Artk onu tanyamyorum, anlamyorum yardm edin

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
mrb.içimi kemiren bi olay var ve nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sizin dşüncelerinizden faydalanabilirim die düşündüm lütfen yardım edin.!
olay şu:
Birkaç haft önce erkek arkadaşımdan ayrıldm.O günden beri eski erkek ark.ım ve okuldan samimi bir arkadaşım çok sık mesajlaşıyorlar.Haliyle bu durumdan hoşlanmıyorum ama tek sorun bu değil.Bugün öğrendiğime göre arkadaşım eski erkek arkadaşım hakkında konuşmalarımı gidip ona anlatıyor.İşin kötüsü yalan yanlış şekilde.Sanki sürekli onu kötülüyormuşum ve aşağılıyormuşum zamanında onu nasıl kullandm gbisinden anlatıyormuşum gibi ona söylüyor.Ama hiç güzel düşüncelerimi söylememiş.Sizce bu durumda ne yapmalıyım?benneyaptımki:çok üzgünüm:

Arkadaşınla yavaştan ilişkini bitireceksin.tek çözüm bu canım...
Aradığında,görüşmek istediğinde müsait olmadığını söyle..böylelikle kurtul o arkadaşından..
Çünkü yeni erkek arkadaşlarınla da aranı açabilir.
Çok tehlikeli bir profil arkadaşın..mutlaka ve mutlaka uzak tut onu kendinden...

teşekkürler..zaten benden önce davranıp kendisi konuşmak istemediğini söyledi

Arkadasına güzel bi nasss cekeceksin ve eski erkek arkadasını arayıp böyle böyle şeler duydum. ama emin ol ben seni kötülemedim. yani güzel günlerin hatrına gecmişte kalan ilşkimizi hiç deşmedim.
hadi size iyii günleeeeeeeeeerrr deyipppp bitireceksin.

buda dertmi yahu dersem banada kızacaksın biliorum. ama be canımm napsam netsemlik durum değilki bunlar. arıcan sölicen.. kankanıda alıp karsına sölicen budur.
insanlar konusa konusa anlaşırmıs değilmi??
üstelik seninki konusulmucak bişide değil

canım benim, bu seni kötüleyen arkadasın bayan herhalde.. öncelikle böyle arkadas olmaz! kesin eminsen arkadasın tarafından kötulendığıne, bence ilişkini tamamen kes, çünkü böyle insanlar hep zarar verir cevresindekilere, dost olan zaten bunu yapmaz. bence arkadasınla şayet doğruysa bunlar, konuşmaya bıle degmez. o zaten bılıyordur kabahatını. ama onun açısından da bakmak lazım. belki erkek arkadasına zaafı vardı, şimdi bir fırsatını bulunca bundan yararlanmak istedi, zaafına yenık düştü falan fılan . ama tabı kı bu onu aklamaz.
erkek arkadasına da gelınce, bence ya 1 kere ara ya da yuz yuze bıyerlerde bı kahve içimlik otur, derdini anlat. en azından doğruları senden duysun, inanır ya da inanmaz, sen içini dök bence medeni bir şekilde.

arkadaşınla görüşmiceksin ama önce bi güzel ifadesini alcaksın bu insandan sana yarar değil zarar değil

eski erkek arkadaşında gözü varmış ve şuan amacına ulaşma yolunda canım......seninle senden önce konuşmak istemediğini söylemeside baya yol aldığını gösteriyo...uzak dur canım böyle arkadaş olmaz olsun ne halleri varsa görsünler el ele görüşsen eski sevgilinle onu şaşırma üniversite yıllarımda arkadaş çevremde okadar şahit oldumki bunlara.......

erkek arkadaşım ujmrumda değil isterlerse çıksınlar kızmamki olabilir sonuçta insanlar hislerine hakim olamıyor ama böle bişi varsa gelsin benle konuşsun isterdim.Arkadaşımla ilişkimi tamamen kesmedim ama araya mesafe koydum.

lisede kaçıncı sınıftasın canım
erkek arkadaşında mı okuldan
kız arkadaşınla aynı sınıftamısınız

lise 1 im.Erkek arkadaşım lise 3 tü.Kız arkadaşmla aynı sınıftayz

X