Konyadan Doktor nerisi ltfen :(

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar konyada göğüs büyütme ameliyatı olan varmı lütfen olan varsa bana ordan bir doktor önersin üniversite hastaneside olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler :1hug:

bu arada biraz açıklama 28 yaşındayım bir oğlum var 10 yaşında emzirme sonrası zaten küçük olan göğüslerimin içi boşaldı bu durumdan muzdarip olan herkes gibi o kavurucu sıcaklarda destekli takmaktan sırılsıklam terlemekten silikon desteklere dünya para dökmekten bıktım ve kararımı verdim silikon taktırıcam ama oğluma bakıcak kimse olmadığı için (şırnakta yaşıyorum) konyada ameliyat olmam gerekiyor konyada ameliyat olanlar yada doktor önerisi olanlar yardımınıza ihtiyacım var hemde en kısa zamanda yani bir ay sonra ameliyatı olmuş ve herşey bitmiş olsun istiyorum hayırlısıyla şimdiden tşkler kızlar a.s.

cansin07 bende senin gibi konyada agustos ayinda memelerimi büyüttürmek istiyorum bende doktor ve hastene arastiriyorum vakifta dr sadik sentürke email gönderdim fiyati silikon dahil 3000 tl demisti yaptiran arkadaslar yazarlarsa sevinirim

cansin07 bende senin gibi konyada agustos ayinda memelerimi büyüttürmek istiyorum bende doktor ve hastene arastiriyorum vakifta dr sadik sentürke email gönderdim fiyati silikon dahil 3000 tl demisti yaptiran arkadaslar yazarlarsa sevinirim

ya valla birileri olmalı bilgisi olan kızlarrr duyun sesimizi :çok üzgünüm:

canım konya boyle estetıklere falan hıc alıskın olmadıgı ıcın cevap bulamaman cok normal benımde goguslerım buyuk 90 beden takıyrum bende kucultmek ıstıyorum ama sıgorta karsılarmı acaba :uhm:

canım konya boyle estetıklere falan hıc alıskın olmadıgı ıcın cevap bulamaman cok normal benımde goguslerım buyuk 90 beden takıyrum bende kucultmek ıstıyorum ama sıgorta karsılarmı acaba :uhm:

canım bana pek yardım eden olmadı ben bari bildiklerimi paylaşayım seninle
sigorta sırt ağrılarına yada benzeri rahatsızlıklara sebep olan büyükl
ükteki ameliyatları karşılıyor

bende konyadan vazgeçtim istanbulda dr fuat yüksele olmaya karar verdim hayırlısı temmuzda kurtulucam inş

bende konyadan vazgeçtim istanbulda dr fuat yüksele olmaya karar verdim hayırlısı temmuzda kurtulucam inş

karamel fuat yükselle görüstünmü neden onda karar kildin
birde istanbulda olursan sanirim orada bir kac gün kalirsin
acaba iyi bir estetisyenmi benimde cok kafam karisdi napsam acaba?

saol canım ya vala sırt agrısı yapmaya basladı 90 beden kullanıyorum ama beden sınırlaması varmı acaba:uhm:

X