Gebelik testi kullananlar buraya

laubali

EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR!
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
3.123
12
42
Kizlar sizde benim gibi her allahin günü test yapip duruyorsaniz gelin burada toplanalim. Meraktan catlayip, heyecandan ölecegiz diyene kadar eger sonuca ben katlanirim diyorsaniz gelin beraber yola cikalim.
Zaten iki sonuc var ya tek ya cift, ne var sanki adetin gününü bekleyecek bir kac gün önce basliyalim yapmaya icimizdeki kurtlari öldürü verelim heyecanimizi tepelim ve gebeligimiz (varsa) takibe alalim.
Birbirimize moral verir destek cikariz. Benim gibi durumda olan arkadaslarla konusmaya cok ihtiyacim var cünkü ben gününü bekleyemiyen sabirsizlardan biriyim ve test yapmassam icimi yer yer bitiririm o yüzden her iki sonucada her zaman hazirlikliyimdir.

SONUC NE OLURSA OLSUN UMUDUMUZU KESMEK YOK, HER AN HERSEY OLABILIR DIYECEGIZ.

7thumbyx3.jpg

ÖRNEKLER:

r20070703151338.JPG

r20070814115402.JPG

Test4-735357.jpg

picture.aspx

f_testem_fa9c40c.jpg

f_testem_fa9c40c.jpg

2u9hoht.gif
3+4
2akepg5.gif
4+3
8afmec6.jpg

negativ-graviditetstest.jpg

2wnck13.jpg

2jd5slv.jpg

Pregnancy_test.jpg

DSC04195-1.jpg

my&

PregnantTest.jpg

Son düzenleme:
cnm öncelikle çok geçmiş olsun,hemen hemen bende senin gibiyım...6 sene uğraştım ve ilk hamileliğim 2 sene once oldu ve düşük yaptım..üzüldüm,ağladım ama yapacak bişey yok...2 sene sonradan tekrar hamile kaldım,mart ayında..o kadar sevindimki dedim tmm buna bişey olmayacak...8 marta hamile oldumu örendim...10 marta değerlerim düşmeye başladı ve 12 marta düşük yaptım..tekrar yıprandım bittim ama ne yapabiliriz ki..allah ne zaman verirse ozaman..bu ay sanki olacakmışım gibi ama test yaptım negatif...da adetime 8 gün var...kan testi yapmaya da korkuyorum artık..beklemekten başka çarem yok artık..umarım en yakın zamanda sende bebişine kavuşursun

Son düzenleme:
bende 28 martta en son regl oldum.Dr. gittim rahimde kalınlaşma gördüm ama adet görmedin ondan olabilir dedi.adet söktürücü verdi.Bir arkadaşıma da bmöyle olmuştu kanda baktırmıştı ve çıkmamıştı adet söktürücü kullandı sonradan hamile olduğunu öğrendi dr. aldır dedi çocuğu çünkü sakat olur fealn filan neticede arkadaşım aldırmadı çok şükürde sağlıklı.Ama ben bundan çok korktum ve reglim hiç bu kadar geçikmezdi.özel bir yerde kanda baktırdım çıkmamıştı 1 hafta önce.dr. verdiği adet söktürücüyüde kullanmadım.Şimdi napcam bilmiyorum.Ama var gibi geliyo bana.bu belirsizlik daha kötü.Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

Ebruli
Sanada cok gecmis olsun, bu hamileligimden 7 ay önce bende senin gibi öyle bir gebelik yasadim. Degerler hamileliik var diyordu ama 2 gün sonra hcg düsmüstü, 4-5 sonrada regl olmustum. yasadigimiz kimyasal gebelikti, embro tutunuyor ama bi sebepten dolayi rahimi birakip adet kanamasi gibi gidiyor. Bunu ancak bizim gibi uyanik anneler fark edebilir, cogu kadin hamile kaldigini bile anlamadan adet sanip geciyorlar. Benimde icimden sanki bu ay olacakmis gibi geliyor, uzun senedir ugras versekte yinede her ay bir umut bizim icin.
Testi bir kac gün sonra yine dene insallah o cift cizgiyi göreceksin, rabbim dualarimizi kabul etsin hayirlisiyla bizde bi anne olabilsek.

