Anadolu yakas- Hisar Hastahanesi hakknda.

yalel

Begüm'ün Annesi...
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
5.494
45
kızlar merhabalar.

Henüz çok taze gebeyim. 5. hafta bugün bitiyor.
Hastahane turlarımıza başladık eşimle. Dün bir boşlukta, medical park göztepe'ye gittik.
Çok kalabalık, açıkçası ssk'dan farkı kalmamış gibi geldi bana. Bir bilgi istiyorsun, birileri bilmiyor..birbirlerine paslıyorlar... Hizmet kalitesi de o ölçüde düşmüştür tahminen... Belki de yanılıyorumdur...

Dün bir de hisar hastahanesine gittik eşimle..
Bana daha şirin göründü. Kalabalık değil, istediğin bilgiye istediğin anda ulşıyorsun. İlgili yetkililer vardı.

Her ikisinde de odaları gezdik, doğumhane imkanlarını, yenidoğan ünitelerini gördük.
Çok bi farkları yok açıklası bu anlamda. Ama, Hisar hastahanesi gözüme daha cazip geldi.

Şimdi soracağım şudur ... Hisar Hastahanesinde tavsiye edebileceğiniz doktor var mıdır?

Op.Dr. Ayşe Kara,

Op. Dr. Filiz CAndan Topuz,

Prof. Dr. Fuat Demirci

3 doktor görüyorum ben web sitesinde, zaten gittiğimizde de 4 doktordan bahsettiler. 2 prof doktorları var (ikisi de erkek), iki opt. doktorları var (ikisi de bayan)

Ne dersiniz? Bu isimleri tanıyor musunuz?

hastane olarak gerçekten güzel bir hastane ben başka bölüm dr na gitmiştim.kaliteli bence.eger asya yakasında hala oturuyor olsaydım gebelik takibim için orayı tercih ederdim uzak olmasam yine düşünürdüm açıkcası...fiyatları biraz yüksek gelebilir birde ekstra çok çıkarıyorlarmış öyle duymuştum benim başıma gelmedi ama bir arkadaşım öyle demişti.
filiz hanımın ismini daha çok duymuştum.bence bir ay birine bir ay birine muayene olun siz karar verin...

hmmm, bu iyi bir bilgi oldu.

ancak bilmediğim bişey var :) bu doğum, vb.. işler için pakette yazanlar dışında ne gibi ekstralar çıkabilir?

arkadaşlar...

hisar hastahanesi hakkında bilgisi ve fikri olan yok mudur hiç?

arkadaşlar.. yok mu bir fikri zikri olan :)
Nolur çok ihtiyacım var bu bilgiye...
ıyi ya da kötü.. var mı Hisar Hastahanesi hakkında yorum yapacak kimse?

hastane hakkında tek bilgim çok pahalı olduğu
o yüzden ancak kapısında geçmekle yetiniyoruz :)

ben orda düşük yapmıştım malesef..
kötü anılarım var orayla ilgili..
ayşe kara'ydı doktorum.
iyi bi doktor ama tecrübesiz gibi sanki biraz.
bilmiyorum belki bana öyle görünüyordu.
çok kendinden emin değil.
diğer doktorlarıda bilemiorum canım ama,
çok pahalı bi hastane.
medical park Can Şener'i tavsie edebilirim sana.
doğumumu onda yaptım çook memnunum.

hastane hakkında tek bilgim çok pahalı olduğu
o yüzden ancak kapısında geçmekle yetiniyoruz :)

aynı fikirdeyim aslında.
ama medical park'ta ilgi-alaka beni hiç tatmin etmiyor. huzursuz oluyorum ordaki aksaklıklar arasında ben.

ben orda düşük yapmıştım malesef..
kötü anılarım var orayla ilgili..
ayşe kara'ydı doktorum.
iyi bi doktor ama tecrübesiz gibi sanki biraz.
bilmiyorum belki bana öyle görünüyordu.
çok kendinden emin değil.
diğer doktorlarıda bilemiorum canım ama,
çok pahalı bi hastane.
medical park Can Şener'i tavsie edebilirim sana.
doğumumu onda yaptım çook memnunum.

Ben geçen gün Banu hanıma gittim.. burnu havada, biraz çok bilmiş geldi gözüme.. havai bi kadına benziyor sanki.. ama kendi hastaları da çok memnunlar... birkaç sefer daha deneyeceğim galiba.
Olmazsa Can beyi denerim, teşekkürler tavsiyen için.

arkadaşlar.. yok mu bir fikri zikri olan :)
Nolur çok ihtiyacım var bu bilgiye...
İyi ya da kötü.. var mı Hisar Hastahanesi hakkında yorum yapacak kimse?

yok mu kimse kızlar?
hisar hastahanesi ve doktorları hakkında bilgisi olan ???

yalel ,ben 2009 ocak annesiyim..

hisar hastanesi ayşe kara da kontrollerim oldu..
bence çok güzel hastane,doktor da çok iyi herşekliyle seni rahatlatan
moral veren bir doktor..ilk gittiğimde hemen cep telini verdi..
4 boyutlu ultrasonla bakıyor,cd ve resim veriyor..

ancak arkadaşlarında dediği gibi pahalı biraz..ssk anlaşması yok..
ben doğum yapacağım zaman sezaryen 5000 lira ssk indirim ile 3500 geliyordu..
durumun müsaitse tavsiye ederim..

yalel ,ben 2009 ocak annesiyim..

hisar hastanesi ayşe kara da kontrollerim oldu..
bence çok güzel hastane,doktor da çok iyi herşekliyle seni rahatlatan
moral veren bir doktor..ilk gittiğimde hemen cep telini verdi..
4 boyutlu ultrasonla bakıyor,cd ve resim veriyor..

