Saç Rengi ve Saç Boyama Fındık kabuğu + açık kumral boyaları karıştırmak isteyenler

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
arkadaşlar
fındık kabuğu ve açık kumralı karıştırsam nasıl bir renk elde ederim? CADIARZU

:sm_confused:

kendı saç renginin tonuna bağlı..eğer koyu tonlardaysa ve evde boyayacaksan kahve tonlarında bişe çıkar ortay ..bnce kuaförde boyat

bunu yapmayı ben de düşünmüştüm acaba aynı renk tonunu mu beğeniyoruz?
hangi rengi elde etmeye çalışıyosun?

benim saç rengim şuan(boyalı hali) fındık kabuğu ya da bir iki ton koyusu sanırım..
şu şekildeEki Görüntüle 16641

elde etmek istediğim ton da fındık kabuğunun açığı..Yani benim saç rengimin 2 ton açığı falan olabilir..Yani bilmiyorum direk açık kumrala boyasam da olabilir belki ama neticede açık kumral koyu sarı bir renk..O nedenle sanki bu iksini karıştırsam güzel bir ren olur gibi geliyo ama cesaret edemiyorum.Olmazsa bi kuaföre gidip sorarım..belki katologdan şunun gibi bi renk çıkar diye gösterirler:sm_confused:

istediğim tonları ekledim..özellikle fotolardaki saçların uç kısımlarındaki renk tonu çok hoşuma gidiyoopuyorumnanaktan
$61hz2.jpg
Eki Görüntüle 16643

benim saç rengim şuan(boyalı hali) fındık kabuğu ya da bir iki ton koyusu sanırım..
şu şekildeEki Görüntüle 16641

elde etmek istediğim ton da fındık kabuğunun açığı..Yani benim saç rengimin 2 ton açığı falan olabilir..Yani bilmiyorum direk açık kumrala boyasam da olabilir belki ama neticede açık kumral koyu sarı bir renk..O nedenle sanki bu iksini karıştırsam güzel bir ren olur gibi geliyo ama cesaret edemiyorum.Olmazsa bi kuaföre gidip sorarım..belki katologdan şunun gibi bi renk çıkar diye gösterirler:sm_confused:

istediğim tonları ekledim..özellikle fotolardaki saçların uç kısımlarındaki renk tonu çok hoşuma gidiyoopuyorumnanaktan
Eki Görüntüle 16642
Eki Görüntüle 16643

evet benziyolar benim istedğim renge sanırım karamel tonları bunlar

ayy çok güzelmiş bu renkler ama sanırım bu renkler karamel annem boyuyorum ama onun altındaki rengi açık yani çok açık saır birazıda beyas :KK70: alix açık karamel yada kolestondu sanırım yeşil orgnik boyası var karamel kumral onunla oluyo ve süper oluyo :KK66:

karamel renklerde biraz da olsa turuncumsuluk var..aslında benim tam olarak istediğim renk 2. fotodaki..turuncu değilde kahvemsi olsun diye fındık kabuğu ile açık kumralı karıştırsam diyorum? çünkü karamel ve açık kumral karışımında sanki turunculuk olurmuş gibi geldi..

bi de boyuyorum demişsin foton var mı?
tşk cnm:1hug:

bu arada aşağıdaki fotodaki renk veya biraz daha açığı da çok hoşuma gidiyo ama nasıl elde ederim bilmiyorummirmirmirmir
$saç.jpg

Son düzenleme:
karamel renklerinin tümünde ya bakırlık ya kızıllık var. bende bu renklerde bir karışım yapmaya çalışıyorum. banada sanki fındık kabuğuyla açık sarı karışırsa bu renk olur gibi geliyor ama emin değilim. bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bende saçım için iki rengi karıştırmayı düşünüyorum nasıl yapacağımbilmiyorum ama!!!

benim saclarımda koyukahverengiydi üstü siyah altı kahverengi gibi duruodu hic begenmiodum ama herkez begeniodu

sacımı fındık kabugu + 30 volum luk oksidanla actım bakın nasıl olmus

Eklentiler

• $cats.jpg
    $cats.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 1.270
kuaförüm denizde acılıp alaca bulaca olan saçlarıma kumral ve fındık kabugunu karıstırıp boyamıstı. orta kumral gibi oldu tatlı bi kahve oluyor.

X