Vuslat adetin geceli bayaga olmus nerden baksan 2 ayi yeni gecmisin. Peki tekrar doktora gitmedinmi? Hamilelik belirtilerin varmi? Insani bayaga korkuyor gercektende, hersey insanlar icin öyle böyle olmaz derken birgün gercektende insanin kendi basina gelebilir. Bence hemen kadin dogum uzmanina git görün, onlar hic degilim seni daha dikkate alacaktir. Allahin izniyle bakarsin 2 aylik bekleyisin sonunda supriz bir sekilde bebegine merhaba dersin ama lütfen en kisa zamanda ultrasyona gir.
Bisey daha, test yapiyormusun o ne gösteriyor?

bende 28 martta en son regl oldum.Dr. gittim rahimde kalınlaşma gördüm ama adet görmedin ondan olabilir dedi.adet söktürücü verdi.Bir arkadaşıma da bmöyle olmuştu kanda baktırmıştı ve çıkmamıştı adet söktürücü kullandı sonradan hamile olduğunu öğrendi dr. aldır dedi çocuğu çünkü sakat olur fealn filan neticede arkadaşım aldırmadı çok şükürde sağlıklı.Ama ben bundan çok korktum ve reglim hiç bu kadar geçikmezdi.özel bir yerde kanda baktırdım çıkmamıştı 1 hafta önce.dr. verdiği adet söktürücüyüde kullanmadım.Şimdi napcam bilmiyorum.Ama var gibi geliyo bana.bu belirsizlik daha kötü.Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

cnm kanda kaç çiktı,sen hamile olmayasın şimdi,bir dr.git baktır allah korusun kötü bişey olmasın...2 ay geçti....bende senin gibi 2 sene once oldum...gebelik vardı 3 haft.dr.bana dedi rahim kalınlaşmış adet olacaksın dedi...adet soktürücü verdi bana 2 gün içtım sonra dedim ya bir kanda baktırsam belki hamileyım,bi baktım değerlerim 1000üstündeydı,ama mallesef gitti bebeğim

Ah kizlar nedir bu hallerimiz böyle.. Doktorlara gidiyoruz derdimize care bulsunlar diye ama onlarda gebeligi göremiyorsa biz simdi ne yapmaliyiz.. Allahim bizleri korusun, kimseye muhtac etmesin.. Bazende kendi doktorlugumuzu yapalim en iyi vucudumuzu biz biliriz o yüzden kendimizdeki degisiklere dikkat edelim ve kendimizi dinleyelim.

Ah kizlar nedir bu hallerimiz böyle.. Doktorlara gidiyoruz derdimize care bulsunlar diye ama onlarda gebeligi göremiyorsa biz simdi ne yapmaliyiz.. Allahim bizleri korusun, kimseye muhtac etmesin.. Bazende kendi doktorlugumuzu yapalim en iyi vucudumuzu biz biliriz o yüzden kendimizdeki degisiklere dikkat edelim ve kendimizi dinleyelim.

haklısın vallah..dr.da güven kalmadı artık...ah ahhhhh,ancak birbirimize akıl,destek verecaz başka çağremız yok mafoldumben

Sorma canim, gecen ay benim üstüne görme olayinida hafife aldilar adetsin hamile degilsin dediler halbuki 6 haftalik olmusum, bende bisey yok saniyordum resmen sancilandim tuvalette parcalar düsürdüm. Psikolojim hala allak bullak, artik hergün adetime bir kac gün kala test yapacam inan doktora falanda gitmiyecem. Bizler zaten ugrasan insanlariz keske biraz ciddiye alsalar bizi.

Adet tarihlerinizide yazin kizlar. Benimki 18-20 haziran arasi

bende boyle yapıyorum...yumurtladım zaman ve adet olana kadar fazla bişey yapmıyorum,ağır kaldırmıyorum ne olu ne olmaz diye...insan gerçekten üzülüyor..bende bir kaç gün beklıyecam test yapacam...eşim dün bana dıyordu dr.gidelim bir kan testi yapalım bakalım belki hamişsın ben hissedıyorum diyor...yaw git yaw dedim gitmıyorum gitmeyecamda...neden gideyımki her seferinde kanda baktım hamileydım 2 gün sonra düşük oluyordu..şimdi bakmasam daha iyi..eğer tekrar düşük olursa bilmeyım daha iyi..benm adetim ayın 8nde oldu..yane 1 haftaya kadar adet olmam lazım

Hikayelerimiz birbirine cok benziyor ya sende benim gibi 2 erken düsük yasamisin, en azindan seviniyorum cünkü tam sevinmeden bebek düstü zaten alisana kadar bizim bebekler geldigi gibi geri gidi verdi. Allahim büyük vardir elbet hepsinde bir neden, bizimde bebegimiz kesin gelmeyi bekliyordur yeterki rabbim ol desin.

