi belirti olarak görmüyorum hele hele daha 2 hafta varken. Adete 4-5 gün kala yavas yavas vucudumu dinleme basliyorum ama adet belirtisi ile hamilelik belirtisi ayni oldugu icin ayirmak cok zor. Son iki düsükte hep tansiyonum düsüyordu, basim dönüyor gözüm karariyordu bu normalde pek rastlanan bir durum degil bu ay böyle olursam süphelenmeye baslarim

kızlar herşey için teşekkür ederim iyiki varsınız herşey gönlünüzce olsun görüşmek dileğiyle hayırlı geceler biraz dinleneyim yarın inş. görüşürüz öpüyorum alalha emanet olun

umarım bu topikteki herkes güzel haberlerle döner.. listedeki herkes çift çizgiyi görür ve sonunu da getirir...

hepinize allah rahatlik versin. Insallah hepimiz hasretlemize kavusuruz

X