Sünnet sünnet dügünü

KapicininBitliKizi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
2.998
23
merhaba hanımlar umarım konuyu dogru yere acmsımdır hazıranın 13 de yıgenlerımın sunnetı var yanı ablamın cocuklarının arkadslar sunnet dugununde ne takılır bı fıkır verrımısınzı hanı bu normal bı dugun degılkı bıleklık yada bılezık olmadı altın alım takım kafam karıstı ne takıcagıma aklıma bıleklık geldı sole sık bı bıleklık alım deıdm yıgenımın bırının ustune takrım ablam kulanır dıye oda komıkmı olur :KK43:

komik olur niye illa ki bileklik ya da bilezik??
al bir tam altın veya gücün varsa 5i bir yerde tak.. hani teyzesin ya..
abartmaya gerek yok amacın çocukları mutlu etmekse güzel bir oyuncak al, bir de tam altın tak oldu bitti

Sünnet düğününde amaç sünnet çocuklarının annesini mutlu edecek değil, sünnet çocuğunu mutlu edecek hediyeler almaktır....
Çocukların yaşını bilmiyorum...
Ama ben geçen yıl dayımımın çocukları sünnet olduğunda biri 7 biri 9 yaşındaydı.. Swatch dan saat almıştım... En çok benim aldığım saate ve amcalarının aldığı playstation a sevinmişlerdi...
Altın falan pek umurlarında olmuyor çocukların... Amaadettir altın takılır, yada hediye veya para takılır...

ya bende ole dusundum tam altın yada ıkı yarım altın bı arda takım dıorum bu aralr bayag dugun var mılet krız dınlemıorya yenıden dugunmu yapsam dıyorum kendıme :))

X