ancak arkadaşlarında dediği gibi pahalı biraz..ssk anlaşması yok..
ben doğum yapacağım zaman sezaryen 5000 lira ssk indirim ile 3500 geliyordu..
durumun müsaitse tavsiye ederim..

durumum çok müsait değil açıkçası.. ama, medicak park'a vermektense, daha ilgili alakalı temiz bir hastahaneye vermeyi tercih ederim daha fazlasını...
şu anda med.park'a gidiyorum ve çok huzursuzum...
birisinin iyi diye bahsetmesini bekliyordum inanki hisar hastahanesinden... sonunda biri bahsetti :)
çok teşekkürler linay'cım..
ayşe hanımdan randevumu alıp haftaya gidicem hemen. sağolasın.

bişey değil yalelcim..allah tamamına erdirsin sağlıkla al yavrunu kucağına..

tahlileri falan daha uygun yer bulursan orada yaptırabilirsin..
illaki hisar da olacak diye bişey yok..
ben ayrıntılı usg ve amniyosentesimi zeynep kamil de yaptırmıştım..
detaylı usg için zeynep kamili gittiğim başka bir doktor tavsiye etmişti..
en iyi makina zeynep kamil de var diye..
aklında bulunsun..umarım hoşnut kalırsın..

bişey değil yalelcim..allah tamamına erdirsin sağlıkla al yavrunu kucağına..

tahlileri falan daha uygun yer bulursan orada yaptırabilirsin..
illaki hisar da olacak diye bişey yok..
ben ayrıntılı usg ve amniyosentesimi zeynep kamil de yaptırmıştım..
detaylı usg için zeynep kamili gittiğim başka bir doktor tavsiye etmişti..
en iyi makina zeynep kamil de var diye..
aklında bulunsun..umarım hoşnut kalırsın..

hmm aklımızda olsun.. sağol :)

hiç gitmedim ama cok iyi kaliteli bir hastane oldugunu duydum cok kişiden.

haydi bakalım hayırlısı olsun... inşallah iyidir.

eveeettt gttim baktım, beğendim.
çok da memnun kaldım. çok sağolun teyzelerimiz, hepinize teşekkürler.

bizim doktorumuz ayşe kara ... özelden mesajla sormuş bir arkadaş, burda yazmayı unutmuşum diye....

Kızlar, belki bu aralarda bi doğum hastahanesi ve gebelik kontrolleri için doktor arayan vardır diye düşündüm..
Tavsiyemi belirtmek istedim.

2 sene önce doğum yaptım. Kızımı, oldukça zor bir gebelik sürecinden sonra kucağıma aldım. Allaha çok şükür, her gün hamdolsun diyorum. Ama hemen hemen her gün, doktorum için de şükrediyorum. Sayesinde aldım bebeğimi wsağlıkla kucağıma.

Hisar hastahanesi'ni tüm çalışanları ve ekipmanı açısından, sağladığı konfor ve rahatlık açısından, size verdiği güven açısından, temizlik ve hijyene verdikleri önem açısından, vb... her açıdan hiç tereddütsüz tavsiye ederim.
Ayrıca, doktor arayışında olanınız varsa, Ayşe hanım'ı da ısrarla tavsiye ederim.

2 sene oldu görüşmeyeli, arayıp sormayalı. Geçen hafta bi kürtaj yaptırmam gerekti. Gebe olduğumu farkettim falan... Hemen aradım doktorumu, daha ben kendimi tanıtmadan (tee 2 sene aradan sonra) ''''merhaba x'çim, nasılsın, kızın nasıl? nerelerdesiniz?''' dedi. şok oldum.
Telefonla 10 gün uğraştı benimle, gitmedim hastahaneye. Birsürü araştırm yaptı, yaptırdı.. Sonunda gebeliği sonlandırmak gerektiğine karar verdik birlikte. Bunun üzerine, her türlü gerekliliği yerine getirdi ve hastahaneye gittiğimizde, hiçbir sıkıntıya mahal vermeden, sanki kırk yıllık arkadaşmışız gibi, operasyonu gerçekleştirdi.
Yeniden gebe kalmak istiyorum elbette, bununla ilgili olarak, hiç işi ve görevi ve sorumluluğunda olmadığı halde, bir saat konuştu benimle.
Ve bir kere daha anladım, benim doktorum gibisi yokmuş. Ne kadar doğru bir seçim yapmışım zamanında... Ne kadar şanslıymışım.

Eğer varsa içinizde, kime gitsem, nereye gitsem diye endişelenen, hala netleşememiş olan.... Gözünüz kapalı gidin. ''Begüm'ün annesi tavsiye etti'' diyin :)) Şaka tabi, bi tavsiyeyle gitmeye gerek yok, O zaten gereken ilgi ve ihtimamı gösterir muhakkak.

Uzun zaman olmus konu acilali..bnd ilk dogumumu medical parkda yapmistim 2012de neslihan pakkal idi doktorum memnun kaldigimi soyleyemem acikcasi sadece yeni ve temiz hastane o kadar.dr dan hic memnun kalmadim cok fazlaca sebebi var ama kanadaya yerlestigi icin doktor oyuzden gerek duymuyorum uzun uzun yazmaya.simdi 9 haftalik hamileyim ve hisar hastanesinde ayse kara ile basladik memnun kaldim bence sicak elektirigi iyi geldi kan idrar tahlillerimi uygun bir hastanede yaptirdim cunku ozel sigortam suan gebeligi karsilamiyor bagkur zaten gecmiyor hastanede.Ama imkani olan insan bence medical park vb hastaneye gitmektense hisar gibi daha ii bi hastane tercih etmeli.dogum cok hassas bir konu dr kendinize cok yakin bulmaniz gerekiyor

X