ankarada cocuk icin hangi doktor? hangi hastane?

EgeliFatosh

oğluma kardeş geliyor..
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
1.465
3
arkadaslar dogumuma kisa bir sure kaldi, dogumdan sonra bebegimin kontrolleri icin ya da sarilik falan olursa diye simdiden hastane arastiriyorum....bilgisi olanlar cevap yazabilirse sevinirim....dogum buyuk ihtimalle bayindir hastanesinde olacak ama malesef hastanenin sgk anlasmasi olmadigi icin kontrole baska bi yere gidecegiz, yani sgk anlasmasi olan bi hastane arastiriyorum.....hastane kadar doktor da onemli tabi....Allah hepimizin meleklerini korusun...

canan atakanı taviye ederim benim çocukluk doktorum. Çocuklarda aşırı ilaç kullanımına karşı bir insan. En az yan etkisi olanı yazar.

Merhaba
Biz şimdi Vedat Köseoğluna gidiyoruz.İyi güleryüzlü bir doktor ama hala kararsızım.Benim hemen beğenmem memnun olmam biraz zor.Tavsiye edebileceğiniz halden anlayan.Kitaplardakini okumaktan öte bize yardımcı olabilecek .Bilgili tecrübeli istediğim zaman ulaşabileceğim,her sıkıntıda antibiyotik dayamayan bir doktor biliyorsanız lütfen bana bilgi verin.

tobb etü hastanesi dr levent bey
bu arada mesa hastanesi tobb etü hastanesi oldu.
muayene ücretleri uygun oluyor hemde doktorumuzdan çok memnunuz

Merhaba
Biz şimdi Vedat Köseoğluna gidiyoruz.İyi güleryüzlü bir doktor ama hala kararsızım.Benim hemen beğenmem memnun olmam biraz zor.Tavsiye edebileceğiniz halden anlayan.Kitaplardakini okumaktan öte bize yardımcı olabilecek .Bilgili tecrübeli istediğim zaman ulaşabileceğim,her sıkıntıda antibiyotik dayamayan bir doktor biliyorsanız lütfen bana bilgi verin.

vedat köseoğluna bende gittim bir kez. bende sevdim ama bidahada gitmedim. çokda tatmin etmedi beni.

müşerref erkan adında hacettepeden emekli bir doktorum var. çok tatlı. inanamayacağınız kadar ilgili.
ilaca şiddetle karşı. calpol bile verdirmiyor. soğuk algınlıklarını hep buharla ıhlamurla geçirdik.
ben sinopta yaşıyorum bu nedenle ulaşmak istediğim zaman bulmak benim için çok önemli.
sekreteride çok şeker. her detayı hatırlar doktora ulaşamasanızda sekreterine ulaşırsınız sonra onlar sizi sürekli ararlar:)))

Teşekkür ederim
Değerlendireceğim.Bu arada Vedat Bey de iyi ama sorulara sürekli olabilir normal diye cevap vermesi yeterli gelmiyor.Daha uzun cümleler kursa daha iyimi oluki...
Adam okumuş yetiştirmiş kendini.Ona güveniyorsun.Bir aksilik olsa söyler diyorsun ama...
Ne bileyim insan canını emanet ediyor daha açık bilgi edinmek istiyor.
Mesela kaka rengi değişirse ne demek?İnternette açıklayıcı bilgiler var ama bunu ondan da duymak istiyorsun.Ondan duymak daha güvende hissettirecek ama o olabilir normal diye geçiyor öylece çıkıyorsun.
neyse..
başka doktor tavsiye olan varsa...
en iyiyi bulmam lazım:)

gatanın bir doktoruna götürüyorum bende oğlumu doğduğundan beri vedat okutan memnunum kendisinde kocatepede yeri

Merhaba
oğlumun sünnetini ankarada dr.ferda şenele yaptırdık.çok tatlı bir doktor.oğlumun çok sıkıntısı olmadan atlattık.tavsiye ederim

vedat köseoğluna bende gittim bir kez. bende sevdim ama bidahada gitmedim. çokda tatmin etmedi beni.

müşerref erkan adında hacettepeden emekli bir doktorum var. çok tatlı. inanamayacağınız kadar ilgili.
ilaca şiddetle karşı. calpol bile verdirmiyor. soğuk algınlıklarını hep buharla ıhlamurla geçirdik.
ben sinopta yaşıyorum bu nedenle ulaşmak istediğim zaman bulmak benim için çok önemli.
sekreteride çok şeker. her detayı hatırlar doktora ulaşamasanızda sekreterine ulaşırsınız sonra onlar sizi sürekli ararlar:)))

Özel msj atıyim demiştim ama msj kutunuz doluymuş.
Müşerref hn.ın nette bulduğum muayenehane numarasını aradım ama cevap veren olmadı, belki de yanlıştır.
Muayene ücreti ne kadar, bir de tahlil vs. gerekirse ne yapıyorsunuz?

X