Bu arada biz kadinlarin ic güdü cok kuvvetli, bu sabah esime kahvaltidan kalkarken galiba benim yumurtlama sag taraftan olacak dedim bayaga bi sertlik ve aci vardi. ôgleden sonra ovalusyon testi yaptim aninda cift cizgi cikti, bende sasirdim yeni basliyorum bu testede :emir_bebek: Sen kendini herkesten en iyi bilirsin canim o yüzden doktora falan gidecem diyede o sIkIntilara girme elbet bebegin gelecegi varsa gelecektir sen yeterki kendine yazdigin gibi dikkat et her ihtimalida göze al.

Yas kac bu arada?

evet gelecek cnm..kucağımıza alacaz bebişlerimiz..ben aralıkta 30 yaşına girecam -tatlicadiarzu-

Allah hayirlisini versin, insallah aliriz bizlerde hasretlerimizi kucagimiza. Belirtilerin olursa paylas burda birbirimize destek cikalim gerci ben artik belirtilere inanmiyorum her ay kandirmaca gibi oynuyor benimle.

kaydirigubbakcemile3 evet ...galiba psikolojik oluyor...bende hiç belirti olmadı...sadece canım değişik şeyler istıyordu,yemek tazmanya gibi olmuştum :roflol: bide kasıkta batmalarım oluyordu ama ben adet olacam dıyordum...göğüslerimde de fazla belirti vermedi..bende anlamadım vallah...hamile kalırsam yaşadım ozaman...sadece yemek yerim galiba..ne mide bulantısı ne başka

ha bide şey vardı bir topik vardı...karbonatla gebelik testi :roflol: gaza geldim bende yapmıştım adetim 4-5 gün kala bi baktım ne köpürdü ne bişey,direk dibe çoktu,bende allah bu ay da hamile kalmadım..2 gün sonra test yaptım hamileydım...dün gene yaptım gene kabarmadı..aceba varmı bişeyler..allahım yaw kafayı yecaz

Hehe en iyi belirti caninin herseyi istemesi, valla ben bu belirti ile 9 ay yasiya bilir, sisko olup cikariz kaydirigubbakcemile2 bu kadar bekleyisten sonra hiiiccc umrumda bile olmaz yeterki gelsin :emir_bebek: Bende gögüslerimde azicik bi degisiklik hissettim ve tansiyonum düsüyordu kafam dönüyordu resmen, her iki gebeligimdede ¨¨oyle basladi hatta adetimden bir kac gün önce baslamistim ikisindede hamile oldugumu anladim ama ikiside erken düsükle sonuclandi :tomato: bekledikce zaman gectikce daha sabirsiz oluyorum artk gelsin bebegimmmmmmmmmmm

O karbonat testini ben okuyali daha 2 hafta oluyor malesef düsükten sonra gördüm o topigi keske hamisken deneseydim bayaga meraak ettim. Ama ondan sonraki adetimden önce denedim hatta 2 gün öncede denedim benimkide dibe cöktü kücük top gibi kaldi dipte.. Bu gidisle kafayi yiyecez ne varsa deniyoruz, ha bide sogan kürüne basladim, simdi incir kurunu deniyorum.

evet herkezde değişik belirtiler oluyor..kimi midesi bulanıyor duramıyor..vb bende pek yok..kesin bebiş gelene kadar 100 kg ulaşacaz

Kizzz bebis olmadigi halde ha bire kilo alip duruyom ben valla bide bebek olsa 100kg geceriz kesin :dance: bebek sapigi olduk, elaleme kolay gözüken bize ne kadar zormus :sırnaşık şey:

X